Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
No co ty Seizo . Nie chce mi sie , nie mam az tyle czasu zeby bawic sie w kolekcje ;)
Kupilem "Bloodborne Game of the Year Edition".
Nie chodziło mi o kolekcję tylko wersję gry. Jest podstawowa i właśnie Game of the year edition. Ta jest właśnie z dodatkiem Old Hunters :)
Nie masz czasu a tutaj 100 godzin gry, jeżeli będziesz bawił się dodatkowo w lochy.
 

piechu

Member
Bez reklam
konsola dotarła, Uncharted też dotarł więc może uda się dziś przetestować poziom hałasu generowany przez PS4 PRO, które ponoć przy U4 świruje z turbiną ;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
czasem sie zdziwicie, u mnie konsola jest jakies 3 m ode mnie, kino z dzwiekiem 7.1 oraz projektor nad glowa, a konsola i tak daje o sobie znac ;-) (glosny naped oraz wiatraki)
 

sipap

New member
Dziwne u mnie zarówno Wiedzmin jak i Uncharted(pudełkowe) chodzą na PRO cichutko. Na początku przy wczytywaniu trochę wiatraki szumią,a potem jest takie wiuuu i cisza. Specjalnie parę razy wyłączałem specjalnie głos by posłuchac jak pracuje konsola(siedzę koło 1.8 m od ekranu).
Może macie np. za mało miejsca z tyłu za konsolą. Zalecają co najmniej 20cm . Ja na początku miałem mniej niż 8cm i konsola bardziej mi sie grzała. Od kiedy zrobiłem wiekszy odstęp,to po kilku godzinach lekko ciepła i cichutka.
 

piechu

Member
Bez reklam
Ok. Konsola jest na pewno głośniejsza niż mój poprzedni X360 ale też bez przesady. W trakcie ogrywania U4 nakłada się dźwięk napędu i turbiny ale nie jest źle, kompletnie nie przeszkadza to w graniu i prawdę powiedziawszy przy włączonym kinie domowym w ogóle konsoli nie słychać a siedzę jakieś 2-2,5 metra od niej :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie marudź tylko graj dalej :) Początek jest bardzo stonowany i stanowi wstęp do świetnej historii. To nie COD gdzie po pierwszym loadingu zaczyna się rozpierducha :D Zresztą po godzinie to nawet nie spotkałeś Ellie, a zabawa zaczyna od momentu kiedy trzeba ewakuować się z miasta. Im dalej tym lepiej. Dla mnie TLOU to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

No kolejną godzine pograłrm, już ta małolata idzie. Doszedłem do miejsca gdzie one czekają a ja latam jak debil na dole gdzie są szczekacze? Biegacze? Najgłupsze nazwy jakie słyszałem. Irytuje mnie walenie ich po głowie metalową***rą, o strzelać nie ma czym pare kulek w rewolwerze i drugim kolcie nie ma senau. No nie wchodzi mi ta gra :p nudyyyyyy :hmm:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo,wbiłem się na ten Twój kanał :mrgreen::-D;-) i przynam,że mnie rozbawiłeś,szczególnie pod koniec filmiku ;-)

[youtube]FpMXCk7iuGs[/youtube]
 
Do góry