Pytanko o LG42PQ200R

skip300

New member
znalazłem w mixelektronik PANASONIC TX-P50X10Y 3395.00 PLN (tylko na stronie internetowej) na promocji, chyba zaglądne tam dzisiaj
 

juras32

Member
Aggressor napisał:
Wystarczy pliki z napisami przekonwertować do plików .srt w programie SubtitleTool.



Kurcze u mnie właśnie takich napisów tv nie widzi.A mam ustawione na PQ 600 hdmi na 2 i usb na 2. Film idzie lecz w tym formacie napisów nie widzi.W innym formacie tak ale lecą za szybko i nie da się ich ustawić.
 

arytur31

New member
LGPq200R problem z obrazem

Witam .Właśnie przed chwilą odblokowałem port usb na w/w odbiorniku .Wszystko działa lecz obraz na wszystkich kanałach jest przesunięty w prawo o jakieś 20 cm.Wersja oprogramowania to 3.16.Ktoś może wie jak to skorygować.?
 

ebobebo

New member
Witam wszystkich,mam pytanie odnośnie tv LG42PQ200R:na jaki format należy przerobić film,żeby obraz był w miarę ładny i głos nie mijał się z wizją,chodzi mi o oglądanie filmów z pendraka przez gniazdo USB
 

pierwszy

Banned
Jak pewnie zauważyłeś nie ma możliwości regulacji obrazu (jasność, kontrast itd) przy oglądaniu z usb. Osobiście nie używam usb w tv właśnie z tego względu jaki i paru innych... używam usb w odtwarzaczu dvd (xvid głównie) i tunerze dvb-c (mkv) gdzie mam większy wpływ na obraz, napisy i po prostu lepszą jakość wyświetlanego obrazu.

Tobie także polecam przesiąść się na inne urządzenie z usb typu odtwarzacz multimedialny, dvd player, tuner dvb-t czy komputer.
 

ebobebo

New member
Jak pewnie zauważyłeś nie ma możliwości regulacji obrazu (jasność, kontrast itd) przy oglądaniu z usb. Osobiście nie używam usb w tv właśnie z tego względu jaki i paru innych... używam usb w odtwarzaczu dvd (xvid głównie) i tunerze dvb-c (mkv) gdzie mam większy wpływ na obraz, napisy i po prostu lepszą jakość wyświetlanego obrazu.

Tobie także polecam przesiąść się na inne urządzenie z usb typu odtwarzacz multimedialny, dvd player, tuner dvb-t czy komputer.
:blagam:podziękował za wyczerpującą odpowiedź:-o
 

agass

New member
Witam po latach ;-p.LG42PQ200R jeszcze u mnie gra ;-). jakoś daje redę mimo postępu.Brak dvb-t trochę go zubaża. Myślałem o kupnie jakiegoś dekodera , macie jakieś propozycje??Dobrze jakby przełączał w miarę szybko kanały bo to co do tej pory widziałem to masakra ;-P
 

pierwszyy

Member
Jako że korzystam z tv kablowej dokupiłem tuner dvb-c, a dokładnie opticum xc403p. Polecam.
Z dvb-t jeśli miałbym potrzebę to ferguson t65.
 

agass

New member
A można zapytać po co dokupiłeś tuner dvb-c skoro operator kablówki daje dekoder do pakietu?Ten dekoder znalazłem w necie 380 zł.
 

agass

New member
dzięki za info.mam podobną sytuacje do Ciebie.może zakupię ten dekoder aby odbierać digital z kabla ( tą niekodowaną) rozumiem że czytnik który jest tam zainstalowany pozwoli mi (gdybym się zdecydował)na odbiór zakodowanych z kabla po włożeniu karty.
 
Do góry