Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

czyzu

New member
Tv jest super to juz wszyscy wiemy, do pelni szczescia brakuje mi urzadzenia ktrore by strumieniowo bezprzewodowo z kompa(tzn. kabel do tv z routera WiFi) przesylalo dane do TV, (moze byc to na zasadzie pulpitu zdalnego itp...)
Czy ktos zna takie urzadzenie. Potrzebne mi to jest glownie do przegladania internetu i nie musi byc to jakos HD.
 

yarodilah

New member
Przewijanie plików mp3

Witam, mam pytanko czy w Samsungu LE37B650 można przewijać utwory mp3 ? A drugie pytanie to: czy da się w jakiś sposób usunąć ten przesuwający się znaczek skreślonego głośnika po wciśnięciu przycisku mute ?:hmm:

i jeszcze jedno: czy mogę w jakiś sposób powiększyć rozmiar wyświetlanych napisów w divixach, bo największy rozmiar jaki oferuje tv mnie nie zadawala.....:???: po prostu niedowidzę a lornetki drogie;)
 
Ostatnia edycja:

MIRO-GN

New member
JAK WYŁĄCZYĆ DŹWIĘK (MELODIE) KTÓRA się pojawia podczas wyłączania i włączaniu TV, w którym miejscu jest to w menu
 

slawek1946

New member
MIRO-GN napisał:
JAK WYŁĄCZYĆ DŹWIĘK (MELODIE) KTÓRA się pojawia podczas wyłączania i włączaniu TV, w którym miejscu jest to w menu

W "Instrukcji obsługi" pisze tak:
MENU -> Konfiguracja -> Melodia -> Wył / Niska / Srednia / Wysoka
(dwa koła zębate - duże i małe)
 

slawek1946

New member
yarodilah napisał:
Witam, mam pytanko czy w Samsungu LE37B650 można przewijać utwory mp3 ? A drugie pytanie to: czy da się w jakiś sposób usunąć ten przesuwający się znaczek skreślonego głośnika po wciśnięciu przycisku mute ?:hmm:

i jeszcze jedno: czy mogę w jakiś sposób powiększyć rozmiar wyświetlanych napisów w divixach, bo największy rozmiar jaki oferuje tv mnie nie zadawala.....:???: po prostu niedowidzę a lornetki drogie;)

Wszystko (obecnie) = NIE, ale może kolejna zmiana oprogramowania coś zmieni ???
 

ksiezopolski

New member
witam! Mam problem poniewaz telewizor nie czyta filmow mkv wogole ich nie widzi z pendrive sformatowany w ntfs a wczzeniej byl w fat32 co moze byc wynikiem tego? Rowniez mam pytanie jak mozna puscic duzy plik 12gb z komputera po rj45 czy trzeba miec router czy tylko podlaczyc komp z tv po skretce i jakos skonfigurowac nigdzie nie moge znalezc info na ten temat
 

whiteman

Member
ksiezopolski napisał:
witam! Mam problem poniewaz telewizor nie czyta filmow mkv wogole ich nie widzi z pendrive sformatowany w ntfs a wczzeniej byl w fat32 co moze byc wynikiem tego? Rowniez mam pytanie jak mozna puscic duzy plik 12gb z komputera po rj45 czy trzeba miec router czy tylko podlaczyc komp z tv po skretce i jakos skonfigurowac nigdzie nie moge znalezc info na ten temat

wszystko bylo w tym temacie, wystarczy przeczytac ;]
poszukaj wypowiedzi z 24 marca a znajdziesz cos co cie zainteresuje
 

fate251

New member
Witam Wszystkich,
Mam pytanko dotyczące obsługi YouTube: Jak wyszukać film po jakimś stringu np. "suzuki bandit 650" :D ???

Pozdrawiam,
fate
 

januszkop

New member
youtube

fate251 napisał:
Witam Wszystkich,
Mam pytanko dotyczące obsługi YouTube: Jak wyszukać film po jakimś stringu np. "suzuki bandit 650" :D ???

