Samsung HT-D6750W

witekd

New member
Witam.Jestem juz prawie zdecydowany kupic zestaw jak w tytule.Przegladajac rozne opisy i specyfikacje zestawu widze same zalety.System 7.1,glosniki gorne przednie zintegrowane z kolumnami przednimi(mysle ze fajna sprawa jak malo miejsca w pokoju) itp.Moc tez niezla,no i subwoofer wiekszy niz w HT-D5550.Pokoj mam ok. 20m kw.to powinno wystarczyc.Jesli ktos zna ten zestaw i zauwazyl jakies wady to prosze o podzielenie sie uwagami.Jeszcze tylko zostalo mi odsluchanie gdzies tego zestawu.A uzywany bedzie prawie wylacznie do filmow.Pozdrawiam.
 

gibki

New member
Witam.Jestem juz prawie zdecydowany kupic zestaw jak w tytule.Przegladajac rozne opisy i specyfikacje zestawu widze same zalety.System 7.1,glosniki gorne przednie zintegrowane z kolumnami przednimi(mysle ze fajna sprawa jak malo miejsca w pokoju) itp.Moc tez niezla,no i subwoofer wiekszy niz w HT-D5550.Pokoj mam ok. 20m kw.to powinno wystarczyc.Jesli ktos zna ten zestaw i zauwazyl jakies wady to prosze o podzielenie sie uwagami.Jeszcze tylko zostalo mi odsluchanie gdzies tego zestawu.A uzywany bedzie prawie wylacznie do filmow.Pozdrawiam.

Witam. Mnie też interesuje ten zestaw. Ciekaw jestem czy jest możliwość odłączenia głośników przednich od kolumn i podstawy żeby powiesić je na ścianie. Jak już kupisz to byś dał znać. I jeszcze mnie interesuje jaką wysokość mają same głośniki przednie bez podstawy i kolumny.
 

witekd

New member
Czesc.Zamowilem juz zestaw i czekam na realizacje.Oczywiscie podziele sie wrazeniami jak juz go bede mial.Glosniki przednie z tego co wiem mozna odlaczyc od podstawy tylko chyba nie maja uchwytu do powieszenia,tylne maja.
 

gibki

New member
Czesc.Zamowilem juz zestaw i czekam na realizacje.Oczywiscie podziele sie wrazeniami jak juz go bede mial.Glosniki przednie z tego co wiem mozna odlaczyc od podstawy tylko chyba nie maja uchwytu do powieszenia,tylne maja.

No to by była kiszka jak nie mają otworku do powieszenia. To w sumie po co miały by być odłączane od kolumn? Myślę że jest otworek :smile:. Jak już dojdą do Ciebie to z niecierpliwością czekam na więcej info.
Dzięki.
 

Dawid22

New member
No to by była kiszka jak nie mają otworku do powieszenia. To w sumie po co miały by być odłączane od kolumn? Myślę że jest otworek :smile:. Jak już dojdą do Ciebie to z niecierpliwością czekam na więcej info.
Dzięki.

Kupiłem ten zestaw w piatek w saturnie. tylne glosniki graja naprawde dobrze. tylne glosniki maja otworek do powieszenia na sciane samego glosnika bez postawy przednie musza stac.po ustawieniu eq graja naprawde fajnie
 

gibki

New member
Kupiłem ten zestaw w piatek w saturnie. tylne glosniki graja naprawde dobrze. tylne glosniki maja otworek do powieszenia na sciane samego glosnika bez postawy przednie musza stac.po ustawieniu eq graja naprawde fajnie

No to mam lipe bo się napaliłem na ten sprzęt i nawet zabudowałem sobie w ścianie rurki na przewody do przednich głośników żeby je na ścianie zawiesić, a tu taka niemiła niespodzianka :(
Szkoda :(
 

