Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdzie znajdę Wasze testy ?
C855 mamy na razie tutaj :grin:
secure-vault-door.jpg
 

luck76

Well-known member
Recydywy? Ty się dobrze czujesz, czy pomylił Ci się kryminał z forum audio/video?
Głodnemu chleb na myśli. Poza wpatrywaniem się w ekran, polecam od czasu do czasu zajrzeć do słownika języka polskiego i rzucić okiem na ostatnią z definicji recydywy. Nie trzeba notorycznie kraść (np z lewych źródeł), żeby zasłużyć na to miano.
Może wyluzuj trochę, bo powoli zaczyna wychodzić słoma z butów.
Używanie takich określeń, do obcych osób w kontekście jakiś testów, już nawet nie jest buractwem, a zwyczajnym chamstwem.
Zaiste, dałeś przykład.
I co na to postać w lustrze?
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Panowie i może panie, proszę o spokój. Wróćmy do tego co było, merytorycznych rzetelnych dyskusji o tv.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Głodnemu chleb na myśli.

Jakiś Ty oczywisty i przewidywalny.
Nie dość, że Miodek i Bralczyk w jednym, to na dodatek znawca litery prawa.
Tak, zgadza się, razem z Piramidą odsiaduję kolejny wyrok za ściągnięcie Pana Kleksa.
(chcesz porównać kolekcje BD lub CD?)

Rozumiem, że zgodnie z Twoją wybiórczą definicją, znajomych którym zdarza się spóźniać, również nazywasz recydywistami?
Mało tego, znajomych którzy donoszą Ci zupełnie za darmo odrobione lekcje do szkoły...
(może ta analogia do Ciebie trafi)

Żebyś zrozumiał roszczeniowy ignorancie, bo jak na razie to siejesz w wątku który założyłem zamęt, a nie do tego miał służyć - za nic nie zapłaciłeś, bez względu na "obietnice", każdą jedną treść dostajesz za darmo i w mojej ocenie, nazywanie kogokolwiek "recydywistą" - szczególnie w kontekście darmowych testów, to nic innego jak typowe pospólstwo, chociaż roszczeniowy plebs bardziej by tu pasowało.


I co na to postać w lustrze?

Ja tam się dobrze bawię ; )

giphy.gif
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam

luck76

Well-known member
Chyba czas zakończyć tą męczącą dyskusje, bo mam wrażenie że schodzi na bardzo odległy tor.
Jakiś Ty oczywisty i przewidywalny.
Nie dość, że Miodek i Bralczyk w jednym, to na dodatek znawca litery prawa.
Tak, zgadza się, razem z Piramidą odsiaduję kolejny wyrok za ściągnięcie Pana Kleksa.
(chcesz porównać kolekcje BD lub CD?)
Miało być krótko i ze zrozumieniem - recydywa w wypadku tego wpisu jest kolejną po ubiegłorocznej, niespełnioną na czas, szumnie zapowiadaną (w tym wypadku wyboldowanym, wielokrotnie powtórzonym tekstem) recenzją.
Rozumiem, że zgodnie z Twoją wybiórczą definicją, znajomych którym zdarza się spóźniać, również nazywasz recydywistami?
Ba! Sam spóźniony przepraszam za recydywę :)
Mało tego, znajomych którzy donoszą Ci zupełnie za darmo odrobione lekcje do szkoły...
(może ta analogia do Ciebie trafi)
Oczywiście, czasem proszę żeby przywieźli,jak dziecko zapomni a ja nie mogę :)
Żebyś zrozumiał roszczeniowy ignorancie, bo jak na razie to siejesz w wątku który założyłem zamęt, a nie do tego miał służyć - za nic nie zapłaciłeś, bez względu na "obietnice", każdą jedną treść dostajesz za darmo i w mojej ocenie, nazywanie kogokolwiek "recydywistą" - szczególnie w kontekście darmowych testów, to nic innego jak typowe pospólstwo, chociaż roszczeniowy plebs bardziej by tu pasowało.
Za darmo można w oko na ulicy zebrać a tutaj płacą reklamodawcy.
Ja tam się dobrze bawię ; )

giphy.gif
Udanej zabawy i kolejnego tygodnia
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No fakt,poniżej 100",to jednak lipa :grin:
Wierzę jednak w to,że poprawisz się przy następnym zakupie ;)
 
Do góry