Pytanko o LG42PQ200R

Vujin

New member
Wrzućcie tą stronę przez tłumacza google. Ktoś pisał, że mu się udało odblokować menu metodą OK na pilocie i w TV przez 5s.

www [kropka] hifi-forum.de/viewthread-141-1292 [kropka] html

Czy ktoś wie jak zmienić/zaktualizować firmware na PQ1000? No i gdzie go znaleźć.
 
Ostatnia edycja:

marek_bog

New member
Vujin napisał:
Czy ktoś wie jak zmienić/zaktualizować firmware na PQ1000? No i gdzie go znaleźć.


co prawda nie wiem, ale sprawdzilem u siebie i ani OK, ani menu przez 5 sekund nie skustuje wejsciem w jakiekolwiek menu :(

jak mozna sprawdzic wersje swojego oprogramowania w pq1000?
 

Vujin

New member
Wchodzisz do MENU i w zakładce Ustawienia masz takie coś jak diagnostyka. Powinien wyświetlić się nr serii, wersja oprogramowania i dokładna nazwa modelu.
Ja mam wersję 3.05.0
 

marek_bog

New member
Vujin napisał:
Wchodzisz do MENU i w zakładce Ustawienia masz takie coś jak diagnostyka. Powinien wyświetlić się nr serii, wersja oprogramowania i dokładna nazwa modelu.
Ja mam wersję 3.05.0


ok dzieki, sprawdzilem i mam wersje 3.06.0
 

Lasica

New member
Czyli tak jak ktoś straszył zablokowali w nowszej wersji możliowość wejścia do menu serwisowego...

Niewiele straciłeś w sumie, mp3 się słuchać nie da, DivX odtwarzane z klucza są słabej jakości(nie chodzi o jakość divx a o procesor jaki ma ten LG, puszczone z podłacząonego komputera przez HDMI są nieporównywalnie ładniejsze, i można regulować kontrast/jasność/napisy i inne), zdjęcia nie wyświetlają się na całym ekranie, też tu lepiej podłączyć PC.

USB w tych LG to trochę przerost formy nad treścią :)
Na początku ach i och, a potem rzadko się tego używa - przynajmniej u mnie tak było :)

Pozdrawiam.
 

irzi

Member
W Avansie jest promocja i dobra cena na Pq200. Zastanawiam się tylko nad jednym ( nie zależy mi na wyposażeniu, funkcjonalności portu USB ) czy powłoka antyrefleksyjna jest taka sama jak w Pq3000 czy gorsza !
 

juras32

Member
Zdjęcia wyświetlają się na całym ekranie przy najmniej jest tak u mnie PQ200.
Co do filmów to jest nieźle. Problemem jest podłączenie dźwięku do kina z tv podczas oglądania z usb.
 

pierwszy

Banned
irzi napisał:
W Avansie jest promocja i dobra cena na Pq200. Zastanawiam się tylko nad jednym ( nie zależy mi na wyposażeniu, funkcjonalności portu USB ) czy powłoka antyrefleksyjna jest taka sama jak w Pq3000 czy gorsza !
Producent nie podaje informacji o różnicy w powłokach tych modeli... Podobno pq3000 ma lepszą ale sądzę, że to subiektywne odczucie.
Posiadam 42pq200r i w ciągu dnia w tv odbija się pokój - najbardziej przy wyłączonym tv i ogólnie jeśli tv wyświetla czerń, odbicia są w czarnych elementach obrazu (okno na zachód, tv stoi tyłem do okna...). Kiedy wyświetlany obraz jest jasny - odbić nie ma. Wieczorem i w nocy - odbić nie ma. Mnie to nie przeszkadza, bo raczej nie oglądam tv w dzień bądź ratuję się roletami, zasłonami.
TV kupiłem w promocji "bezvacie" neonetu (~1885zł) z mies temu i jestem bardzo zadowolony - bdb tv za małe $ :eek:k: wada: tv szybko się "skurczył" i fajnie byłoby mieć 50" :-D

ps. po ile w avansie stoi?
 

