Samsung seria B550 (32b550, 37b550, 40b550, 46b550) test, opinie, wszystko o serii...

gormar

New member
Zwiększanie prędkości

Płynnego przewijania ponad 2x nie uzyskasz.
Można jedynie skokowo przesuwać odtwarzanie w przód i tył poprzez przyciski do poruszania się w Menu "na boki" (Okrąg wokół przycisku Enter). Zdaje się, że odtwarzanie przemieszcza się po pojedynczym kliknięciu o ok. 10 sekund do najbliższej danemu czasowi klatki kluczowej. Przytrzymanie przycisku przewija znacznie szybciej.
 

kold11

New member
Dzisiaj stałem się posiadaczem B550 :D
Dokładne oznaczenie:
LE40B550A5W
SQ02

Czyli matryca Samsunga :) i odblokowana obsługa filmów :)
Wgrany zmodyfikowany firmware 2008 SamyGo
Narazie, po kilku godzinach użytkowania, śmiga jak należy. Żadnych resetów czy długiego włączania.

Gdyby ktoś szukał w Poznaniu to jest w Saturnie za 2458 zł (można nawet na 10 rat 0%)
 

lamparcicho

New member
info menu mute power -> to kombinacja do wejścia w tryb serwisowy, a jaka jest kombinacja na pilocie, żeby zresetować tv i pojawiła się konfiguracja i ekran powitalny jak przy pierwszym włączeniu tv po zakupie?
 

mideeem

New member
brak kodeka audio w B550 - jak to rozwiązać?

Odtwarzam film o parametrach n/w z Dysku Samsung HM320II 320GB:

Source: 1080P BluRay h.264
Video: 1920x1080 @ 10000 kbps
Audio: DTS @ 1509 kbps


Po włączeniu na filmie pojawia się komunikat:

--Nieobsługiwany kodek audio--

Film jest niemy, ani Be ani Me :sad: , co trzeba zrobić, aby był dźwięk.
Mam LE32B550 z fw. 2007.
 
Ostatnia edycja:

AxuSS

New member
Audio: DTS @ 1509 kbps


Po włączeniu na filmie pojawia się komunikat:

--Nieobsługiwany kodek audio--

Telewizor nie ma wbudowanego dekodera DTS. Ja w takim wypadku konwertuje dźwięk do formatu STEREO.

Używam programu Popcorn MKV AudioConverter.
(w ww.videohelp.com/download/AC180.ZIP)

Program jest łatwy w obsłudze, a cały proces dla filmu zajmującego 8GB zajmuje około 30 minut.

Po uruchomieniu na pasku jest menu HELP a tam opcja "Brief Tutorial" gdzie opisane jest krok po kroku na obrazkach jak dokonać konwersji. :rolleyes:
 

krasnoludek

New member
pytanie

Witam ,czy po wgraniu nowego firmware do Samsunga,zauważyliście jakąś zmianę w ostrosci i kolorach obrazu??czy czasami obraz nie jest zamglony??:confused:
 
Do góry