Resident Evil 5

Peek

New member
Bez reklam
Specjalnie dzwoniłem, bo Saturna mam troche bliżej, ale z ceną to pojechali... ciekawe czy sprzedadzą choć jedna sztukę? Empik - 239zł!!! Ja dziś szybko szturmuje na Aleje Krakowską (MM) i biore swoja sztukę za 199, bo Manchester-Liverpool o 13.40.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Zonka dorwała gierke w MM za 199 zł a w Auchanie chcieli 269:fool:

Własnie odpaliłem :D
Gram 10 minut i juz jestem w szoku :mrgreen: Grafika jest przecudna :eek:k:
Klimat filmowy, dzwięk rewelacyjny :eek:k: Oj bedzie się działo :D
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Ciucho rajd is over ... LEDWO ŻYJĘ !!!... Ale... BURN jeden drugi i zaraz przyklejam się do pada męczyć resika :p


a i to prawda ... ceny sprawdzałem w saturnie, empiku itd... Wszędzie res 5 chodzi najtaniej za 239 zeta... a w mm 199 ?! :) szoq ;p
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Resident Evil 5 sprzedawana jest bez instrukcji w polskiej wersji językowej. Tzn. jest taka, ale w formie miniaturowego przekazu naklejanego na zewnętrzną folię, ograniczającego się do:

"INSTRUKCJA OBSŁUGI, PRZECZYTAJ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY
Konsolę Play Station 3 (PS3) należy skonfigurować zgodnie z zaleceniami zawartymi w jej instrukcji obsługi. Uruchom konsolę, wysuń tackę napędu optycznego, umieść płytę z grą na tacy napędu (etykietą do góry) i wsuń tackę. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie informacjami.
:D :D :D
 

beamer

Banned
Na Playstation HOME (US) powstał pokój Resident Evil 5. Jest cała murzyńska wiocha ;) i można dołączyć do gry podchodząc do automatu Capcom. Całkiem rozbudowana lokacja. Polecam wizytę!!! Mają być jakieś konkursy i promocje w przestrzeni RE5 na HOME.
 

jarql

Member
Carbon_ napisał:
Resident Evil 5 sprzedawana jest bez instrukcji w polskiej wersji językowej. Tzn. jest taka, ale w formie miniaturowego przekazu naklejanego na zewnętrzną folię, ograniczającego się do:


:D :D :D

To widzisz ja nie pogram, bo nie umiem znależć tej cholernej tacki :D:D:D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mnóstwo miodu wylewa się w tej grze uffff cudo :eek:k:
Demko to namiastka tego co sie teraz dzieje ,grafika rozwala :eek:k: Psy wyglądają genialnie zreszta jak wszystkie postacie!
POLECAM !!!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja bym nawet powiedział, że grafika jest o wiele lepsza niz w Killzone 2.

Anti-aliasing, na którego punkcie jestem uczulony tez robi swoje.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Peek napisał:
Ja bym nawet powiedział, że grafika jest o wiele lepsza niz w Killzone 2.

Anti-aliasing, na którego punkcie jestem uczulony tez robi swoje.

Grafa postaci zdecydowanie tak !!! Reszta to kwestia gustu ja jestem oczarowany obiema grami :eek:k:
Starcie z wielkim robalem nad kanionem była wyczerpująca :)
Ten rok jest pełen miodu :D
P.s.Dawno nie widziałem tak zje.... wody morskiej jak w R5:???:
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Ogrze jak się zabierasz by szybko i bezboleśnie wykończyć kolesi którym z głowy wyskakują te wielkie macki ? Ja potrzebuje kilku ładnych shotów z shotguna ... Jestem w tych kopalniach i ciągle na vetku ginę :/ nie wiem czy można je ubić tak aby nie wyskoczyło ze łba to coś , czy jaką spluwą załatwić tą sprawę :/ pytam się bo już mnie cholera bierze ;/ Staram się rozwalać ich z shotgunem ale nie jest to takie proste... Powód jest banalny... Mało amunicji :) Nie wiem jak jest na łatwiejszych poziomach ... Na vetku naprawdę człowiek się wypaca :/ ehs...

