Samsung HT-D6750W

premiero

New member
Ile w końcu głośników

A ja mam inne pytanie. Ile w końcu w tym zestawie jest głośników? Bo z opisu wynika, iż wzmacniacz jest 7.1 (8 głośników), a w specyfikacji i zdjęciach na stronie samsunga że dają 2 frontowe, 2 surroundy, centralny i sub (6 głośników). Brakuje 2-óch efektowych. Czy mam rozumieć że po prostu sekcja wzmacniacza umożliwia podłączenie 2-óch dodatkowych głośników, ale musimy je sobie dokupić? W BD2-R od razu w zestawie był komplet.

EDIT:
Ok, Doczytałem się w manualu, że przednie głośniki to tak naprawę przednie x 2 i przednie górne x 2
 
Ostatnia edycja:

robert_m84

New member
Witam ,

Mam pytanie , jak Samsung HT-D6750W radzi sobie z odtwarzaniem filmów na USB , xvid/divx czy są jakieś problemy ? czyta wszystkie napisy ?

Byłbym wdzięczny za odp.
 

łukasz82

New member
A jak w modelu D6750W sprawuje się ta "bezprzewodowość"?
Chodzi mi o to czy nie przerywa sygnału jak np. ktoś przechodzi lub siedzi pomiędzy urządzeniem wysyłającym sygnał a odtwarzaczem.
Druga sprawa to czy opłaca się dokładać 500zł. do tego modelu czy lepiej kupić D5550?
Niby trochę mniejsza noc, tylne głośniki na kablu, i mniejszy sub, ale z taką samą mocą (przynajmniej na papierze). Właśnie... jak z tym subem? Lepiej prezentuje się w D6750, bo ten w D5550 jest strasznie mały i boję się, że słabiutki. A jak się wygląd przekłada na dźwięk?
Miałem już jechać z Rodzicami po D5500, ale w ostatniej chwili podnieśli cenę a z kolei obniżyli na model D6750W i różnica jest 500zł., stąd moje pytanie.
Oni mają pokój 23m i nie będą szaleć. Zestaw głównie do TV, filmów i ewentualnie radia.

 

Dawid22

New member
A jak w modelu D6750W sprawuje się ta "bezprzewodowość"?
Chodzi mi o to czy nie przerywa sygnału jak np. ktoś przechodzi lub siedzi pomiędzy urządzeniem wysyłającym sygnał a odtwarzaczem.
Druga sprawa to czy opłaca się dokładać 500zł. do tego modelu czy lepiej kupić D5550?
Niby trochę mniejsza noc, tylne głośniki na kablu, i mniejszy sub, ale z taką samą mocą (przynajmniej na papierze). Właśnie... jak z tym subem? Lepiej prezentuje się w D6750, bo ten w D5550 jest strasznie mały i boję się, że słabiutki. A jak się wygląd przekłada na dźwięk?
Miałem już jechać z Rodzicami po D5500, ale w ostatniej chwili podnieśli cenę a z kolei obniżyli na model D6750W i różnica jest 500zł., stąd moje pytanie.
Oni mają pokój 23m i nie będą szaleć. Zestaw głównie do TV, filmów i ewentualnie radia.




Bezprzewodowe głośniki z tyłu sprawują się dobrze nic nie przerywa jak się chodzi i nawet jak działa mikrofala to nic nie przerywa. W subie sa 2 głośniki jeden duży i jeden mały. Tez mam mały pokój bo kolo 25m, jak dla mnie zestaw sprawuje się bardzo fajnie.
 

maciek1704

New member
mam pytanie posiadam ten zestaw od wczoraj i nie wiem dlaczego wyłącza sie co dwie minuty czytam i nic nie moge znalezc moze ktos cos podpowiedziec???
 

maciek1704

New member
no właśnie podłączenie jest dobre nie mam pojecia co jest w instrukcji nic na ten temat nie ma niewiem co z tym zrobic jak by ktoś coś wiedział to bede wdzieczny...
 

Integro

Member
Powie mi ktoś dlaczego samsung wycofał się z głośników 7.1? Nie mogę nigdzie znaleźć Samsunga HT-C6930W a co gorsza nawet jego odpowiednika a na takie kino się zapatruje.
 

Kristobal

New member
Mam pytanie, czy kable przy głośnikach są na stałe, czy można podłaczyć własne ? Znajomy się zastanawia nad tym zestawem, ale kable ma już rozprowadzone pod tynkiem i nie wiem czy w tym wypadku się uda?
 

radek949

New member
Pomocy!!!!HT-D6750w!!!

Witam, zakupilem ten zestaw i nie dzialaja mi glosniki tylnie ktore sa na wifi, nie moge dojsc do konfiguracji, w zestawie nie ma takze karty Tx, nie wiem czy ktos zapomnial ja dolozyc do zestawu i czy to ona jest moim problemem... bardzo prosze o jakies wskazówki,

Dzieki wielkie Radek949
 
Ostatnia edycja:

Dawid22

New member
Witam, zakupilem ten zestaw i nie dzialaja mi glosniki tylnie ktore sa na wifi, nie moge dojsc do konfiguracji, w zestawie nie ma takze karty Tx, nie wiem czy ktos zapomnial ja dolozyc do zestawu i czy to ona jest moim problemem... bardzo prosze o jakies wskazówki,

Dzieki wielkie Radek949

Bez karty nie będą Ci działały tyle głośniki.
 

d8000

New member
witajcie,
dzisiaj zakupiłem ten zestaw. Mam problem , tną mi sie filmy na usb w mkv kiedy podłączam hd przez kino. Kiedy puszczam przez TV nie tnie się ale gorzej wygląda ( nie jak blu ray) czy ktoś wie co zle robię albo co ustawić?
 

d8000

New member
Ciag dalszy- moze sie komus przyda. Okazalo sie po sprawdzeniu w sklepie ze inne kino czyta duze mkv bez problemu. W zwiazku z tym wymienili mi na nowe. Dziwne jest to ze infolinia samsunga powiedziala, ze ich kina nie beda odtwarzaly poprawnie mkv powyzej 4 gb. Jak widac mylili sie .
 

Marian111a

New member
Jak chcesz mieć pudelkową mowę i muz. To...

Witam.Jestem juz prawie zdecydowany kupic zestaw jak w tytule.Przegladajac rozne opisy i specyfikacje zestawu widze same zalety.System 7.1,glosniki gorne przednie zintegrowane z kolumnami przednimi(mysle ze fajna sprawa jak malo miejsca w pokoju) itp.Moc tez niezla,no i subwoofer wiekszy niz w HT-D5550.Pokoj mam ok. 20m kw.to powinno wystarczyc.Jesli ktos zna ten zestaw i zauwazyl jakies wady to prosze o podzielenie sie uwagami.Jeszcze tylko zostalo mi odsluchanie gdzies tego zestawu.A uzywany bedzie prawie wylacznie do filmow.Pozdrawiam.

Ja mam do sprzedania o niebo lepsze w jakości mowy i muz ( uniwersum na gratce ) i nie ma kupca za320zł- subw. aktywny 140 W, a nie pasywne pudełko, proponuje posłuchać, jeśli ma być audio, dobre audio, to przednie kolumny muszą mieć przynajmniej pojemności 50 do 70 litrów(dcm/sześc.)
 
Do góry