Ps4 czy warto

ralfik77

Member
Bez reklam
Bezcenne, to jest stać w nocy pod sklepem Sony Center.
Stałem, to wiem :) i to był mój ostatni raz.
Poszliśmy bardziej z ciekawości, żeby zobaczyć te dantejskie sceny, ale mimo wszystko klimacik był.
Sporo fajnych ludzi, czyt. prawdziwi gracze, a nie jakaś gimbaza ostatnich lat.
To za komuny ludzie mieli takie bezcenne przeżycia prawie każdego dnia po chleb w kolejce a jak sprzęt RTV AGD jakiś rzucili to po dwie bezcenne noce w kolejce.
Ja mam w nosie takie bezcenne chwile.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W czasach jak gry nagrywało się na kasety magnetofonowe, jeżdziło całe miasto do "sklepu", a w nim kolejka, katalogi z tytułami i opisem, następnie oczekiwanie na nagranie, powrót do domu i "modlenie" się, "czy się wgra", do tego kręcenie śrubokrętem w głowicy, a jak to nie pomogło, to wielkie rozczarowanie i powrót sklepu, a to wszystko na zielonym monitorze, to wiesz, dla mnie po 20 latach wyjście na premierę PS4 było zupełnie czymś innym i nie porównywałbym tego ze staniem po chleb, ale owszem, to był ostatni raz.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pomimo tego udało Ci się jeszcze wyrwać jakieś gadżety :D

BY97sXSIAAELUUo.jpg

Aż się nie chce wierzyć,że kiedyś na wycince zrzuciłem tyle kg :D

to był ostatni raz

Ja też ostatnio robiłem dużo rzeczy :grin:

Masz już tego X-a ? ;-)
 

ralfik77

Member
Bez reklam
W czasach jak gry nagrywało się na kasety magnetofonowe, jeżdziło całe miasto do "sklepu", a w nim kolejka, katalogi z tytułami i opisem, następnie oczekiwanie na nagranie, powrót do domu i "modlenie" się, "czy się wgra", do tego kręcenie śrubokrętem w głowicy, a jak to nie pomogło, to wielkie rozczarowanie i powrót sklepu, a to wszystko na zielonym monitorze, to wiesz, dla mnie po 20 latach wyjście na premierę PS4 było zupełnie czymś innym i nie porównywałbym tego ze staniem po chleb, ale owszem, to był ostatni raz.
Rozumiem, rozumiem.
Moim marzeniem była Amiga 500 ale niestety kasy nie było. Jedyne dostępne było u sąsiada Atari 65.
Za pierwsze zarobione w życiu pieniądze w wakacje po 7 klasie, kupiłem kolarzówke i konsolę na kartridże 😀
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ciekawe ilu było takich co to pozamawiali po 100 sztuk, żeby za kilka dni wystawić na allegro za 150 :D
Swoją drogą na amerykańskim amazonie Uncharted TLL i Horizon edycja kompletna za 37 zł. Nam jeszcze trochę brakuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry