Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

licha

New member
Facebook!
pytanie, czy komukolwiek, jakkolwiek udalo sie uruchomic widgeta Facebookowego na b650 ? z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam
 

licha

New member
Juz probowalem
nie mam Sloveni, a wszystkie lokalizacje ktore mam do wyboru maja tylko widgety Yahoo, albo standard ktory mamy bez zadnego kombinowania!
wiec nadal nie rozwiazuje to mojego problemu!
:/ ale dzieki, a ten watek juz poznalem wczesniej! :)
pozdr
sprawa nierozwiazana!
 

Pryk99

New member
[QUOTE
Kod:
xttp://chomikuj.pl/legalne_gps/Samsung+LE40B651
[/QUOTE]


Witam, super że podałeś tego chomika, wszystko zapisałem na swojego i w razie czego jest jak znalazł. Jeszcze jedna sprawa czym otwierasz ten plik DOCX kanały na USB bo jak otwieram Wordem czy notatnikiem czy automatycznie to jest po Turecku a jest to plik.
 
Ostatnia edycja:

Pryk99

New member
Nie wiem jak na tym forum, ale na SamyGo zgłaszają że się udało - problemy mają tylko Ci z telewizorami CI+.

W serwisie wgrają na nowo FW 3000.2 ale jakąś poprawioną wersję - wątpię żeby wgrali FW 2005, ale kto wie może... ;)

Jeżeli telewizor działa a problemem jest tylko brak dostępu do dodatków to radzę poczekać sprawa jest rozwojowa :) chyba, że są jakieś problemy z dziłaniem telewizora wtedy bez chwili zwłoki najlepiej wezwać serwis

Witam, ja nawet nie jestem pewien czy z tą modyfikacją poradzili by sobie Panowie z nalepszego serwisu Samsunga. Któryś z kolegów pisał, że dwonił o serwisu i zaproponowali mu taką usługę opłatnie. Natomiast podobno na infolini Samsunga informują o wadliwym 3000.2 więc może coś z tym zrobią.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
[QUOTE
Kod:
xttp://chomikuj.pl/legalne_gps/Samsung+LE40B651


Witam, super że podałeś tego chomika, wszystko zapisałem na swojego i w razie czego jest jak znalazł. Jeszcze jedna sprawa czym otwierasz ten plik DOCX kanały na USB bo jak otwieram Wordem czy notatnikiem czy automatycznie to jest po Turecku a jest to plik.[/QUOTE]

docX to z Worda 2007,potem dodam w doc albo PDF
 

moras86

New member
ScummVM 1.1

Na forum SamyGO pojawiła się aktualizacja programu ScummVM.
ScummVM 1.1
scummvm.png

Informacje:

Do pobrania:
  • WERSJA OFICJALNA
  • MÓJ MIRROR (klikasz prawym i 'Zapisz element docelowy jako...' LUB 'Kopiuj adres odnośnika' i potem wklejasz w nowej karcie/nowym oknie przeglądarki)
    - zmieniona ikona (wygląda dobrze również po skopiowaniu aplikacji do pamięci TV)
    - w archiwum dodatkowa aplikacja SamyGO Mysz i klawiatura do ich obsługi


..........
PS: Próbował ktoś ręcznie kopiować widżety Internet@TV (przeznaczone dla innych regionów) do pamięci telewizora.

PS2: Wielka prośba do użytkowników forum, a w szczególności do Pryk99 oraz mgreta36 - NIE PISZEMY PODWÓJNYCH POSTÓW.
 

bobby_69

New member
Problem z głosem.

Zauważyłem u siebie problem z głosem. We wszystkich możliwych opcjach domyślnie ustawiony głos jest polski.
Na jednym z kanałów z kabla przez CI znikł głos.
Pojawił się na tym kanale (obok pol. i ang.) domyślnie język węgierski - stąd brak głosu.
TV odzyskuje głos po ręcznym ustawieniu na tym kanale polskiego. Niestety po zmianie kanału na inny sytuacja wraca do pkt. wyjścia czyli węgierskiego i braku głosu.

Zastanawia mnie na ile jest to wina dostawcy kabla a ile TV że nie zapamiętuje ostatnich ustawień.
Może ktoś zaobserwował u siebie coś podobnego ?
 

licha

New member
do Mgreta36.
namiary na widgeta! hmm nie wiem o co dokladnie Ci chodzi! jesli moglbys troche bardziej szczegółowo mi napisac, bede wdzieczny, bo to dla mnie istotna sprawa
pozdrawiam
 

mgreta36

New member
do Mgreta36.
namiary na widgeta! hmm nie wiem o co dokladnie Ci chodzi! jesli moglbys troche bardziej szczegółowo mi napisac, bede wdzieczny, bo to dla mnie istotna sprawa
pozdrawiam

Napisałeś, "czy komukolwiek, jakkolwiek udalo sie uruchomic widgeta Facebookowego na b650" - pytam, skąd pobrac ten widget ;) http://www.facebook.com/facebook-widgets/ - stąd ?. Nie mam konta na facebooku - i myslalem, ze Ty masz ten widget.
 
Ostatnia edycja:

interaktiv

New member
pytam, skąd pobrac ten widget ;) Widgety Facebooka | Facebook - stąd ?. Nie mam konta na facebooku - i myslalem, ze Ty masz ten widget.

No to może od początku.
Widget widgetowi nie równy.
To co podesłałeś i jest na stronie facebooka to widgety na stronę www.
Widgety w telewizorze to specjalnie napisane "moduły" do aplikacji internet@tv i nie będzie działać zwykły dodatek ze strony na stronę web ani widget z windows ani widget dla KDE.
Generalnie taki widget jest pisany od podstaw dla telewizora.

:)
 

licha

New member
Ok wiem ze widget na TV jest dla niego specjalnie pisany!
testowalem juz wszystkie mozliwe lokalizacje TV i nie ma nigdzie Facebooka!
zmienialem u serwisowym menu wszystkie ustawienia ktore troche dodaja mozliwosci i nadal nic!
moze komus sie udalo!!
help pls :)
 

jufers

New member
@moras
Na wstępie:
DZIĘKI za wszystko co robisz na tym forum, a zwłaszcza za przeróbki NetSurfa.
I tu chciałbym ponowić prośbę jednego z kolegów (nie mogę odnaleźć kogo) o zmianę w Twojej wersji NS, linku do tego tematu, na 'wersję do druku'.
oto link: http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...6b650-test-opinie-wszystko-o-serii-print.html

Wersja podstawowa wywala często błędy graficzne w postaci pionowych czarnych pasów.

Z góry dzięki
jufers
 
Do góry