SAMSUNG LE-46F86BD w akcji, wszystko o serii F86 (40F86 etc...)

Jarom222

New member
Czy ktoś widział w akcji SAMSUNG LE-46F86BD chciałbym go kupić i gdzie można go dostać w polsce i w jakiej cenie .Widziałem go w sklepach niemieckich internetowych po 2380 euro
 

Ru$lan

New member
Jarom222 napisał:
Czy ktoś widział w akcji SAMSUNG LE-46F86BD chciałbym go kupić i gdzie można go dostać w polsce i w jakiej cenie .Widziałem go w sklepach niemieckich internetowych po 2380 euro

na rynek ma trafić pod koniec września więc raczej trudno go zobaczyć w akcjii ( no chyba że na ifie...), jeśli chodzi o cenę to będzie się kształtować w okolicach 8 kzł.
 

Jarom222

New member
design kwestia gustu

design kwestia gustu najważniejsze parametry 100 hz full hd itd dostępny w wersji 40 cali również w cenie 1880-2040 euro w niemczech
 

Jarom222

New member
Czy nikogo nie fascynuje te lcd

Ktoś widział w akcji ten lcd czy nikogo nie fascynuje ten model chciałbym go kupić proszę o wrażenia z odbioru
 

Patrycjusz

New member
pośpiech jest złym doradcą, zwłaszcza gdy chcesz wydać troszkę większą kwotę pieniędzy.
Poczekaj aż będzie w Polsce, to może kiki bądź ar2 wezmą go pod swoją opiekę i zobaczą "co w trawie piszczy"
sam jestem tym samsungiem zainteresowany, ale czekam na test i porównanie z sharpem oraz philipsem.

pozdro
 

Ru$lan

New member
Patrycjusz napisał:
pośpiech jest złym doradcą, zwłaszcza gdy chcesz wydać troszkę większą kwotę pieniędzy.
Poczekaj aż będzie w Polsce, to może kiki bądź ar2 wezmą go pod swoją opiekę i zobaczą "co w trawie piszczy"
sam jestem tym samsungiem zainteresowany, ale czekam na test i porównanie z sharpem oraz philipsem.

pozdro

ja podobnie ale do listy życzeń dokładam jeszcze Toshibę z3030
 

Jarom222

New member
czyżby nadeszła zima

Nikt nadal nie widział ani nie ma tego telewizorka skąd taki słaby zapał do testu tej maszyny czyżby już zima
 

deniro24

Member
Bez reklam
40F86 pojawił sie już na stronie agito.pl. Cena jak dla mnie atrakcyjna, spodziewałem się, że będzie droższy. Poczekam na jakieś opinie na forum o tym tv. Przeczytałem cały wątek o tym tv na avforums i szczerze mówiąc trochę się zawiodłem, ale... Długo już nie wytrzymam bez tv: na placu boju pozostaje ten Samsung oraz Philips 42 9632/9732.

P.S.
Na ceneo również pojawił się już ten tv, ba - ukazała się już nawet pierwsza opinia, ale jakoś tak te wykrzykniki dziwnie znajome mi się wydają z tego forum:) Może ktoś zrozumie co mam na myśli.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
deniro24 - żebyś nieżałował - poczekaj na nowe modele Toshiby 40 FX 350 - które zachwycały prawie wszystkich odwiedzających stoisko tego producenta na targach w Berlinie.
http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id3_225.aspx
DSC_0201.JPG
 

sparx

New member
F86 to absolutna petarda! Polecam go szczagólnie posiadaczom xboxa360 bez HDMI. Telewizor wyświetla bez problemu 1080p po componencie bez overscanu, jak równiez 1920x1080 po VGA.
Tryb 100Hz ryje beret (niedostępny tylko przez VGA). Obraz staje sie ultrapłynny, jak zobaczy się to w akcji raz, nie chce się już oglądać inaczej. Szczególne wrażenie robi w grach, ale również w sporcie i szybkich scenach. Do wyboru jest poziom niski, średni i maksymalny oraz demo (pół na pół ekranu).

Ogólnie tv jest wypasiony, polecam!
 

deniro24

Member
Bez reklam
@kiki ja juz zawęziłem swój wybór do tego Samsunga i nowych Philipsów. Innych nie biorę juz pod uwagę.

@sparx to pierwsze takie info na tym forum o tym tv. Masz ten telewizor? Widziałeś go na żywo? Przeczytałes to gdzieś?
 

jtd

New member
Bez reklam
deniro24 napisał:
Na ceneo również pojawił się już ten tv, ba - ukazała się już nawet pierwsza opinia, ale jakoś tak te wykrzykniki dziwnie znajome mi się wydają z tego forum:) Może ktoś zrozumie co mam na myśli.

Pozdrawiam.

No ja nie wiem kogo masz na mysli, moze nam wyjasnisz :cool:
 

Jarom222

New member
na żywo w sklepie

Czy w którymś ze sklepów euro saturn czy inne nie dla idiotów można go już zobaczyć w akcji może ktoś go widział
 

sparx

New member
Ja go widziałem w akcji i testowałem na własne potrzeby i wg mnie tv wart jest swojej ceny. Długo by pisać o jego zaletach. Np. podświetlenie jest idealnie równomierne, nie został powielony błąd z M87, gdzie było z tym kiepsko.
 
Do góry