Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

docentos

New member
Witam,

Czy ktoś coś wie na temat jakichś aktualnych promocji i ich miejsca dotyczących TV LCD, ze szczególnym uwzględnieniem SAMSUNG UE40B7000.
Chciałbym go kupić ale taniej niż ok. 5,5 tys.
Może ktoś gdzieś robi wyprzedaż lub promocję i można taniej kupić telewizor.
:hmm:
 

GrieF

New member
A ja bym chciał najnowszą S-klasę kupić za 40tyś. nie wiesz gdzie ? a tak na serio...zejdź na ziemie i zacznij myśleć realnie, ja kupiłem B6000 za 6,6k i się cieszę, a Ty chcesz kupować b7000 za 5k ? Powodzenia...
 

Geezer

New member
Alundro napisał:
Witam.Orientuje się ktoś czym się różni B7000 od B7020?

W Niemczech jest jeszcze zapowiadana seria 7090.
Kręćka można dostać z tą numeracją.

A czy B8000 też będzie bez LD i Edge LED czy może jednak SMART ?
 

Geezer

New member
WoJoW napisał:
Wynika z tego, że seria 8 będzie tylko o 200$ droższa od 7? Ciekawe, czy to rzeczywiście prawda, bo myślałem, że za 200Hz jednak trochę więcej zapłacimy.

To w biednych Stanach rozwalonych przez kryzys gdzie bezrobocie przekroczyło 10% (!) a drukarnie $ muszą pracować 24/7 i chłodzić maszyny ciekłym azotem !
Spoko, u nas różnica cenowa będzie większa :)
A i ten debilny wzrost cen na te TV to tylko w Polszcze takie jaja w dobie globalnego kryzysu.
 

africates

New member
Witam,

Podłaczył ktoś z Was UE40B7000 przez WiFii? Może ktoś testował z kartami innymi niż produkcji Samsunga? Podzielcie się proszę info z jakimi konkretnymi modelami kart współpracuje... czy jest to tylko ta jedyna, która wspomniana jest w instrukcji?

pozdrowionka,
aFri
 

bary

New member
masloww napisał:
no i czas reakcji 2ms, to może dużo dać obrazowi a cena niewiele większa od B7000
Różnica w płynności może być bardzo niewielka i zauważalna na sygnale wysokiej jakości dostarczonym do TV.
Ponadto dochodzi kwestia dopracowania tandemu wyśrubowanych technicznie matryc wykonanych w nowej technologii i współpracującej elektroniki.
Już niedługo się przekonamy.
 

Geezer

New member
qazar napisał:
back to tył z ang. i chodzi o tylne podświetlanie a nie o czarne diody...

Aaaaa.... ! "BACK LED".
Zawsze myślałem, że w Samsungach mamy do czynienia z EDGE LED.
Nie wiedziałem że istnieje trzecia technologia po SMART (na całej pow. matrycy i EDGE)
 

thugnigga

New member
Maly update po kilku dniach uzywania.

Podlaczylem toslinkiem tv do sprzetu audio - gra az milo :)
jesli chodzi o usterki o ktorych pisalem - zamowilem juz serwisanta ma przyjechac i cos z tym zrobic/ wydac opinie ze niezbedna jest wymiana tv - zobaczymy. Jesli chodzi o flashlighting to prawie nie zwracam na niego uwagi.. widoczny jest tak jak pisalem tylko wtedy jak caly obraz jest czarny (np po wcisnieciu CONTENT) - nie jest to cos strasznego ale nie powinno tak byc wiec mam nadzieje ze naprawią. Glosniki - podtrzymuje - beznadziejne.

Obraz - WHOAAA!!!!!! cos niesamowitego.. ogladalem wczoraj przez usb film w divx... pieeekna sprawa! niepotrzeba zewnętrznego odtwarzacza... napisy mozna ustawic wielkosc czcionki, dopasowac opoznienie napisow itd... miodzio..ale przy jednym pliku pojawil sie komunikat ze rozdzielczosc nie obslugiwana (nie wiem dlaczego). MKV nadal nie czyta nie wiem dlaczego.. podsumowując tą pełną argumentow wypowiedz :) - ZAWSZE TAKI CHCIALEM :) czarny jest, bialy jest... kosmos:) zaluje tylko ze mam tak malo materialow hd.

