Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Nigdy nie testowałem żadnych więc sam nie wiem co tym myśleć. Obawiam się że może się to nie przyjąć i podzieli losy move. Ja osobiście nie jaram się tym całym VR.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mi tak samo trudno cokolwiek powiedzieć,jednak jakoś na dniach będę miał jakąś namiastkę u siebie (S6 + coś tam),więc zobaczymy...:wink:
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Słyszałem:grin: ale słyszałem też, że dodatkowo takie połączenie można podpiąć do PC 4 way sli i wtedy to już jest megakozak :p

Ja Xone podłączyłem do lodówki, mikrofalówki i pralki. Efekt? Gry śmigają w 8k na pełnych detalach, w niektórych tytułach np w Uncharted 4 wyskoczył mi napis, że mam za mocny sprzęt na tą grę i jej nie odpali. Zapomniałbym, że Xone czyta mi gry z pcta i ps4.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
To fakt Pad Xo jest o klasę lepszy, najbardziej odczuwam różnicę grając w fifę na obu konsolach.
 

Dubek

Member
Bez reklam
O klasę lepszy jak dla kogo, jedni będą mówili że Xkloc lepszy inni że PS, nie ma konsoli która by była wyraźnie lepsza od drugiej.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dubek
Mówimy teraz o padach, o tym że PS4 jest wydajnościowo lepszy to wiadomo, ale w padach to Xbox ma przewagę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bez wątpienia. On-line też. Ale PalyStation , to legenda. :)

Bez wątpienia, na szaraczka nigdy nie powiem złego słowa ;)
Pamiętam jak zobaczyłem pierwszy raz Porsche Challange (1997r.) , ależ to była euforia i orgazm graficzny ;)
Tak, tak, jeszcze nie było analogów ; ) Gimby pewnie nie pamiętają.

https://www.youtube.com/watch?v=bFA324I_1ws

ps1.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Daj znać jak wrażenia :p

Dam,ale muszę jeszcze pójść do sklepu i ostatecznie pomacać Z5 (S6 już macałem) ;)



Wersja kolekcjonerska "Uncharted 4" z 30-to centymetrową figurką Nathana (cena kompletu ~ około 600 zł :wink:) :

[youtube]NnwGeAt8re0[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
3 nowości :) Jak się uprzesz to i kupisz nawet 10 z edycjami cyfrowymi w dobrej promocji.
 
Do góry