Samsung F6770/F6650

krzysztofWRO

New member
Jeszcze zdjęcia nowego egzemplarza.
Wiadomo, warunki zupełnie inne oraz sprzęt foto beznajdziejny, ale może ktoś szuka właśnie takie poglądowych obrazów.
Górna poświata to meny graficzne.
 

Attachments

  • IMG_20131221_004114.jpg
    IMG_20131221_004114.jpg
    118,8 KB · Wyś: 677
  • IMG_20131221_004253.jpg
    IMG_20131221_004253.jpg
    380,4 KB · Wyś: 250
Ostatnia edycja:

krzysztofWRO

New member
Koledzy w poprzednich postach pisali, że udało im się pozbyć niedoświetlonych rogów w ustawieniach. Jak się z tym uporaliście. Można prosić o porady?
 

Radoslav

New member

No to super :) Dzięki za info. Takie też miałem podejrzenie po pierwszych dniach użytkowania bo większości bolączek tego modelu nie zauważyłem na matrycy.

Uporałem się też w końcu z dźwiękiem w DD :D Opcja wyboru w menu jest aktywna tylko jeśli jest się akurat na danym kanale , na którym w tym momencie jest dostępny sygnał w tym standardzie. Trochę to dziwne ale się udało :)
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
A kolega gwx przygotował dla Was nowe nastawy do (40)F6770/F6640/F6650 dla matryc S-PVA samsunga :)

Tryb FILM
Podświetlenie: 10
Kontrast: 64
Jasność: 52
Kolor: 45
Ostrość: 50
Odcień Z/C: 50/50
Ustawienia Dynamiczne:
Kontrast dyn: Wył.
Tonacja czerni: Ciemna
Odcień skóry: -2
Tylko tryb RGB: Wyłączone
Przestrzeń kolorów: Auto
Balans bieli: Balans bieli / Wzmocnienie: RED [23/23], zielony [26/24], niebieski [27/27]
Opcje obrazu:
Tonacja kolorów: Standardowy
Czysty obraz cyfrowy: Wył.
Red. zakłóceń MPEG: Wył.
Tryb Film: Wył.
Motion Plus: Standardowy
Optymalizacja czerni: Niska
 

gwx

New member
oczywiście ostatnie parametry (ulepszacze obrazu) od "czysty obraz cyfrowy" do końca listy ustawiajcie wzgledem swoich preferencji, szczegolnie motion plus.
 

swiatus85

New member
Jak model F6770 sprawuje sie w porownaniu z LG LA740S ? Po nowym roku chce kupic tv i mysle o tych 2 modelach. Generalnie chodzi o plynnoc i jakos obrazu. W samsungu jaka najlepsza jest matryca i jak ja podejrzec w sklepie zeby wybrac ta najlepsza ??
 

krzysztofWRO

New member
Jak model F6770 sprawuje sie w porownaniu z LG LA740S ? Po nowym roku chce kupic tv i mysle o tych 2 modelach. Generalnie chodzi o plynnoc i jakos obrazu. W samsungu jaka najlepsza jest matryca i jak ja podejrzec w sklepie zeby wybrac ta najlepsza ??

Oglądałem go i podświętlenie pozostawiało wiele do życzenia (widoczne już w sklepie). Zwróć też uwagę jak jest zamocowana sama matryca w rogu ekranu. Montaż bardzo średni. Zwróciłem na to uwagę, to na drugi dzień mu nakleili na wystawię naklejkę z klasą energooszczędności. :lol:
 

TV3D

New member
Bez reklam
Oglądałem go i podświętlenie pozostawiało wiele do życzenia (widoczne już w sklepie). Zwróć też uwagę jak jest zamocowana sama matryca w rogu ekranu. Montaż bardzo średni. Zwróciłem na to uwagę, to na drugi dzień mu nakleili na wystawię naklejkę z klasą energooszczędności. :lol:

Mówisz o LG 740 czy samsungu F6770?
 

oski1984

New member
Witam.
Po przeczytaniu wątku zdecydowałem się na zakup F6650.
Podłączyłem ogólnie wszystko rewelacja, jednakże podłączyłem zwykła antenę z kablówki (strojenie automatyczne) i większość programów które mam w pakiecie nie włącza się - pojawia się komunikat "sygnał zakodowany". Podłączenie jest bezpośrednie.
Czy ktoś pomoże mi w tej materii ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Menu ekranowe > Nadawanie > Automatyczne strojenie
dajesz naziemne cyfrowe i stroisz kanały zakodowane to pewnie jakiś nadajnik polsatu...
 

oski1984

New member
Tak też uczyniłem - czyli anologowe i cyfrowe; wybór sieci: pozostałe; tryb wyszukiwania: sieć.
Ponadto jak mi znalazło rmfmaxx to przerywa odbiór tak iż słuchać się nie da
 

oski1984

New member
jak próbuję w ustawieniach-nadawanie-antena-naziemna to wtedy działają wszystkie kanały - w słabej jakość.
W ustawieniach kablówka pokazuje całe mnóstwo kanałów- najgorsze jest to, że tylko niektóre HD działają choć w pakiecie posiadam wszystkie
 

jarjar82

New member
TDX skąd wzięliście te nastawy z GWXem ? :)
chyba muszę tu zapodać swoje nastawy :p

TDX pisałeś że aktualizacja 1116 "poprawia obraz" to tak serio, czy żarcik ? Pytam bo .....hmmm chyba coś faktycznie tam grzebnięto :)
 
Do góry