Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Kolego @luck76 , nie wiem , co oznacza Twoja opinia . Kiki ma swój biznes , życie i test zrobi . Po kiego ch... wszczyki ? :)
Proponuję spacer na świeżym powietrzu:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test jest w trakcie,
Testy robi od roku M,
Wisi test Samsunga Oleda, A teraz prace zaawansowane przy 65C855.
Jeszcze trochę cierpliwości.
Przesunięty jest zresztą po Twoich słowach - czarny 2807, że i tak już wiesz jak będzie.
Ja nie wiem , mam nadzieję że dobrze - bo codziennie jest przygotowywany dla członków forum model z serii - o różnych przekątnych
Jak na razie wszyscy bez wyjątku - bardzo zadowoleni..

Jeszcze trochę cierpliwości.
 

luck76

Well-known member
Test jest w trakcie,
Testy robi od roku M,
Wisi test Samsunga Oleda, A teraz prace zaawansowane przy 65C855.
Jeszcze trochę cierpliwości.
Przesunięty jest zresztą po Twoich słowach - czarny 2807, że i tak już wiesz jak będzie.
Ja nie wiem , mam nadzieję że dobrze - bo codziennie jest przygotowywany dla członków forum model z serii - o różnych przekątnych
Jak na razie wszyscy bez wyjątku - bardzo zadowoleni..

Jeszcze trochę cierpliwości.
a nie jest może tak, że TCL wstrzymuje publikację?
 
Kolego @luck76 , nie wiem , co oznacza Twoja opinia . Kiki ma swój biznes , życie i test zrobi . Po kiego ch... wszczyki ? :)
Proponuję spacer na świeżym powietrzu:)

A ja rozumiem rozbawienie @luck76
Ludzie na forum już w pewnym sensie się przyzwyczaili i wiedzą, że na podawane terminy trzeba brać poprawkę i to dużą.
Natomiast ktoś kto zaczyna szukać TV i widzi, że inna osoba (@kiki) obiecuje, że test pojawi się określonego dnia, ma prawo poczuć się zawiedziony jak po dwóch, trzech lub więcej tygodni testu nadal nie ma.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Recydywy? Ty się dobrze czujesz, czy pomylił Ci się kryminał z forum audio/video? Może wyluzuj trochę, bo powoli zaczyna wychodzić słoma z butów.
Używanie takich określeń, do obcych osób w kontekście jakiś testów, już nawet nie jest buractwem, a zwyczajnym chamstwem.
Wyluzuj.
 
Do góry