Samsung seria A8 XX

OLRO

New member
doniu79 napisał:
Mam jeszcze jedno pytanie nie oderwalem jeszcze tej folii z obudowy czy w przypadku jej zerwania nie utrace gwarancji co do sreberek to jeszcze nic nie wiem jak ja zerwe to dopiero sie okaze czy jest czy jej nie ma wiatraczkow tez nie slysze jak narazie to jedynym minusem jaki dostrzeglem ja glosniczki ktore bardzo cicho graja ale osobiscie nie przeszkadza mi to bo mam podlaczony amplituner.Pozdrawiam wszystkich i prosze o odpowiedz

Sreberka mogą się pojawić z czasem.
Co do folii, to też mi się podobała, ale w końcu zdjąłem.
Gwarancji z tego powodu się oczywiście nie traci...
8)

pitek1970 napisał:
To może inaczej zapytam, czy na polski rynek zapodawane są tylko TV ze słowackiej fabryki, czy może są z innych krajow.

LCD z gwarancją Samsung Polska pochodzą chyba tylko ze Słowacji.
 
Ostatnia edycja:

doniu79

New member
Mam pytanie
Czy karte gwarancyjna macie w jezyku polskim bo ja zakupilem swoj w Euro RTV i mam co sna czym pisze gwarancja ale nie ma w pl wiec nie wiem co mam isc podbic do sklepu
 

OLRO

New member
Powinieneś dostać wraz z TV też taką małą kartę gwarancyjną Samsung Electronics Polska sp. z o.o. w j. polskim (z niebieskawą stroną tytułową), do której wpisuje się model i nr fabryczny (ważna z dowodem zakupu). Jeśli nie było jej w dokumentacji, to myślę, że w Euro RTV AGD Ci dadzą, gdyż jest to uniwersalna karta gwarancyjna na wszystkie produkty Samsunga.
U mnie była ona szczelnie opakowana w woreczek PE i chyba przyklejona do pudełka, o ile dobrze pamiętam.
 
Ostatnia edycja:

doniu79

New member
Dziekuje wszystkim za odpowiedz jutro przejde sie do Euro RTV po ta karte a jesli chodzi o te naklejki na telewizorze to niesciagalem ich tylko i wylacznie z obawy przed utrata gwarancji osobiscie nie podoba mi sie jakies naklejki na telewizorze wrecz powiedzialbym ze to szpeci telewizor jakiekolwiek by one nie byly nawet ze zlota :)
 

ADAM12116

New member
mam już info z serwisu, co do obudowy to na pewno wymienią, znają temat , powiedzieli , że ma to trwać 2 dni nie więcej:), co do buczenia to nic się nie da zrobić, to jest normalne, odgłos ten wydaje inwerter i przy redukcji jasności ekranu zawsze będzie buczało :hmm:, no nic najważniejsze że obudowę wymienią :krol:
 

duzyinaczej

New member
Dokładnie ludziska, wymieniajcie obudowy. Reklamacje uwzględniane są od ręki. Moja obudowa tez już jest nowa a jutro przywożą telewizor. Tyle dobrego. Pozdrawiam
 

doniu79

New member
Witam wszystkim dobrze ze ta obudowe mozna reklamowac u mnie narazie nie ma z tym problemem ale pojawil sie jeden jakies czry mary dzisiaj w domu mialo miejsce pod moja nieobecnosc.Przyszedlem o 23 z pracy a mama mi mowi ze o 22 wlaczyl sie sam telewizor nic przy nim nie ruszala nic nie ustawialem zeby sie sam wlaczyl wiec cos nie halo :( telewizor byl wlaczony na czuwanie hmmm to zly znak
 

ADAM12116

New member
a nie miałeś czasem włączonego automatyczego wyłączenia a wyłaczyłes pilotem? w moim poprzednim TV było tak własnie że jak ustawiłm timer i wyłaczyłem pilotem to tv po upływie zadanego czasu właczał sie samoczynnie
 

Paulus27

New member
Witam. Jako nowy user chciałbym się przywitać. Od dwóch tygodni jestem posiadaczem 40A856, Wybór był tylko i wyłącznie decyzją moich kilkumiesięcznych testów i porównań na własnych przynoszonych do sklepów płytek z złasnymi nagraniami HD na BluRayu, gdyż nie było możliwości wychwycenia różnic przy oglądaniu i porównywaniu z materiałami promującymi puszczanymi przeważnie w sklepach.
Telewizor na szczęście nie ma złotek jak narazie, żadnych plam na matrycy, żadnego buczenia wentylatorów. Mam tylko małe pytanie dotyczące odtwarzania filmów z Pena, bo zdarza się że po ściągnięci filmu o standardowej rozdzielczości avi divx wyświetla mi się że nieobsługiwany format, czy u was też to się zdarza i czy da się to jakoś zaktualizować, bo w porównaniu do Wiwy, którą mam to filmy bezpośrednio z TV chodzą zawsze płynnie niezależnie od skomplikowania obrazu (spadające liście), gdzie wiwa zaczyna klatkować.
 

doniu79

New member
ADAM12116 napisał:
a nie miałeś czasem włączonego automatyczego wyłączenia a wyłaczyłes pilotem? w moim poprzednim TV było tak własnie że jak ustawiłm timer i wyłaczyłem pilotem to tv po upływie zadanego czasu właczał sie samoczynnie

Adam u mnie telewizor wlaczyl sie sam po jakis 9 godzinach . Automat.wyl.mam ustawione na Wyl i nie wlaczamem jeszcze tej funkcji jedyna jaka ustawialem to ta ktora automatycznie zmienia Ci program o wybranej przez ciebie godzinie ale ustawilem ta funkcje na jednborazowo wiec nie powinno miec miejsca taka sytuacja .Pozdrawiam
 

aryman

New member
Witam
Mam prośbę do osób, które reklamują, bądź w najbliższym czasie mają zamiar reklamować obudowę (chodzi o te "srebrzenia"): jestem ciekawy czy wadliwa obudowa zostanie wymieniona na taką samą i po 2-3 miesiącach trzeba będzie ponownie reklamować? Może to być trochę uciążliwe, a po drugie okres gwarancyjny nie trwa wieczność... Czy może serwis ma informację o zmianie procesu technologicznego i wyeliminowaniu tej wady? Bardzo proszę zapytać serwisantów i podzielić się na forum odpowiedzią.
 

ADAM12116

New member
dzisiaj zabrali mi TV na serwis, zapytałem o to samo, powiedziano mi , że mieli przypadki , ze po wymianie znowu zrobiły sie sreberka i wymieniali jeszcze raz:hmm:
 
Do góry