Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

misiakrp

New member
"TVP i Samsung oficjalnie poinformowały o podpisaniu porozumienie, na mocy którego aplikacja VOD TVP stała się częścią platformy Samsung Smart TV. To oznacza, że użytkownicy telewizorów Samsung będa mogli oglądać programy TVP.

Multimedialna aplikacja internetowa vod.tvp.pl, która stała się częścią platformy Samsung Smart TV, pozwala w dowolnym czasie oglądać wybrane programy emitowane przez TVP. Dzięki aplikacji użytkownicy telewizorów marki Samsung uzyskali dostęp do bogatego zasobu seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych i publicystyki − a to wszystko na dużym ekranie po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Dotychczas taką możliwość mieli jedynie użytkownicy serwisu vod.tvp.pl korzystający z komputerów.


Aplikacja umożliwia oglądanie najciekawszych i najpopularniejszych pozycji w ramówce TVP, takich jak: "Ranczo", "rodzinka.pl", "Instynkt", "Tomasz Lis na żywo" czy "Makłowicz w podróży". Producenci chcą także zaspokoić gusta i potrzeby miłośników kultury wysokiej. Już w tej chwili w aplikacji jest dostępnych ponad 50 filmów dokumentalnych oraz blisko 30 filmów fabularnych. Treści dostępne w aplikacji będą ciągle aktualizowane o emisje nowych seriali, filmów i programów publicystycznych, w tym o nowości z ramówki oraz materiały archiwalne.
"

Tresci tvp dla uzytkownikow samsung smart tv :: ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

i znając życie nasz model oleją :(
 

szuineg

New member
oczywiście że tak, bo widget już jest dostępny na serię C, a u nas nie.
Zresztą dziwne byłoby gdyby było inaczej skoro serię B olali już rok temu.
 

baasior

New member
Witam
Wiem że na temat połączenia z netem było już pewnie dużo ale ja mam dziwny problem. Ogólnie juz 100 razy lączyłem się z np you tubem przez tv ale ostatnio mam problem żeby sie wogole polączyć się z okienkami. Wyskakuje w lewym rogu start jak zawsze ale kreci sie i kreci i nic sie nie dzieje ,raz na moze 20 prob uda mi sie polaczyc. Wczesniej latwiej sie laczylem ale zawsze po wyjsciu zeby ponownie sie polaczyc musialem zrobic restart tv. Testy z siecia przechodzi dobrze pisze ze wszystko jest ok. Jesli ktos wie co mam zrobic prosze o pomoc i z gory dziekuje.
 

szuineg

New member
Witam
Wiem że na temat połączenia z netem było już pewnie dużo ale ja mam dziwny problem. Ogólnie juz 100 razy lączyłem się z np you tubem przez tv ale ostatnio mam problem żeby sie wogole polączyć się z okienkami. Wyskakuje w lewym rogu start jak zawsze ale kreci sie i kreci i nic sie nie dzieje ,raz na moze 20 prob uda mi sie polaczyc. Wczesniej latwiej sie laczylem ale zawsze po wyjsciu zeby ponownie sie polaczyc musialem zrobic restart tv. Testy z siecia przechodzi dobrze pisze ze wszystko jest ok. Jesli ktos wie co mam zrobic prosze o pomoc i z gory dziekuje.


Ja włączam netsurfa, wyłączam i widgety chodzą.
 

baasior

New member
A mozesz mi powiedziec jak zrobic tego netsurfa. Sciaglem ,rozpakowalem zgralem na penka ale tv nie widzi plikow ,robie aktualizacja oprogramowania to samo.
 

misiakrp

New member
i znowu olewka b650? :(
Wirtualna Polska przygotowała aplikację do telewizorów Samsung Smart TV, umożliwiającą odtwarzanie programów emitowanych w ramach telewizji internetowej - WP.tv.

- Od dawna obserwujemy zjawisko przenikania się mediów. Telewizję można oglądać w Internecie, z Internetu zaś korzystać m.in. za pośrednictwem telewizora czy telefonu. Jednym z kluczowych kierunków rozwoju WP jest dostosowywanie treści portalu do nowych formatów i nośników, co zapewnia Internautom maksymalny komfort odbioru prezentowanego przez nas kontentu - mówi Bartosz Czechowicz Kierownik Projektów Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za wdrożenie aplikacji.

WP.tv to więc teraz nie tylko telewizja internetowa dostępna w Sieci przez stronę WWW, ale przystosowana również do odbioru przez urządzenia przenośne i telewizory Samsung Smart TV. Teraz możemy śledzić produkcje WP.tv, siedząc wygodnie przed dużym ekranem telewizora. Samsung Smart TV to obecnie jedyne odbiorniki telewizyjne, za pomocą których można korzystać z aplikacji WP.tv.

Aplikacja WP.tv, dostępna w telewizorach Samsung Smart TV, to blisko 200 odcinków wideo najchętniej oglądanych przez internautów seryjnych programów, takich jak "Polandia", "Uliczny Kombajn", "Upd@te", "Plotkarnia" czy "Stefa Wolnych Myśli". Do dyspozycji telewidza pozostaje 30 najnowszych odcinków każdej serii.

- Wierzymy, że współpraca z firmą Samsung okaże się owocna, a przede wszystkim atrakcyjna dla odbiorców, zwłaszcza, że WP.tv jest jedyną portalową telewizją internetową dostępną w telewizorach tej marki - dodaje Bartosz Czechowicz z Wirtualnej Polski.

