Ps4 czy warto

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja chce jeszcze The Dvision ograć i wtedy wezmę się za wieśka. We wrześniu Fifa 17, później Battlefield 1:D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No i jak ten nowy "Doom" ? :wink:
Zbiera nawet dobre noty.
Podobno to taki powrót do korzeni...

P.S.
Nie będę ukrywał,że muza robi swoje :-D

[youtube]Wcz95p8Q2GM&list[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja pograłem trochę w betę multi i była to wielka kupa. Teraz podobno w dalszym ciągu multi jest do dupy ale za to kampania niby daje radę. Poczekam aż stanieje, nie mam ciśnienia na tą grę.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
PIRUŚ:D, wiesz co to za gra? :)
Widzisz nazwę bohatera ( rycerz) w lewym górnym rogu ?
Pierwsze przejście:) Piramidą :) Mam nadzieje że nie zawiedzie się na Tobie :razz::razz::razz:
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kombosy będę siekał że siemasz :razz:
Nawet nie wiedziałem,że już tyle zrzuciłem wagi podczas tych pojedynków :mrgreen:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kombosy będę siekał że siemasz :razz:
To ja już tyle zrzuciełem wagi podczas tych pojedynków ?

:) Ta zbroja na początek gry , to rarytas! Serio.
Jest szybki i mobilny. Na tym mi w DS zawsze zależy. Nie lubię grać magiem.
Broń biała i do przodu:D Hardkor , to gołymi rękami , bez broni. Ale w sieci takich bardzo mało. :(
Sami napakowane magi i piromanty śmigają. Żenada.
 

Kolos28

New member
Ja po ukończeniu DS3 wziąłem się za Bloodborne, kupiłem on the Year Edition aby mieć z głowy z dodatkiem.
BB jest piękną grą, klimat, grafika, gameplay jak dla mnie na plus względem DS3. Oczywiście uważam, że Dark Souls 3 jest grą wybitną i zostaje w mojej kolekcji bo będę do niej wracać :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Czekam na to E3 jak nigdy. Ciekawy jestem tego co zaprezentuje Sony.
Przy okazji, nowy trailer Horizon:ZD tylko na PS4.

[youtube]sJadjqvA6GE[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na fifkę już rączki zacieram, nowy silnik graficzny mnie ciekawi. Ograłem ostatnio Battlefield Hardline - słaba gra, grafika też poniżej przeciętnej. Dzisiaj ruszam z The Division:D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja wczoraj z wielką niechęcią skończyłem podstawkę Wiedźmina :razz: Śmiało stwierdzam, że jest to jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać. Ochłonę trochę po tej wspaniałej przygodzie i wsiąkam ponownie, bo biorę się za Serca z kamienia a zaraz potem Krew i wino :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Battlefield Hardline - słaba gra, grafika też poniżej przeciętnej.

Ja grałem na PC i uważam że grafika nie jest poniżej przeciętnej,chociaż jest trochę nierówna i w niektórych momentach widać małą ilości detali...
Jednak kilka lokacji,jak i twarze postaci prezentuje się nieźle (to też silnik Frostbite,tylko nie tak wypasiony jak ten ze "Star Wars Battlefront) :wink:

BFHardline-PC.jpg

BFHardline-PC1.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pierwsza odsłona "Watch Dogs" może i nie należała do najlepszych...jednak nie ukrywam,że sandboxy/gry z otwartym światem,lubię najbardziej i mam nadzieję,że dwójeczka będzie już lepsza...
Tylko,aby za bardzo w arcade'owy klimat nie polecieli...:wink:
Premiera 15 listopada 2016.

[youtube]NQS6stUX1Cs[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może niech się wstrzymają do następnej generacji, bo z tego co widzę graficznie nie urywa, ale klimat dobry.
Chociaż bardziej mnie ciekawi fizyka, a te zarzucające auta nie zachęcają.
 
Do góry