Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

mcold

New member
MiChalSzy napisał:
Czy TV z tym serwerem (Fuppes) wyświetla napisy do filmów? Używam obecnie Twonky i wszystko działa tylko, że napisów nie wyświetla.

Niestety nie wyświetla. Z ciekawości poszukałem po necie i chyba nie ma (takiego który poprawnie działa z Samsungiem) serwera uPNP który wyświetla napisy z pliku (na pewno nie ma freeware'owego). Kilka komercyjnych probuje na ślepo szukać napisów zgodnych z nazwą pliku filmu, ale tylko w formacie .srt .
 
Ostatnia edycja:

andy_28

New member
Ceny

Witam wszystkich.
Aktualnie są w sklepach: Avans i Saturn promocje "bez VAT-u". Czy ktoś zna aktualne ceny w tych sklepach modelu 40 cali B650 i B651?

Jestem ciekawy czy nie przeplacilem za swoj TV?

Pozdrawiam
 

kowal801

New member
Bez reklam
40" co prawda nie znalazlem ale 37' w saturnie jest w cenie 2868 zl czyli znacznie taniej niz w sklepach interentowych.
 

kurczak80

New member
andy_28 napisał:
Witam wszystkich.
Aktualnie są w sklepach: Avans i Saturn promocje "bez VAT-u". Czy ktoś zna aktualne ceny w tych sklepach modelu 40 cali B650 i B651?

Jestem ciekawy czy nie przeplacilem za swoj TV?

Pozdrawiam
A nawet jak przepłaciłeś to co będziesz teraz lamentował przez pół roku że wydałeś 300zł więcej? A mogłeś poczekać? Z takim podejściem to byś nigdy nie kupił. Ciesz się sprzętem :) Proponuję zakup dobrze oblać bo ja tego nie zrobiłem i się zepsuł po miesiącu :)
 

hdmaniac

New member
Na HDD podłączonym do TV przez USB mam DVD-Rip, odpalam vob'a z menu, czy ktoś wie czy jest możliwość sterowania przez TV tym menu, wybór napisów, lektora itp?
 

kurczak80

New member
brun napisał:
kurczak nie przejmuj się samsungi tak mają;)
Nie przejmuję się jeszcze kilka dni i dostanę nowy model bo nie mogą sprowadzić części do naprawy.
A co do psucia się to nawet najdroższy sprzęt może się zepsuć,i nic na to nie poradzimy. Na tyle modeli co kupili użytkownicy tego forum to na razie padł tylko mi.
 
Ostatnia edycja:

andy_28

New member
maxxl napisał:
Cena 40b650 w Saturnie Magnolia we Wro: 3600 zł. Przy okazji - 46b6000 mają za 6556 zł.

To nie przeplacilem, bo dalem kilka zlotych mniej :). Ciekawe czy we wszystkich Saturnach w Polsce maja te same ceny?
A ceny z Avansu ktoś zna?
 

wojtoo

New member
kupilem 32b650 w saturnie za 2250zl.zastanawialem sie jeszcze nad sharpem 32dh77 ale wkoncu wzialem samsunga i nie zaluje(jak narazie)
dla mnie jakosc bomba,nie ma sie czego przyczepic.no moze poza tym,ze nie udalo mi sie wyskalowac wszystkich filmow odtwarzanych z pena.po wcisnieciu w menu pojawia sie niedostepny.
 

andy_28

New member
Połączenie bezprzewodowe komputera i TV

Ja w pewien sposób uzyskałem połączenie WiFi pomiedzy laptopem a TV. Otóż mam neostrade i lifeboxa, a mój laptop korzysta z połączenia bezprzewodowego WiFi do internetu poprzez lifeboxa. Do lifeboxa dodatkowo kabelkiem LAN podłączyłem TV i uzyskałem w ten sposób dostęp telewizora do internetu. Po uruchomieniu Samsung PC Share Managera i uruchomieniu WiseLinkPro PC Server okazało się, że TV widzi zawartość udostępnionych folderów na laptopie (muzyka, zdjęcia i filmy) :).
Jest to jakiś półsrodek, bo TV jest podłączony przewodowo, ale dane z laptopa drogą bezprzewodową w ten sposób widzi. Może się to komuś przyda.

Pozdrawiam
 

MiChalSzy

New member
mcold napisał:
Niestety nie wyświetla. Z ciekawości poszukałem po necie i chyba nie ma (takiego który poprawnie działa z Samsungiem) serwera uPNP który wyświetla napisy z pliku (na pewno nie ma freeware'owego). Kilka komercyjnych probuje na ślepo szukać napisów zgodnych z nazwą pliku filmu, ale tylko w formacie .srt .

Co to znaczy, że próbuje szukać? Szuka i nie znajduje pomimo tego, że napisy są? Przerobienie napisów z .txt na .srt to nie problem. Jeżeli jakiś program będzie działał tak jak oczekuję to mogę zapłacić. Twonky nie działa jakbym chciał (nie można pauzować ani przewijać filmu i nie czyta żadnych napisów) a kupiłem :)
Mógłbyś podać nazwy programów, które testowałeś?
 

kwasior21

New member
Witam serdecznie. Podpialem dekoder polsatu hd samsunga do tv lcd 37B650. Chcialem zobaczyc jak ten tv sprawuje sie w stacjach hd. Wlaczam sobie discoveryHD, MtvHd, patrze a tu maxymalna rozdzielczosc danego kanalu 720x576 50Hz. Moglby mi ktos wyjasnic czy polsat nadaje w takiej rozdzialce czy to moze byc wina mojego kabla hdmi ( jakis noname).

Pozdro.
 

slawek1946

New member
kwasior21 napisał:
Witam serdecznie. Podpialem dekoder polsatu hd samsunga do tv lcd 37B650. Chcialem zobaczyc jak ten tv sprawuje sie w stacjach hd. Wlaczam sobie discoveryHD, MtvHd, patrze a tu maxymalna rozdzielczosc danego kanalu 720x576 50Hz. Moglby mi ktos wyjasnic czy polsat nadaje w takiej rozdzialce czy to moze byc wina mojego kabla hdmi ( jakis noname).

Pozdro.

Ustawienia dekodera
 

kwasior21

New member
slawek1946 napisał:
Do zmiany rozdzielczości są dwa przyciski: VIDEO OUTPUT i RESOLUTION.


Heh jak moglem tego nie zauwazyc ... szkoda slow ..:)
A wiesz moze jak zmienic aby rozdzielczosc full hd byla w wiekszej wartosci niz 50hz?

Pozdro.
 
Do góry