Pytania do test'u Denon AVR-1910

akwidzynski

New member
Bez reklam
Kaszan napisał:
To pierwsza kalibracja? Czy już wcześniej kalibrowałeś i wszystko było ok?

Przy pierwszej kalibracji wszystko było OK. Podlaczylem suba chcialem zrobic ponowna kalibracje i takie cyrki. W Horn nie wiedza co moze byc. Ehhh dlugo to on u mnie nie pogral :(

Sluchajcie, a mozna zastasowac inny mikrofon od onkyo ? Sprawdze czy moze mikrofon jest walniety.

No ładnie. Mikrofon jest walniety od Denona. Pozyczylem od Onkyo i dziala uffffffffff. :)

Gadam sam do siebie :) Blackninja mija tydzien jak mial byc test ampli. Moze tak Ci sie spodobal, ze nie mozesz oderwac sie od sluchania ? :)
 
Ostatnia edycja:

Lorenzo

New member
Ja już kupiłem , nie chciało mi się czekać za testem.
Na początku byłem nieco rozczarowany trybem stereo , ale muszę przyznać że z dnia na dzień jest coraz lepiej - liczę ze jak się w pełni wygrzeje to będę w pełni usatysfakcjonowany. Niestety brakuje mi surandów i nie mogę się cieszyć 5.1
 

Lorenzo

New member
borlik napisał:
Jak to rozumieć?
Słuchałeś 2.0 czy 2.1?

I tak i tak , jednak wolę bez suba - za dużo basu wtedy jest i dźwięk jest zbyt męczący przy dłuższym słuchaniu.

Ja przesiadłem się 15 letniego wzmacniacza, w dodatku budżetowego modelu już dosyć wysłużonego, więc spodziewałem się czegoś więcej, ale ogólnie jestem zadowolony.
 

gorylla

New member
Bez reklam
A WhatHIFI wypadł tak genialnie w stereo (oczywiście w swojej klasie). I weź tu człowieku bądź mądry...
 
Ostatnia edycja:

akwidzynski

New member
Bez reklam
Zalezy kto ma jakie preferencje. Dla mnie jest dobrze. Po dzisiejszych ustawieniach nawet bardzo dobrze. Kiedys pewnie skusze się na HK jakis tam model moze 280 :), a tego Denona podaruje ojcu. Na dzien dzisiejszy jestem w 100% zadowolony. Polecam
 
Ostatnia edycja:

Prof1906

New member
Denona będe miał w sobote i powiem że to chyba kwestja gustu (napewno u mnie) odsuchiwałem HK i inne ale denon jakoś najbardziej mi odpowiada może to też sentymęt ;];] pierwszego denona kupiłem na giełdzie ;];] nie zapomniane chwile
 

gorylla

New member
Bez reklam
Nie "kwestja", a "kwestia".

I co gorsze- nie "sentymęt" a "sentyment".

Wprawdzie staram się nie zwracać uwagi na błędy ortograficzne, ale na ten "sentymęt" nie mogłem przepatrzeć.:( Bez urazy.:cool:
 

borlik

New member
Właśnie dziś kupiłem i chyba jakiś niekumaty jestem bo mam kłopoty z poustawianiem wszystkich opcji jak należy (zwłaszcza video).... -(
 

SLOWIK76

New member
borlik napisał:
Właśnie dziś kupiłem i chyba jakiś niekumaty jestem bo mam kłopoty z poustawianiem wszystkich opcji jak należy (zwłaszcza video).... -(
Proponuję zacząć od instrukcji ;) U mnie pomogło !
Ja jestem zadowolony w 100% Na razie sprawdzalem tylko z frontami (Kef C7) i juz jest super !!! Po skończeniu remontu dam znac jak się sprawdza w kinie. Pozdrawiam
 
Do góry