Co do wody to muszę się zgodzić ... Reszta dla mnie jak do tej pory WYPAS ! :)

Reasumując super wydane 199 zeta... Na dobre pogram sobie w next weekend bo kobieta wyjeżdża do rodzinki :)

pozdro :)
 

beamer

Banned
Ile godzin gameplay'u na Veteran ma RE5? Gracie co-op'em online? W demie fajnie to działało/ można gadać przez Headset w co-pie?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
Ogrze jak się zabierasz by szybko i bezboleśnie wykończyć kolesi którym z głowy wyskakują te wielkie macki ? Ja potrzebuje kilku ładnych shotów z shotguna ... Jestem w tych kopalniach i ciągle na vetku ginę :/ nie wiem czy można je ubić tak aby nie wyskoczyło ze łba to coś , czy jaką spluwą załatwić tą sprawę :/ pytam się bo już mnie cholera bierze ;/ Staram się rozwalać ich z shotgunem ale nie jest to takie proste... Powód jest banalny... Mało amunicji :) Nie wiem jak jest na łatwiejszych poziomach ... Na vetku naprawdę człowiek się wypaca :/ ehs...

Co do wody to muszę się zgodzić ... Reszta dla mnie jak do tej pory WYPAS ! :)

Reasumując super wydane 199 zeta... Na dobre pogram sobie w next weekend bo kobieta wyjeżdża do rodzinki :)

pozdro :)
Nie znam innego sposobu jak walenie prosto w te macki .
Sprzedaj w sklepiku wszystkie swiecidełka ,które zbierasz i kup za to amo ,a jak masz dużo kasy kup paralizator kolesie kładą sie jak zapałki :eek:k:
Przygotuj się na prawdziwe lanie z wielkim robalem :grin:
Teraz jestem przesladowany przez nowe cuda natury:eek:k:
Gram około 8 godzin i jestem w 6 chapterze, a jeszcze 10 :D Więc gierka warta każdej złotówy !!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
beamer napisał:
OOO. 8 godzin i dopiero 1/3 gry. Nieźle. To widzę że singiel jest długi w RE5. Grasz sam, czy w co-op'ie?
Gram co-op z żoną :D świetna zabawa !
Jest bardzo dużo przedmiotów do rozwałki gdzie znajdujemy amo, kasę itp a to zajmuje dużo czasu ,do tego gra nie jest prosta;)
 

beamer

Banned
A, to gratuluję udanego związku ;). Ciekawe kto jest kim w tym Biohazard? ;)

Demko RE5 mi się podobało. Co-op jest fantastyczny (grałem online, a na jednej kanapie też zapewne jest super kooperacja ;) ). Jak tylko gra stanieje na allegro, kupuje RE5. Na razie mam inne wydatki i nie mam 199 zł na grę.
 

Alucard1984

New member
to teraz takie noobie question :) jak kupuje się naboje do spluwy przed misją?:p zauważyłem, że da się zakupić nowego gnata ale opcji z nabojami nie widziałem.. to na pewno ułatwiłoby proces ;p
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
to teraz takie noobie question :) jak kupuje się naboje do spluwy przed misją?:p zauważyłem, że da się zakupić nowego gnata ale opcji z nabojami nie widziałem.. to na pewno ułatwiłoby proces ;p
O kur....!!!!!!!!! SORRY amo nie da sie kupić:mrgreen: Przynajmniej jeszcze do tego nie doszedłem :mrgreen: Własnie tego brakuje :( Kup paralizator to swietnie działa na te maszkary :eek:k: Jeszcze raz sorry za zmyłkę :mrgreen:
P.s. Dalej jest akcja z dwoma kolesiami w workach po ziemniakach i trzy strzały w głowę juz nie wystarczą ,oj nie:D Trzeba spier.... Uciekac!
Grafa w ruinach jest przepiękna :blagam:
POPRAWKA !!!! jestem w niecałej połowie gry i dopiero teraz do sklepiku doszło amo i inne masakrujące bronie!
Klimat w laboratorium choćby z 2 cześci Residenta:eek:k: Cos co fani lubią najbardziej :D
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Świetne jest to, że po przejściu singla odblokowuje nam się tryb Marcenerius, doskonale znany z poprzedniej części :)

Gra jest genialna i dostarcza masę zabawy. Oczywiście Resident Czwarty nadal górą, ale rewolucji na miarę poprzedniej części nie robi się co sequel.
 

Alucard1984

New member
Ogrze ten robal to może takie wielkie g z twarzą nietoperza co wypadło ze sporej ciężarówki ?:)

Jak tak to potwierdzam długo się ubija stworka, chociaż nie zginąłem ani razu i nie zajęło mi to tak długo jak tobie :p

Na początek zużyłem wszystkie proximity mines a potem poczęstowałem go 5 czerownymi granatami i na deser jeszcze zwykłym HE . Nie zapominając o sporej dawce z mojego nieźle upgradowanego shotguna (coś jest w tej spluwie, że tak ją lubię :p ) .

wiem wiem że się powtarzam... ta gra ma MOC ! :)

niezdecydowanym gorąco polecam hehe
 
Do góry