Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A potem się pojawi nowy Xbox XY i tak bez końca.
Czekać nie ma sensu, takie dylematy na wszystkie sposoby już dawno omówione. Życie jest krótkie, szkoda czasu na wieczne czekanie.
 

MyszatorRR

New member
A potem się pojawi nowy Xbox XY i tak bez końca.
Czekać nie ma sensu, takie dylematy na wszystkie sposoby już dawno omówione. Życie jest krótkie, szkoda czasu na wieczne czekanie.

Za naszych czasów ( gimbaza nie pamięta ) czekało się na nową konsolę przed sklepem.
Tak jak za komuny ;-)
Jak chciało się zobaczyć nowe nadchodzące gry kupowało się gazetkę z płytą.
Popraw mnie Arni ;-) jeżeli coś przekręciłem. PlayStation Offical Magazine ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie ta, płytka z gazetą i dema. Ciężkie pieniądze kosztowały mnie te gazety. Jeszcze w UK kupowałem, do księgarni i z wywalonym jęzorem do domu. Nie zapomnę Porsche Challange właśnie z płytki demo, co to było za wydarzenie, do dziś pamiętam ten moment ; )
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja jestem mega fanem playsation i ps5 kupuje na premierę. Co do konsoli jeśli nie posiadalbym żadnej kupiłbym xbox x .Ale mam ps4 i jest dobrze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
2018+ na tapetę :wink:

PlayStation_4_Exclusive_Games.jpg
 

MyszatorRR

New member
Ja jestem mega fanem playsation i ps5 kupuje na premierę. Co do konsoli jeśli nie posiadalbym żadnej kupiłbym xbox x .Ale mam ps4 i jest dobrze.

Jeżeli chciałbyś kiedyś kupić konsolę konkurencji, to kup sobie konsolę XBOX 360.
Bardzo fajna konsola. Jedyna wada konsoli XBOX 360, to takie dziecinne menu. Coś dla gimbusów.
Na początku XBOX 360 miał inne menu. Później wprowadzono te dziecinne menu. :fool:
Konsola która starała się jeszcze konkurować z PlayStation 2.
Tak jak pierwszy XBOX, z PlayStation 2. Zapewne nie pamiętasz tych czasów.
XBOX / PlayStation 2

PlayStation :krol:

giphy.gif
 

187umkillass

New member
Ja rowniez bralem PS4 na premierze i nie bylo tak zle z tymi grami. Fakt ze zajelo kilka miesiecy aby pojawila sie szersza gama gier aczkolwiek to byl dosc szybki proces. Co do PS5 tez bym bral na premierze wiedzac ze nie bedzie za duzej ilosci gier. Tu jest ten dreszczyk emocji , podniecenia bo pamietam ze PS4 rozeszlo sie jak cieple buleczki i (nie zamawialem online) tzreba bylo latac po sklepach i sprawdzac czy jest jeszcze dostepna. Bezcenne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bezcenne, to jest stać w nocy pod sklepem Sony Center.
Stałem, to wiem :) i to był mój ostatni raz.
Poszliśmy bardziej z ciekawości, żeby zobaczyć te dantejskie sceny, ale mimo wszystko klimacik był.
Sporo fajnych ludzi, czyt. prawdziwi gracze, a nie jakaś gimbaza ostatnich lat.
 

187umkillass

New member
Bezcenne, to jest stać w nocy pod sklepem Sony Center.
Stałem, to wiem :) i to był mój ostatni raz.
Poszliśmy bardziej z ciekawości, żeby zobaczyć te dantejskie sceny, ale mimo wszystko klimacik był.
Sporo fajnych ludzi, czyt. prawdziwi gracze, a nie jakaś gimbaza ostatnich lat.

Pewnie tez bym stal gdyby nie fakt ze do pracy wtedy wstawalem na 4 rano. Wolalem sie wyspac, bo wiem ze jakbym kupil ja o polnocy to pewnie bym ja meczyl jeszcze cala noc!!hu hu
 
Do góry