Dawid22

New member
No to mam lipe bo się napaliłem na ten sprzęt i nawet zabudowałem sobie w ścianie rurki na przewody do przednich głośników żeby je na ścianie zawiesić, a tu taka niemiła niespodzianka :(
Szkoda :(

bo przednie glosniki skladaja sie z trzech czesc z postawy stojaka i glosnika. stojak z glosnikiem laczy sie wtykami wiec nie ma opcji powiesic na scianie
 

gibki

New member
Kupiłem ten zestaw w piatek w saturnie. tylne glosniki graja naprawde dobrze. tylne glosniki maja otworek do powieszenia na sciane samego glosnika bez postawy przednie musza stac.po ustawieniu eq graja naprawde fajnie

To ja juz sam nie wiem jak to jest. Pisałem maila do firmy Samsung o treści:
"Jestem zainteresowany kinem domowym HT-D6750W i mam takie pytanie: Czy jest możliwość odłączenia głośników przednich od kolumn i zawieszenia ich na ścianie?? Na pewnym forum czytałem, że nie można i tylko głośniki tylne mają taką możliwość. Nie mam za bardzo jak tego sprawdzić ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć czy filmików ukazujących tył tychże głośników."

Odpowiedź Samsung:
"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Przednie głośniki też można zawiesić na ścianie. Najlepiej byłoby
obejrzeć ten zestaw na ekspozycji w sklepie"

No to jak w końcu jest?? Da się zawiesić przednie głośniki na ścianie czy nie??
Dawid22, mógłbyś jakieś fotki zamieścić tego kina z przodu i z tyłu?? Głównie interesują mnie przednie głośniki.

Witekd, masz już ten zestaw??
 

witekd

New member
Witam.Przepraszam ze dlugo sie nie odzywalem ale mam remont.Zestaw juz mam,dziala extra,trzeba tylko troszke pobawic sie z ustawieniami odpowiednio do swoich potrzeb.Ma automatyczna kalibracje,ale wole po swojemu,zreszta chyba mozna korzystac z tych dwoch opcji niezaleznie.Subwoofer ma kopa.W sumie to jeszcze dokladnie nie przetestowalem wszystkich mozliwosci i ustawien z powodu braku czasu,ale to juz niebawem.Pozatym wyglad extra.
Glosnikow przednich nie da sie zawiesic na scianie(chyba ze jakies kombinacje) a rozmiar ich samych to 63 cm.(same glosniki).Pozdrawiam.
 

Lideros

New member
Witam mam pytanie , nie chciałem zakładać nowego tematu. Panowie powiedzcie mi jaka jest różnica między kinem domowym Samsung HT-D6750W a Samsung HT-D5550 ? Mógłby ktoś kumaty wypowiedzieć się?
 

witekd

New member
Witam.Tak w skrocie roznice to:jest to zestaw 5.1,przednie kolumny maja trzy glosniki + wysokotonowy,mniejszy subwoofer,tylne kolumny przewodowe,troszke mniejsza moc,oczywiscie w porownaniu do 6750w.A przeciez mozesz to wszystko poczytac w opisach obydwu zestawow.Pozdrawiam
 

MazdFan

New member
Cześć Wam
Jako Świeżak na tym forum, będę pytał raczej zadawał proste pytania i żądał prostych odpowiedzi :) póki co.

Mam w planach zakup LED TiVi (40D8000 Sama) i rozglądam sie za nowym kinem domowym, obecnie posiadam stare juz Philipsiostwo LX710 + DVP5100 i TV CRT 25" Philipsa.
Zastanawiam sie właśnie nad HT-D6750W kolega coś wspominał o przewodowych tylnych głośniczkach, czy w wersji D6750W wszystkie sa wireless ? Bo mnie właśnie zależy żeby juz nie ciągnąc kabli po domu.
Te pozostałe zestawy kina serii C są jeszcze warte uwagi pod sama D8000?

Dzięki
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Nie są wszystkie tylko same tylne, a nawet można powiedzieć że mają niewielką bezprzedowowość, ponieważ zaoszczędzisz tylko na tym, że przez długość pokoju nie będziesz miał kabla, ponieważ tak, czy inaczej trzeba je wpiąć kablami do modułu, który umożliwia bezprzewodową komunikację kolumn tylnych z jednostką sterującą. Więc taka sobie bezprzewodowość. Jeżeli masz miejsce na większe fronty to sobie podaruj ten zestaw i kup coś sensowniejszego, jeżeli nie to jest to jakaś opcja.
 