Do skorzystania z funkcjonalności jest potrzebny telewizor Samsung Smart TV, który pozwala na wygodny dostęp do multimedialnych treści on-line, a także zapisanych na dyskach twardych. Dotychczasowi użytkownicy mają dostęp do widgetu WP.tv w katalogu aplikacji (Samsung Apps), a dla tych, którzy do tej pory nie korzystali z tej usługi - widget od razu będzie umieszczony na stronie startowej panelu sterowania Smart Hub. Usługa jest bezpłatna.
źródło: Telewizja wirtualnej polski telewizorach samsunga :: ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

ciekawe w czym problem żeby udostępnili też na serii B ?
widzę ze na samygoo tez juz nic sie nie dzieje :(
 

krzych1921

New member
Siemka Mój Pierwszy Post na tymże Forum .. Chciałem się dowiedzieć Ile spala Watów Model Sasmunga B650 "32" Słyszałem że przy maksymalnych ustawieniach przekracza ponad 200 W ? Przeważnei oglądam na Standartowym oraz Dynamicznym Tybie Czy na tych trybach obrazu będzie przekraczac ponad 100 Z góry dzięki za Odpowiedz
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Kurcze, a w instrukcji nie napisali ?Wybacz, ale to juz lenistwo - pytasz o rzecz, ktora zawsze jest opisana w instrukcji i na tabliczce znamionowej.
 

mirej

New member
Siemka Mój Pierwszy Post na tymże Forum .. Chciałem się dowiedzieć Ile spala Watów Model Sasmunga B650 "32" Słyszałem że przy maksymalnych ustawieniach przekracza ponad 200 W ? Przeważnei oglądam na Standartowym oraz Dynamicznym Tybie Czy na tych trybach obrazu będzie przekraczac ponad 100 Z góry dzięki za Odpowiedz
Dokonałem pomiarów mocy TV LCD LE40B651 z sieci w zależności od tryby pracy wybranym z menu przy poziomie podświetlenia 80%
Tryb MAX Parametry 140W
Auto zmienia się zależnie od tresci obrazu ale średnio to 135W
oszczędność niska 112W
oszczędność średnia 96W
Oszczędność wysoka 82W
Na czuwaniu I=62mA P=14W w instrukcji podają 3W w moim wypadku to się nie zgadza???
Pozdrawiam
 

moras86

New member
NetSurf | samygo.ugu.pl | SamyGO

Witam

Chciałbym poinformować, że adres mojej stronki startowej dla przeglądarki NetSurf został z przyczyn ode mnie niezależnych zmieniony. Nowy adres to samygo.ugu.pl

Przeglądarkę tą z poprawionym adresem możecie pobrać bezpośrednio z tąd.



___
PS: Wiele ciekawych stron związanych z telewizorami Samsung znajdziecie tutaj.
 

jufers

New member
@moras86
Mógłbyś dorzucić do stronki skrypt norbid'a:
"kasowanie miniatur"? Dzięki za stronkę.

@norbid mam nadzieję że nie masz nic przeciwko?
Dzięki za skrypt.
 

silent22

Member
Witam ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedział.Czy też tak macie jak się jakaś postać ruszą (chodzi, biega) to na około niej robią sie piksele, taka otoczka z pikseli,wydaje mi się ze wcześniej tego nie miałem. Do tego jeszcze mam w niektórych filmach w ciemnych scenach strasznie ziarnisty obraz, możecie powiedzieć czy to jest wada czy kwestia jakiś ustawień, może ktoś mi tutaj podać fajne ustawienia tego tv bo ciężko się przekopać przez te wszystkie strony.

Pozdrawiam
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam ponowie pytanie bo nikt nie odpowiedział.Czy też tak macie jak się jakaś postać ruszą (chodzi, biega) to na około niej robią sie piksele, taka otoczka z pikseli,wydaje mi się ze wcześniej tego nie miałem. Do tego jeszcze mam w niektórych filmach w ciemnych scenach strasznie ziarnisty obraz, możecie powiedzieć czy to jest wada czy kwestia jakiś ustawień, może ktoś mi tutaj podać fajne ustawienia tego tv bo ciężko się przekopać przez te wszystkie strony.

Pozdrawiam
Ja tak nie mam, a co do ustawień, to nikt ci nie karze przekopywać się prze z 600 stron tego wątku, wystarczy że zobaczysz co napisał Moras86 w PS, na pewno znajdziesz tam linki do kalibracji obrazu.
 
Ostatnia edycja:

Nomadczyk

New member
Tryb wyswietlania filmu

Witam, jest mozliwosc ustawienia aby caly czas filmy byly wyswietlane w tym trybie z czarnymi paskami u gory i dolu. Czasami jak podlacze usb z filmem to obraz jest jak wspomnialem wyzej a czasami rozszerzony. Zalezne jest to od formatu pliku?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Witam, jest mozliwosc ustawienia aby caly czas filmy byly wyswietlane w tym trybie z czarnymi paskami u gory i dolu. Czasami jak podlacze usb z filmem to obraz jest jak wspomnialem wyzej a czasami rozszerzony. Zalezne jest to od formatu pliku?


wydaje mi sie ze chodzi Ci o Tools/Rozmiar obrazu/???
 
Do góry