Resident Evil 5

Alucard1984

New member
OGRZE RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATUUUUUUUUUUUUUUUJ ! :)


Nie mogę wydymać tego wielkiego ogro podobnego bydlaka w mieście co ja siedzę na jeepku a ten bydlak napiera na mnie, wyrastają mu macki a dookoła czarne bydełko walą...


Jak go rozwaliłeś ? :) nie mogę, ciągle zbieram bęcki w najmniej odpowiednich momentach ... :/

Ale i tak mnie ciągnie do tego non stop ... :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
OGRZE RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATUUUUUUUUUUUUUUUJ ! :)


Nie mogę wydymać tego wielkiego ogro podobnego bydlaka w mieście co ja siedzę na jeepku a ten bydlak napiera na mnie, wyrastają mu macki a dookoła czarne bydełko walą...


Jak go rozwaliłeś ? :) nie mogę, ciągle zbieram bęcki w najmniej odpowiednich momentach ... :/

Ale i tak mnie ciągnie do tego non stop ... :)
Waliłem ciągle w głowę , w sumie bardzo krótka walka :)
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Fajnie, że fabuła jest bardziej Residentowa od Czwórki. W ogóle jest wiele nawiązań do serii. No i ekstra motyw z zakapturzoną postacią, którą okazuje się .. :) Szkoda tylko, że etat w tej części dostał Cris, wolałbym np. Leona.
 

Peek

New member
Bez reklam
A ja jeśli chodzi o fabułę, to ja jestem całkowicie z tyłu, bo w ostatniego Residenta grałem na... PSX i to była część pierwsza. Słyszałem, że w piątce jest duzo wzmianek o poprzednich częściach, czy będę wiedział o co chodzi w fabule? Mógłbyś mi ktos opowiedzieć fabułę całego Residenta włącznie z tajemnicą rodziny Ashfordów? (Co by to nie było...)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Spoko, ta gra fabułą nie stoi, ale fanów cieszy. Jeśli bardzo chcesz poznać fabułę wszystkich części to wejdź sobie na jakąś stronę poświęconą tej grze tworzoną przez fanów (jest kilka polskich). Możesz również zapoznać się z Resident Evil Retrospective przygotowane przez GameTrailers: http://www.gametrailers.com/game/10620.html

Czuję, że grą będę bawił się bardzo długo, podobnie jak w przypadki Residenta Czwartego. Ponowne przejście gry na najwyższym poziomie trudności by odblokować wszystko, a w międzyczasie świetny tryb Marcenerius, który został znacznie rozbudowany w stosunku do poprzedniej części.
 

Alucard1984

New member
ok. jestem już na bagnach ale nie jest łatwo . coraz więksi przeciwnicy i coraz mniej ammo.... :/ przeje... ciężko jest :p no ta pałka elektryczna jest w dechę ale przy większej ilości zombie już jest po mnie :/ Ogrze wrzuć większy poziom i graj sam a nie z kobietą a zobaczymy czy jest tak easy :p
 

Alucard1984

New member
ok...

czas gry 10 godzin 12 minut. chapter... 3-2 :)

poziom trudności veteran .

To co, jakieś pytania na temat grywalności i czasu jaki można spędzić przy tym tytule ????!!!! :D

JEST CUDNIE ! :D

Męczyłem się nad dwoma wielkimi afrykańcami w 3-1 . Ale wybrałem taką taktykę, że nawet John Rambo by się posr*ł ... :)

Jestem teraz w 3-2 . Ogrze tu mam pytanie , wyskoczył mi znowu koleś z piłą, na razie jeden. Rozumiem, że będzie ich więcej ? To jest na początku rafinerii . Jaka twoja rada... Walczyć czy spier?? :D

eh zbieram się do pracy...
 

dienekes' shade

New member
Tak czytam te posty i widzę, że Ciebie, Tomku, wciąż za rękę trzeba prowadzić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Prócz tego widzę, że gra jest całkiem do rzeczy i chyba się nań skuszę... Lubię długie kampanie, a o to obecnie arcytrudno :rolleyes:

Jak zwykle pojawia się pytanie: kiedy znajdę czas na te wszystkie gry :confused:
 

darkmajin

Member
Bez reklam
ja w sob/niedz przeszedlem z siostra :D calego zaluje ze na normal bo wlasnie zaczolem meczyc weterana z nie upgradowanymi broniami + zadnej amunicji poza ta zebrana na vetku i widze ze jest znacznie fajniej

chciałem przejsc z łukiem przez całosc veterana ale psuje to cała zabawe..

