Samsung F6770/F6650

tdx

New member
Bez reklam
Jedyne co możesz zrobić to podpiąć z TV przez słuchawkowe minijack >> lewy prawy Cinch...
Ale głośniki w TV działać nie będą...
 

tdx

New member
Bez reklam
componet do video i tv ma tylko in a nie ma outa...

Jeśli chcesz mieć sygnał z tunerów dvb/t/c/s to zadziała jeszcze euro>>cinch
Jak masz coś po hdmi smart i usb to tylko słuchawkowe, optyk lub arc po hdmi

albo tego
http://fiio.pl/product/2
 
Ostatnia edycja:

Pavlin

New member
Czy wspomniany wcześniej Samsung 6640SS da się połączyć z tunerem ITI3740SX ponieważ Tv nie potrafi wyszukać tego dekodera na liście obsługiwanych, przez co nie można obsługiwać dekodera z pilota Tv nie działa też cześć funkcji Smart Tv...
 

jarjar82

New member
Kundelek cóż to za białe placki??? W którym momencie zrobiłeś te foty..w sensie podczas filmu z pena...z neta. ..z app ..z materiału testowego? Ja nawet po podkreceniu podświetlenia na max i innych zabiegach, nie jestem w stanie uzyskać takiego cloudingu. Wg mnie TV do wymiany :(
 

rusek26

New member
i jest problem generalnie jeszcze nic nie ustawiałem zdjecia w trybie film ,widac mega białą plame jak wejs w menu serwisowe zeby zobaczyc jaka to matryca

Dziś ma dojechać nówka sztuka na wymianę czekałem 3 tygodnie na telefon
, tak wiec zobaczymy mam nadzieję że tym razem będzie bez niespodzianek
 

jarjar82

New member
...A ja wczoraj wieczorem, wykorzystując chwile spokoju, dopracowałem swoje nastawy ....używając suwaków balansu bieli ...i -1 na delcie ....

Mimo wszystko wstępnie zdecydowałem się na zaproszenie panów z h t t p : / / s k a l i b r u j t v . p l / ....tanio nie jest ..300zł ....ale przeglądając galerie z ich str i mając przed oczami obraz z Samsunga mojego kuzyna z Wa-wy jest to warte zachodu ...zresztą TV za 4 koła aż prosi się o ustawienie go wg jego możliwości ;-) ...problem w tym, że dopłacę jeszcze za ich dojazd :/
 

oski1984

New member
Nowa aktualizacja

Ktoś wcześniej zadał pytanie czy na nowym firmwer 116 działa: kinomania.tv.
U nie nie działa, dzwoniłem do servisu i otrzymałem po rozmowie okazało się błędem wykonanie najnowszej aktualizacji. Otóż nie odpala filmów z wcześniej wspomnianej strony, dodatkowo nie uruchamia stron które rozpoczynają się od flasha, filmów czy nawet youtube nie można przewijać tak aby rozpocząć od np.: 5 min. Nawet na zalukaj.tv pomimo odpalenia filmu wyłacza się zawsze po ok 30 min.Lipa na maxa.
Czy w takim wypadku trzeba najlepiej dokupić :donga" ?
Czy powrót do wcześniejszej aktualizacji ? kiedyś czytałem o takiej możliwości w trybie serwisu, jednakże nie mogę teraz tego odnaleźć.
Na poprzedniej wersji113 problemów z odtwarzaniem nie było.
 

sebol1988

New member
Witam Panowie! W zasadzie byłem już zdecydowany na samsunga f6770, jednak czytając ten cały temat mam trochę wątpliwości. Zależy mi i na bardzo dobrym smarcie ale i także żeby skalowanie naziemnej tv w miarę jakoś wyglądało. Jednak z tego co tu wyczytałem to z tym skalowaniem SD jest kiepsko. Gościu w euro to potwierdził. Mówił że lepsze skalowanie ma philips 42PFL6008K i szczerze mówiąc czytając na tym forum jego test to wypadł super, tylko że tam znów ten smart według opinii kuleje ;/ I teraz nie wiem co zrobić. Panowie doradźcie. Gościu w euro mówił też że jak by wziąć 40 cali f6770 to aż tylu niedociągnięć by nie było widać bo na 46 cali to już więcej. A i jeszcze takie pytanie, czy warto za 550 zł przedłużać gwarancje na 5 lat na wady ukryte producenta na tv f6770? Oczywiście matrycę wziąłbym samsunga s-pva. Gościu w euro mnie namawia ale ja do tego przekonany nie jestem bo wiem że ma od tego prowizję. Chociaż z drugiej strony może rzeczywiście warto.
 

jarjar82

New member
Sebol ja prowizji nie pobieram ale stwierdzam ze skalowanie kanałów SD jest, jak to nazwałeś, nawet bardziej niż w miarę. Widziałem to z Philipa i po poustawianiu obrazu Samsung prezentuje podobny poziom z przewagą na kanałach HD...jesli chcesz zobaczyć masakre, to polecam krótki seans na dowolnej Toshibie. Naziemna cyfrowka sama w sobie jest tragiczna i stanowi etap przejściowy, lub jak w moim przypadku, głównie newsy i kilka programów cyklicznych...od filmów jest wejscie USB ;-p
Skup sie lepiej na dokladnym wyborze egzemplarza, by był bez drastycznego cloudingu...w zamian masz ponad przecietny sprzęt z bardzo rozbudowanym smartem (jesli to Cię kręci oczywiscie) i wg mnie najladniejszym designem 2013 :)
 

kundelek

New member
jarjar82 te białe plamy mam na wszystkich wejściach nie ważne czy to sygnał z dekodera czy pena. zdjęcia robiłem na materiale z pena czarny ekran do testów TV, lecz zauważyłem że te plamy nie zawsze się pokazują więc nie wiem o co biega. Niestety minęło już 10 dni więc jedynie co mogę zrobić to dać na reklamację, ale z tym się jeszcze wstrzymam i poobserwuję zachowanie TV mam też inne oznaczenie matrycy 46A1AFAV więc to może dlatego.
 
Do góry