Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

sielus

New member
Ja obsłuchiwałem model z grudnia i zdecydowanie to chodziło za głośno, Pan z obsługi stwierdził, że pracuje już ponad 12 godzin i się rozgrzał ....jednak nie mam jeszcze obycia z plazmami, tak że pewny nie jestem czy to buczenie przekraczało jakieś dopuszczalne normy.., będę widział w sobotę, kiedy moją postawię w cichutkim pokoju i się pewnie złapię za głowę :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

Delta

New member
Co do promocji o ile tak to można nazwać to kupiłem wczoraj sztukę w Euro za 5490.

Interesuje mnie co innego. Jak sprawdzić czy z moją sztuką nie były rbione jakieś cyrki np nie jest ze zwrotów itp?? W zasadzie w pudełku była ofoliowana ale to akurat można zdjąć.

Druga sprawa to akcesoria: Podstawa częściowo zafoliowana, folia z instrukcją i płytą otwarta. Folia z kablami i pilotem właściwie też bo bez problemu można z niej coś wyciągnąć. Pilot zaklejony i śrubki też ale już reszta luzem w jednej folii Czy to tak ma wyglądać oryginalnie czy ktoś może już przy tym grzebał??

No i dalej: do czego jest taki plastikowy czarny panel podobny do jednej części z podstawy?? Przecież jeśli przykręcę telewizor do postawy to z przodu mam logo a z ryły panel od postawy....

A propos buczenia nic jeszcze nie wiem bo jeszcze go nie podłączyłem. Na folii z pilotem jest data 19.10.2009 Ciekawe czy to ma jakiś związek z datą produkcji...
 

sielus

New member
Dokładnie, jest to zaślepka na otwór po podstawie. Możesz sprawdzić ile czasu była uruchomiona gdzieś chyba w menu serwisowym, aczkolwiek można to wyzerować zapewne. Pozostaje metoda detektywistyczna - szukanie paluchów i smug po ich ścieraniu ;). Mnie ta cała historia czeka dopiero jutro ...
Opisz proszę swoje spostrzeżenia.
 

kapsell

New member
Bez reklam
???

Dziś u mnie był serwisant, stwierdził, że rzeczywiście bzyczy ale to na pewno jest poniżej 30 dbi i nie wie co z tym dalej zrobić,

Skoro miesci sie w normie to dlaczego serwis zdecydowal sie naprawiac (cokolwiek by pod tym pojeciem rozumiec)?
Jesli masz mozliwosc (nie minal jeszcze termin) to wymien na nowy w punkcie kupna jako towar niezgodny z umowa.
 

andip

New member
witam

przymierzam sie do zakupu b850 ale mam pyt tego typu czy to prawda że modele od listopada w zwyż mają już poprawioną tą elektronikęczy dalej buczą? mam mozliwość zakupu modelu grudniowego

Trafiają się modele z grudnia, które brzęczą. Najlepiej przed zakupem posłuchać dany egzemplarz. Ja wymieniłem model z października na grudniowy (w sklepie stały 3szt. z produkcji grudniowej) - sprawdziłem 2 egz., jeden brzęczał na potęgę, drugi cichutki. Przy zakupie porozmawiajcie z kierownikiem, co w przypadku gdy traficie na egz. brzęczący - w moim przypadku zgodził się na wymianę tv po 3 tyg od daty zakupu, specjalnie czekałem aż zejdą ze starych stanów magazynowych w których większość tv mieli z produkcji październikowej.
 

Dawidowski1000

New member
To buczy czy nie? Dzisiaj mają mi PS58B850 przywieźć i nie wiem czy odmawiać czy jak? Grudniowe są ok, czy wszystkie są do doopy?
 
Ostatnia edycja:

Delta

New member
No więc tak:

Odpakowałem TV z października 2009. Faktycznie wydaje on dodtkowe dźwięki. Kiedyś miałem Sony 29 cali CRT 29 FX66K i było podobnie. Buczenie jest słyszalne poniżej poziomu głośności 10 a przy 3 jet problem.

Teraz tak poziom buczenia zależy od rodzaju obrazu im wiećej białego tym głośniej, ale z drugiej strony wiele zależy od pomieszcenia i w ogóle rozchodzenia się dźwięku w pomieszeniu. Mam dekoder UPC HD, który buczy ze względu na dysk twardy i te poziomy dźwięku są dość podobne do TV więc nie wiem czy się będę bawił w wymienianie i sedrwis chyba, żę sytuacja bedzie na tyle ogólna ze serwis znajdzie patent nw naprawe bez wynoszenia sprzętu. Nie chce mi się go wymieniać z takiego powodu. Każda rozmowa w pomieszczeniu powoduje, żę buczenie jest niesłyszalne. To samo z głośnośćia powyżęj 10. Podejrzewm też że przełączanie na 5 głośników kina domowego też załątwi sprawę bo 2 tylnie zagłuszą cały hałas.

Ktośt tu pisał żę po jakimś czasie przestało mu buczeć niech się odezwie po jakim bo jestem ciekaw.
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Mój stoi 3,5m od kanapy, wczoraj w nocy miałem ustawioną głośność na poziomie 1-2 i nie było słychać żadnego buczenia. Jest za to charakteystyczny przydźwięk, podobnie jak przy telewizorach CRT.
 
Do góry