RE5 to swietna gra i nie zaluje pełnych 200 pln na nią ale gdyby nie coop ... to było by nie miło ...
 

dienekes' shade

New member
darkmajin napisał:
RE5 to swietna gra i nie zaluje pełnych 200 pln na nią ale gdyby nie coop ... to było by nie miło ...
To kolejna rzecz, która powstrzymuje mnie przed zakupem. Z tego co czytam i słyszę, gra została stworzona z myślą o co-opie i stąd tryb dla jednego gracza kuleje - durny partner, "chory" inwentarz...
 

darkmajin

Member
Bez reklam
ja tam w wiekszosci mam uzywki i dobrze sie z nimi bawie np taki metal gear na allegro za 65 zl ostatnio widzialem ... mercenaries 60.. jedynie co sie trzyma to call of duty niewiem czemu za 3,4,5 ceny sa smieszne..

takze nie musisz kupowac teraz bo nic nie stracisz ale tego tytułu nie omijaj ;)


wyskoczył mi znowu koleś z piłą

jest traktowany jako mini boss chyba takich 2-3 jest w grze nic specjalnego ..standardowo shoot them in the head !
 

dienekes' shade

New member
Nie ominę, to pewne. Nakręciłem się na ten tytuł bo zarówno akcje, jak i lokacje w grze są niesamowite. No i ten stosunek ceny do ilości gameplay' u jawi się rewelacyjnie :eek:k:

Póki co, mam parę tytułów na tapecie, ale kto wie... Chyba nie doczekam aż ktoś przejdzie RE 5 i wrzuci na allegro :p
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
ok...

czas gry 10 godzin 12 minut. chapter... 3-2 :)

poziom trudności veteran .

To co, jakieś pytania na temat grywalności i czasu jaki można spędzić przy tym tytule ????!!!! :D

JEST CUDNIE ! :D

Męczyłem się nad dwoma wielkimi afrykańcami w 3-1 . Ale wybrałem taką taktykę, że nawet John Rambo by się posr*ł ... :)

Jestem teraz w 3-2 . Ogrze tu mam pytanie , wyskoczył mi znowu koleś z piłą, na razie jeden. Rozumiem, że będzie ich więcej ? To jest na początku rafinerii . Jaka twoja rada... Walczyć czy spier?? :D

eh zbieram się do pracy...
Pierwszego rozwaliłem !
Tym razem 12 strzałów snajperką co bardzo mnie zdziwiło, bo pierwszy kolo dostał 3 i padł :???: Zabrakło mi amo do rozwałki nastepnego więc zakręciłem zawór i spier.....:mrgreen:
Jestem w 5.2 bosowie rewelacyjni :eek:k:
dienekes' shade mamy podobny gust :D Po kupnie R5 gwarantuję pozytywne emocje:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
darkmajin napisał:
ja tam w wiekszosci mam uzywki i dobrze sie z nimi bawie np taki metal gear na allegro za 65 zl ostatnio widzialem ... mercenaries 60.. jedynie co sie trzyma to call of duty niewiem czemu za 3,4,5 ceny sa smieszne..

takze nie musisz kupowac teraz bo nic nie stracisz ale tego tytułu nie omijaj ;)

Mam identyczną strategię kupowania gier na PS3. :) Naprawdę można niedrogo, legalnie pograć na PS3 we wszystkie najlepsze gry.
 

dienekes' shade

New member
Ogr napisał:
dienekes' shade mamy podobny gust :D Po kupnie R5 gwarantuję pozytywne emocje:eek:k:

Zauważyłem :) Decyzję już podjąłem, kupuję ten tytuł na 100%. Cóż, może nie jest to horror na jaki się nastawiałem, ale takiego shootera przyjmę z otwartymi ramionami :eek:k:

Sęk w tym, że muszę wygospodarować 200 luźne stówki, poniżej linii radaru :p

Na marginesie, odnośnie bossów - w KZ 2 właśnie tego mi zabrakło, przednich, wyjątkowych adwersarzy, z którymi walki zapadłby na dłuuugo w pamięci. Zmarnowany potencjał, zwłaszcza w przypadku Radec' a...

Uważam, że to właśnie epickie starcia mogą wynieść grę na piedestał lub pogrążyć w mrokach zapomnienia. Niestety, choć KZ2 jako całość jest moim FPSem nr 1, zalicza się do drugiej grupy... W kategorii "Bossowie" zajmuje jedno z ostatnich miejsc. :(
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Muszę przyznać, że bossowie w 5 są najlepsi ze wszystkich Residentów. To już poziom serii Metroid Prime. Brakuje mi za to kilku naprawdę klimatycznych akcji i miejscówek, które pamięta się z poprzedniej części. Takich jak obrona domku na wzgórzu, czy niektóre miejscówki w zamku Salazara.

Tryb Mercenaries (odblokowuje się po przejściu gry) jest znacznie rozbudowany w stosunku do RE4. Więcej map, więcej postaci, więcej zabawy..
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Ja skończyłem wczorajszą podróż zaraz po walce z bosem na statku ... ALE SIĘ DZIAŁO !!! :D Gra cudo... Normalnie wymiękam. Czuję się jakbym brał udział w bardzo dobrym filmie akcji :)

Zdobyłem wkońcu rpg i nowego shotguna . Ubaw po pachy :)






A jeszcze mam pytanko. Są dwa trophy za zdobycie pkt tam 40.000 i potem 80.000. Rozumiem, że tryby w jakich się je zdobywa są dostępne od razu w grze czy będą wrzucone do DLC ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry