Ps4 czy warto

MyszatorRR

New member
Z wewnętrznym może być ciężko, bo dysk nie moze być chyba wyższy niż 9,5 mm. Weź zewnętrzny z Segatea, który zaproponował Savron. Dobrze śmigają.

Cześć Seizo ;-)

No właśnie zmieniły mi się plany, bo miałem kupować dysk o pojemności 2TB. Jednak za mała pojemność.
Tak tak. Wiem że dysk nie może być za duży.
Miałem taki dysk w łapach do PlayStation. Nie interesują mnie dyski zewnętrzne.
Jak nie będę miał wyjścia to chyba kupię dysk wewnętrzny 4TB SSD.
Na razie szukam takiego normalnego dysku HDD.
Zapytam się jeszcze w sklepie. Tam gdzie już miałem kupować dysk wewnętrzny HDD 2TB.

Pozdrawiam :wink:
 

Dingo

Member
Jak będziesz się rozglądał to patrz też na dyski 2.5" w kieszeniach zewnętrznych. Można czasem znaleźć ciekawą promocję. Mnie udało się znaleźć za pół ceny Seagate Expansion 2TB. Po wyjęciu z kieszeni zewnętrznej i zamontowaniu w konsoli doskonale się sprawdza.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Raczej nie. Pierwszą część mam w cyfrze. Drugą też może kiedyś dokupię. W pudle na pewno wezmę Hellblade. W grudniu premiera, a po drodze jeszcze Spyro :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Słyszeli o remasterze Red Alerta? Czy nie te klimaty? :D Zakochałem się w tej grze jeszcze na PlayStation, potem setki godzin w RA2 na PC. Aż wrócę do grania na blaszaku dla tej gry. Chyba, ze wyjdzie na One X + myszka i klawiatura.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja też już to widziałem w tym Hitmanie z 2016 roku ;-)

Tu piszą :
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=112028
"W prologu Hitmana 2 otrzymujemy dostęp do placówki ICA, w której możemy przejść samouczek. To w gruncie rzeczy to samo, co mogliśmy zobaczyć w odsłonie z 2016 roku, lecz uzupełnione o mechaniki i inne nowinki wprowadzone w dwójce (na przykład odświeżoną minimapę oraz zdolność do ukrywania się w liściach). Po nabyciu odpowiednich umiejętności i ukończeniu misji „The Final Test” demo się kończy, choć można rzecz jasna powtarzać je dowolną ilość razy, bawiąc się na przykład w treningu otwartym".

No rewelacja ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie widzę, ale drożej i TB, a do tego pewnie w cyfrowej wersji. Swoją drogą, spojrzałem na ceny gier na allegro i widzę, że proceder kwitnie. Konta z grami offline na konsole po parę zł.
Ciekawe, bo za Netflixa się zabrali, a tu cisza.
 
Do góry