Dawid22

New member
To ja juz sam nie wiem jak to jest. Pisałem maila do firmy Samsung o treści:
"Jestem zainteresowany kinem domowym HT-D6750W i mam takie pytanie: Czy jest możliwość odłączenia głośników przednich od kolumn i zawieszenia ich na ścianie?? Na pewnym forum czytałem, że nie można i tylko głośniki tylne mają taką możliwość. Nie mam za bardzo jak tego sprawdzić ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć czy filmików ukazujących tył tychże głośników."

Odpowiedź Samsung:
"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Przednie głośniki też można zawiesić na ścianie. Najlepiej byłoby
obejrzeć ten zestaw na ekspozycji w sklepie"

No to jak w końcu jest?? Da się zawiesić przednie głośniki na ścianie czy nie??
Dawid22, mógłbyś jakieś fotki zamieścić tego kina z przodu i z tyłu?? Głównie interesują mnie przednie głośniki.

Witekd, masz już ten zestaw??




Witam. Długo nie dodałem zdjęć ponieważ byłem w pracy.

Z przednich głośników wychodzą seryjnie kable wiec nie wiem czy da się je powiesić na ścianę.

Zdjęcia moge wysłac na e-mail bo na stronę nie moge wzucic bo jestem nowy.
 

Dawid22

New member
To ja juz sam nie wiem jak to jest. Pisałem maila do firmy Samsung o treści:
"Jestem zainteresowany kinem domowym HT-D6750W i mam takie pytanie: Czy jest możliwość odłączenia głośników przednich od kolumn i zawieszenia ich na ścianie?? Na pewnym forum czytałem, że nie można i tylko głośniki tylne mają taką możliwość. Nie mam za bardzo jak tego sprawdzić ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć czy filmików ukazujących tył tychże głośników."

Odpowiedź Samsung:
"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Przednie głośniki też można zawiesić na ścianie. Najlepiej byłoby
obejrzeć ten zestaw na ekspozycji w sklepie"

No to jak w końcu jest?? Da się zawiesić przednie głośniki na ścianie czy nie??
Dawid22, mógłbyś jakieś fotki zamieścić tego kina z przodu i z tyłu?? Głównie interesują mnie przednie głośniki.

Witekd, masz już ten zestaw??



Witam. Nie mogłem dodać zdjęc ponieważ byłem w pracy.

W przednich głośnikach sa zrobione kable seryjnie wiec nie wiem czy da się powiesić na ściane.
Zdjecia moge wysłac na e-mail bo na strone nie moge bo jestem nowy.
 

Dawid22

New member
To ja juz sam nie wiem jak to jest. Pisałem maila do firmy Samsung o treści:
"Jestem zainteresowany kinem domowym HT-D6750W i mam takie pytanie: Czy jest możliwość odłączenia głośników przednich od kolumn i zawieszenia ich na ścianie?? Na pewnym forum czytałem, że nie można i tylko głośniki tylne mają taką możliwość. Nie mam za bardzo jak tego sprawdzić ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć czy filmików ukazujących tył tychże głośników."

Odpowiedź Samsung:
"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Przednie głośniki też można zawiesić na ścianie. Najlepiej byłoby
obejrzeć ten zestaw na ekspozycji w sklepie"

No to jak w końcu jest?? Da się zawiesić przednie głośniki na ścianie czy nie??
Dawid22, mógłbyś jakieś fotki zamieścić tego kina z przodu i z tyłu?? Głównie interesują mnie przednie głośniki.

Witekd, masz już ten zestaw??


Witam. Nie dodałem zdjęć ponieważ byłem w pracy.
W przednich głośnikach są kable seryjne, więc nie wiem czy da się powiesić

Zdjecia moge wysłac na e-mail bo na strone nie moge wrzucic.
 

Dawid22

New member
Witam. Nie mogłem dodac zdjęć ponieważ byłem w pracy.
W przednich głośnikach sa kable seryjne wiec nie wiem czy da się powiesić na ściane. Zdjęcia moge wysłac na e-mail bo na strone nie moge wrzucic.
 
Do góry