TV podlaczony kablem do rutera wireless - komp podlaczony do rutera przez wifi. Udostepniam pliki z kompa - tv je widzi ale zadnego narazie nie odtworzyl.. ani divxow ani mkv.. nic.. nie wiem dlaczego czy siec nie wyrabia czy cos gdzies zle ustawilem..

PILOT - wielki i brzydki ale sprawdza sie :) szybko sie mozna przyzwyczaic :) niestety niektore guziki sa umieszczone w zupelnie nie przemyslanym miejscu..
aha po 3 dniach wydaje mi sie ze troche za maly.. nawet jak ogladam z odleglosci 1,5m to przydalby sie chyba 52 :) ale nie stac mnie juz..

dla kazdego sygnalu z zewnątrz sa oddzielne ustawienia wiec zanim ustawicie wszystko wedle Waszych wymagan, trzeba sie troche pobawic.. nie rozumiem tylko dlaczego tyle opcji jest poblokowanych w PC IN..
 

Przybek

New member
thugnigga napisał:
Maly update po kilku dniach uzywania.

Podlaczylem toslinkiem tv do sprzetu audio - gra az milo :)
jesli chodzi o usterki o ktorych pisalem - zamowilem juz serwisanta ma przyjechac i cos z tym zrobic/ wydac opinie ze niezbedna jest wymiana tv - zobaczymy. Jesli chodzi o flashlighting to prawie nie zwracam na niego uwagi.. widoczny jest tak jak pisalem tylko wtedy jak caly obraz jest czarny (np po wcisnieciu CONTENT) - nie jest to cos strasznego ale nie powinno tak byc wiec mam nadzieje ze naprawią.

Ustaw oszczędzanie energii na "auto" i po problemie:)
Pozdro Przybek
 

ksvrl

New member
Linka do modelu B7000

Chciał bym ten TV powiesić na ścianie i można to zrobić na lince tak jak obraz.
I moje pytanie czy ta linka jest w zestawie czy trzeba ją dokupić (jeśli tak to gdzie i ile to kosztuje bo nigdzie nie mogę tego znaleźć )?
 

Przybek

New member
ksvrl napisał:
Chciał bym ten TV powiesić na ścianie i można to zrobić na lince tak jak obraz.
I moje pytanie czy ta linka jest w zestawie czy trzeba ją dokupić (jeśli tak to gdzie i ile to kosztuje bo nigdzie nie mogę tego znaleźć )?

W zestawie linki nie ma. Trzeba zamawiać. Będę dzwonić do Samsung Polska to zapytam przy okazji.
Pozdrówka Przybek
 

jacho

New member
Panowie jak to jest bo już się pogubiłem czy do tego telewizora można podłączyc słuchawki przez mini jack? (46b7000)
 
Ostatnia edycja:

walery

New member
Alundro napisał:
Opłaca się wydać więcej na B8000 ? 200 hz naprawdę robi dużą różnicę?

Cięzko powiedzieć. W Sony w Z4500 jak czytałem testy to na początku niewychwycono róznicy pomiędzy nim a W4500 ze 100hz. Przy głębszym wglądzie jednak tą róznicę wychwycono. Czy aż tak będziemy się skupiać na oglądaniu i czy warte jest to dopłaty pozostanie do decyzji kazdego użytkownika.:cool:
 

thugnigga

New member
Alundro napisał:
Opłaca się wydać więcej na B8000 ? 200 hz naprawdę robi dużą różnicę?

hm.. ja mam 100hz ustawione na minimum bo inaczej sie nie da ogladac... wiec nie wiem czy przy 200 bedzie lepiej.. to niestety nie ta technologia co w crt.
 
Do góry