irzi

Member
pierwszy napisał:
Producent nie podaje informacji o różnicy w powłokach tych modeli... Podobno pq3000 ma lepszą ale sądzę, że to subiektywne odczucie.
Posiadam 42pq200r i w ciągu dnia w tv odbija się pokój - najbardziej przy wyłączonym tv i ogólnie jeśli tv wyświetla czerń, odbicia są w czarnych elementach obrazu (okno na zachód, tv stoi tyłem do okna...). Kiedy wyświetlany obraz jest jasny - odbić nie ma. Wieczorem i w nocy - odbić nie ma. Mnie to nie przeszkadza, bo raczej nie oglądam tv w dzień bądź ratuję się roletami, zasłonami.
TV kupiłem w promocji "bezvacie" neonetu (~1885zł) z mies temu i jestem bardzo zadowolony - bdb tv za małe $ :eek:k: wada: tv szybko się "skurczył" i fajnie byłoby mieć 50" :-D

ps. po ile w avansie stoi?
Jest po 2790zł. W promocji 30 rat po 0%. Rata bodajże po 93zł i pierwsza rata dopiero w 2010 roku !
Ja sobie na ścianie kiedyś rozrysowałem zarówno 42' jak i 50'. Odrazu z żoną stwierdziliśmy że 50' to bedzie to !
 

pierwszy

Banned
rewelacyjna cena jak za 50" i warunki rat - tylko brać! ale przyjrzyj się dokładnie tym ratom czy nie są z gwiazdką ;) czyli czy nie ma jakichś haczyków...
 

Lasica

New member
pierwszy napisał:
Producent nie podaje informacji o różnicy w powłokach tych modeli... Podobno pq3000 ma lepszą ale sądzę, że to subiektywne odczucie.
Posiadam 42pq200r i w ciągu dnia w tv odbija się pokój - najbardziej przy wyłączonym tv i ogólnie jeśli tv wyświetla czerń, odbicia są w czarnych elementach obrazu (okno na zachód, tv stoi tyłem do okna...). Kiedy wyświetlany obraz jest jasny - odbić nie ma. Wieczorem i w nocy - odbić nie ma. Mnie to nie przeszkadza, bo raczej nie oglądam tv w dzień bądź ratuję się roletami, zasłonami.
TV kupiłem w promocji "bezvacie" neonetu (~1885zł) z mies temu i jestem bardzo zadowolony - bdb tv za małe $ :eek:k: wada: tv szybko się "skurczył" i fajnie byłoby mieć 50" :-D

ps. po ile w avansie stoi?


Wg mnie pq3000 tak samo nie posiada żadnej szyby antyrefleksyjnej. W moim 42pq3000 tak samo jak u Ciebie odbija się wszystko co możliwe w czarnym tle.
Czy to jest światło dzienne z Prawej strony TV, czy naprzeciw TV, czy światło sztuczne na suficie - można się pięknie przeglądać jak w lustrze.

Pozdrawiam
 

sq9

New member
Witam wszystkich .
Moim problemem jest synchronizacja napisów w 42PQ200R soft.3.16
wiem że jest regulacja +-5s. ale to nie wystarcza oglądanie tego samego filmu z kompa nie powoduje tych problemów ktoś ma jakiś pomysł ?
 

skip300

New member
Napiszcie coś więcej jak ktos posiada 50PQ200R ponieważ w Avansie jest naprawde dobra cena na niego, nie potrzeba mi zadnych USB czy innych pierduł poniewaz w tych czasach gdzie DVD kosztuje 99 zł po co przepłacać za inny model
 

HILUX

New member
cena nie jest aż taka super .. albo mnie oszukali ...
kosztował 3199 normalnie .. przed promocją podnieśli cenę na 3400
obniżyli... do 2789 i warunkiem kupienia jest dodatkowa gwarancja na 4lata
czyli cena 3187 ... no ale zawsze .. i tak go wziąłem ...

gra przyzwoicie ... na razie oglądałem w sklepie ...
 

skip300

New member
To nie wiem czy nie lepszy zakup Panasonica TX-P50C10Y 3159 w zadowoleniu lub TX-P50X10E 3399 w euro obniżyli ceny jeszcze wczoraj były inne
 
Do góry