Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Dolicz do tego:
Ace Combat 7
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Days Gone
Death Stranding
God of War
The Last of Us Part II
Uncharted: The Lost Legacy
Nioh

Oczywiście nie wszystkie na 100% wyjdą w 2017 ale dużo na to wskazuje.
Na 100% to ma wyjść Nioh, Uncharted, Horizon, GT Sport, Crash Bandicoot, Yakuza, Wipeout, Parappa the rapper. NA TLOU2, Days Gone, GOW, Spidermana przyjdzie poczekać na pewno do końca 2018. Oby tylko nie wszystko na raz w jednym miesiącu :p Death Stranding to osobny temat bo to Kojima, a Japończycy dopiero co wybrali silnik na którym gra powstanie, a będa go jeszcze dodatkowo modyfikować.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
panto w gta jest tyle możliwości że sam nie ogarniam wszystkiego a gram odkąd jest gra czyli 3-4 lata. Może ty masz inne wyobrażenie o tej grze ??
 

Dubek

Member
Bez reklam
Niekoniecznie, sam nie lubię GTA i nikt mnie nie przekona żeby w to zagrać. Po postu nie lubię tej gry i tyle. To że 90% ludzi ją uwielbia nie znaczy że wszyscy mają takie samo zdanie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Za duzo wszystkiego, jednym slowem Chaos jak dla mnie .
Chaosu tam nie ma. Gra jest dobra, ale ja sam nie uważam że jest jakaś wybitna. Na pewno jest to najlepsza część GTA, ale osobiście bardziej wyczekuję teraz RDR2 niż GTA VI. Zagrać moim zdaniem trzeba, bo jest to jednak wysoka półka.
 

Krachu

New member
To być może i ja dam GTA5 jeszcze jedną szansę.. chciałem kiedyś ograć na PC, ale po kilku h mnie niestety znudziło. Być może spróbuję ponownie na ps4
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Za duzo wszystkiego, jednym slowem Chaos jak dla mnie .
No chyba ze bladze i nie wiem co dobre , o czym wspominal Armanig ;)

załatw chociaż gre na pare dni, zagrasz raz ze mną w ekipie, zrobimy jakieś misje, napady czy jakiś wyścig. zobaczysz na czym to polega. Nic na siłe, będziesz miał okazję to załatw. Kupować nie musisz. Ale drivecluba kup :krol:
 

Dubek

Member
Bez reklam
To jakieś jaja :D Wystarczy w ceneo wpisać i widać że normalna cena PS4 PRO to 1769 zł :D Ciekawe co za matoł to licytował do takiej kwoty :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę,że w dużo innych polskich sklepach również jest problem z dostępnością.
Cena widnieje,a obok napis - "Produkt chwilowo niedostępny" ;-)
 
Do góry