Pozdrawiam,
fate
witaj
takiej funkcjonalności jak wyszukiwanie nie ma. jest to możliwe pośrednio przez folder/zakładkę "ulubione" po zalogowaniu na serwer YouTube. musisz mieć konto na serwerze YouTube. tam możesz wyszukać (oczywiście z komputera, telefonu komórkowego itd.) film i dodać do "ulubionych". Ja zgłosiłem do Samsunga ten problem gdyż telewizor nie daje mi dostępu do zakładki "ulubione" YouTube. na ekranie mam komunikat "Wystapił problem podczas połączenia z serwisem YouTube. Spróbuj ponownie później" . Częściowo ta funkcjonajlność działa, gdyż w czasie oglądania filmiku na telewizorze (oczywiście po zalogowaniu do telewizora) mogę filmik dodać do ulubionych. Na komputerze po zalogowaniu do YouTube filmik ten jest dodany w "ulubionych" .Dodawanie do ulubionych z telewizora też nie działa tak jak oczekujemy, gdyż można dodać filmik wybrany z listy "najcześciej oglądane" lub innej zakładki. Natomiast jeżeli później wskazujemy filmik "powiązany" to niestety tego filmiku nie można dodać - ciągle dodaje tylko ten wcześniej wybrany - zgłoszę to również do Samsunga.
A może ktoś z kol. uzyskał pełny dostęp do funkcjonalności YouTube?
 

Resoort

New member
Witam, zauważylem, że mój tv (S B651) odtwarza napisy TXT ktore sa zrobione znakam "{" i "}" jeżeli ma "[" i "]" to nie działają.. ma ktos jakis sposób aby przerabiać napisy, żeby miały tamte pierwsze znaki?
 

fuzio

New member
Sciezka dzwiekowa

Witam wszystkich, zaczynajac:
zeby nie bylo przeczytalem caly watek (wielokrotnie) i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie czy mozna wybrac sciezke dzwiekowa z pliku mkv czy zawsze jest pierwsza, mam w pliku komentarze rezysera i nie udalo mi sie przelaczyc?
ps.
ogolnie swietny TV, telewizja cyfrowa (tvp w hd) super, telewizja analogowa - duzo lepiej niz moj stary philips hd perpared crt, ogolnie super, natomiast probowalem znalezc piszczenie, o ktorym mowa w tym temacie, chyba nie wiem czego szukac, obsluchalem caly tv z tylu przy odtwarzaniu filmu (glosnosc 40) i nic tam nie slysze, mam farta? czy moze zle szukam?
 

Jari1234567

New member
HDD pod USB HDD

mam dysk 2,5" o pojemności 320GB i po podłączeniu pod TV dysk nie startuje!! pod dwoma kompami i notebookiem nie ma tego problemu! czy problem może być w zasilaniu dysku z tego (TV) gniazdka USB?! może komuś się udało "odpalić" dysk tej wielkości bez dodatkowego zasilania z zasilacza?!

mam jeszcze pytanie jak włączyć (lub kiedy się włącza) 100Hz!! Mam np. Eurosport w HD i nawet tu mam obraz w FullHD ale w 50Hz!!
 

whiteman

Member
Resoort napisał:
Witam, zauważylem, że mój tv (S B651) odtwarza napisy TXT ktore sa zrobione znakam "{" i "}" jeżeli ma "[" i "]" to nie działają.. ma ktos jakis sposób aby przerabiać napisy, żeby miały tamte pierwsze znaki?

Uzyj notatnika, edycja=> zamien ;]
Albo poczytaj ten watek od poczatku, kilka razy wymieniany byl bardziej zaawansowany program.

fuzio napisał:
Witam wszystkich, zaczynajac:
zeby nie bylo przeczytalem caly watek (wielokrotnie) i nie znalazlem odpowiedzi na pytanie czy mozna wybrac sciezke dzwiekowa z pliku mkv czy zawsze jest pierwsza, mam w pliku komentarze rezysera i nie udalo mi sie przelaczyc?
ps.
ogolnie swietny TV, telewizja cyfrowa (tvp w hd) super, telewizja analogowa - duzo lepiej niz moj stary philips hd perpared crt, ogolnie super, natomiast probowalem znalezc piszczenie, o ktorym mowa w tym temacie, chyba nie wiem czego szukac, obsluchalem caly tv z tylu przy odtwarzaniu filmu (glosnosc 40) i nic tam nie slysze, mam farta? czy moze zle szukam?

Niestety ta kwestia dalej nie zostala rozwiazana. Podobnie jest napisami w MKV. Co do piszczenia to musisz sciszyc maksymalnie tv i nasluchiwac z tylu tv. Zazwyczaj przy glosnosci kolo 7-10 jest to juz nieslyszalne, ale to juz zalezy od naszej percepcji.
 

marcino_80

New member
YouTube

witam wszystkim. mam pytanie ja uruchomić w tv YouTube i resztę serwisów? gdyż gdy wybiorę na pilocie funkcje internet tv łączy się i po chwili wyskakuje komunikat problem z siecią. kanały cyfrowe mam ustawione na inne a kanały analogowe na Czechy! gdy miałem ustawione inne kraje jak dobrze pamiętam wilka Brytania miałem dostęp do internetu bez problemy ale nie do serwisu YouTube! co mi poradzicie aby w pełni korzystał z funkcji tv pozdrawiam
 

baba012

New member
nieznany format video

Witam, mój problem dotyczy odtwarzania filmów w formacie mkv. Po długich trudach zdobyłem Władcę pierścieni
[MovieInfo]
File Size= 8530726078 B - 7,9Gb
Resolution=1280x544
Frame Rate=25.0fps
AviTag=MKV
Audio= DD 5.1 English (polskie napisy w paczce)
ale TV podaje informację "nieznany format video". Przy oglądaniu innych mkv mnie ma takich problemów.
Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić.
Zrobiłem aktualizację oprogramowania i nie pomogło.
 

dagie

New member
Jari1234567 napisał:
mam jeszcze pytanie jak włączyć (lub kiedy się włącza) 100Hz!! Mam np. Eurosport w HD i nawet tu mam obraz w FullHD ale w 50Hz!!

W lewym górnym rogu ekranu wyświetla się info o sygnale, który dociera do tv np.: 1920x1080i@50Hz i nie ma to nic wspólnego z układem poprawiania płynności 100Hz.
 

Jari1234567

New member
dagie napisał:
W lewym górnym rogu ekranu wyświetla się info o sygnale, który dociera do tv np.: 1920x1080i@50Hz i nie ma to nic wspólnego z układem poprawiania płynności 100Hz.


A! oki. to kiedy wiem ze tv dziala na 50Hz a kiedy na 100Hz?! czy skoro to tv 100Hz to zawsze ma tyle przy wyświetlaniu obrazu ?!
 

Jari1234567

New member
Jari1234567 napisał:
mam dysk 2,5" o pojemności 320GB i po podłączeniu pod TV dysk nie startuje!! pod dwoma kompami i notebookiem nie ma tego problemu! czy problem może być w zasilaniu dysku z tego (TV) gniazdka USB?! może komuś się udało "odpalić" dysk tej wielkości bez dodatkowego zasilania z zasilacza?!

znalazłem odp. na to pytanie (hdtv*com*pl/forum/showthread*php?t=38446&page=113) teraz muszę tylko przetestować czy zadziała na 2 kablach USB :grin:
 

MIRO-GN

New member
Jakimi Przewodami Najlepiej Podłączyć Dvd I Amplit.kina Do Tv
(obydwa Urządzenia Bez Hdmi, USB) Maja Za To Wszystkie Inne Połączenia ::D
 
Do góry