Samsung F6770/F6650

raphaw

New member
Witam , jesli chodzi o dzwiek w 6770 to do wyboru nam tylko PCM oraz NEO 2:5. co to jest Neo 2:5 . Mam kino 2.1 dzwiek podlaczony do optykiem. Kino do tv hdmi .zalecenia kolegi Tdx ( dzieki za pomoc).czy ktos wie co to jest neo 2:5 .??
 

nowot

New member
zielony :(

Witam, kupiłem niedawno 6770 40cali, poustawiłem obraz według waszych instrukcji, niestety jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o telewizory i ich pełne funkcje wiec teraz żałuję że nie wziąłem pakietu 'dostawa do domu i konfiguracja' dlatego Poproszę was o pomoc i odpowiedz na pytanie Czy sterowanie głosem możliwe jest tylko przy użyciu pilota(metalowego) wydaje mi się to trochę bez sensu-po co gadać do telewizora jak pilot jest w ręku więc może poprostu niewiem jak to
ustawić, POMOCY
 

tdx

New member
Bez reklam
tak tylko za pomocą pilota... komendy można sobie faktycznie darować ale np przy prowadzaniu textu głosowo jest już sie przydaje bardziej
 

prezy

New member
Bez reklam
Nowot - sterowanie gestem czy dźwiękiem to naprawdę tylko chwyt marketingowy. Jeszcze nie spotkałem osoby która w pełni by korzystała z tych funkcji i była jeszcze bardzo zadowolona.
Jeżeli ktoś kupuje Tv tylko dla tych bajerów - to naprawdę dał się nieźle nabić w d.... :)
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
nowy tv musi ,,porzadnie,, kosztowac wiec wymyslaja takie pierdoly jak sterowanie glosem czy gestem:evil: w nowych bedzie pewno sterowanie fiutem:grin:
 

lukasz14042

New member
Witam.
Jestem posiadaczem bliźniaczego modelu czyli 46F6640. Podczas sprawdzania rodzaju matrycy w ms mam w wierszu OPTION: 46A1AFAV, wynika z tego iż jest to matryca samsung '' o ile się nie mylę'' tylko nie wiem czy to jest PSA czy S-PVA. Jaka powinna być montowana w tym modelu i czym się one różnią w codziennym użytkowaniu.
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam.
Jestem posiadaczem bliźniaczego modelu czyli 46F6640. Podczas sprawdzania rodzaju matrycy w ms mam w wierszu OPTION: 46A1AFAV, wynika z tego iż jest to matryca samsung '' o ile się nie mylę'' tylko nie wiem czy to jest PSA czy S-PVA. Jaka powinna być montowana w tym modelu i czym się one różnią w codziennym użytkowaniu.

niczym jak chcesz być pewny to zrób zdjęcie z bliska matrycy w dużej rozdzielcości i zobacz jak wyglądają pixele...
zobacz faq
 

lukasz14042

New member
Dobrze myślę ze to jest PSA. Pierwsze zdjęcie od góry powinno być odwrócone o 180 stopni w prawo i wskazywać literę Z
 

Attachments

  • 20140319_215803.jpg
    20140319_215803.jpg
    170,8 KB · Wyś: 303
  • 20140319_215821.jpg
    20140319_215821.jpg
    458,2 KB · Wyś: 78
Ostatnia edycja:
Do góry