Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może niech się wstrzymają do następnej generacji, bo z tego co widzę graficznie nie urywa, ale klimat dobry.

Również mi się nie wydaje,aby to jakoś super wyglądało,w dodatku pozostał niesmak po downgrade'owaniu pokazowej grafiki "Watch Dogs 1"...;)
Do następnej generacji (konsol) to pewnie jeszcze ze 2-4 lata miną a do tego czasu to i pewnie trójka "Watch Dogs" się pojawi ;-)

Chociaż bardziej mnie ciekawi fizyka, a te zarzucające auta nie zachęcają.

Także to zauważyłem :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to obejrzałem początkowo na małym ekranie fona, wyglądało świetnie.
Potem wrzuciłem na duży ekran i czar prysł, no, ale nie wymagajmy od konsoli cudów. Tu już głową muru nie przebije ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Ja Hardline'a ograłem na Xone stąd moje rozczarowanie. Jak słusznie zauważyłeś gra ma wahania w ilości i jakości detali w poszczególnych misjach. Oczekiwałem czegoś lepszego wizualnie biorąc pod uwagę Frostbite.

Dzisiaj jak się uda uruchomię The Dvision to wrzucę jakiegoś screena dla porównania z PCtowcami:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na Division czekałem bardzo długo, ograłem bete w kooperacji online na PS4 i odinstalowałem.
Po tych wszystkich zapowiedziach (szczególnie jeden przy posterunku jak pamiętam) liczyłem na całkowicie inną pozycję.
Tam za dużo się działo, chaos. No, ale testuj i zdaj relację.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Ja liczę na fajną strzelankę z odrobiną rpga, będę grał solo bo skończył mi się gold, a nie opłaca mi się wznawiać bo mało czasu na konsolę obecnie poświęcam. Dla mnie wyznacznikiem kupna golda jest premiera każdej nowej fify i rąbanie online ze znajomymi.

Piramida
Homefront miałem dostęp do wersji BETA i właśnie wyglądało to jak Armanig napisał o Division - chaos, grafika jakaś taka żenująca.


Wracając do Hardline, moim zdaniem Battlefield 4 graficznie jest o niebo lepszy. Z całej serii chyba najbardziej podobał mi się Bad Company 2 o ile dobrze pamiętam, ale ograny na PC w full dawno temu.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Również mi się nie wydaje,aby to jakoś super wyglądało,w dodatku pozostał niesmak po downgrade'owaniu pokazowej grafiki "Watch Dogs 1"...;)
A widziałeś grę Ubisoftu która by nie zaliczyła aż tak widocznego downgradu? Wiadomo że każda gra po premierze brzydnie ale Ubisoft jest w tym mistrzem :) The Division wygląda zupełnie inaczej niż podczas prezentacji na targach E3 nie ważne czy to wersja PC czy konsola. Na obydwu platformach wygląda inaczej - gorzej.
[youtube]H7nfIu4Jo0g[/youtube]

Co do Watch Dogs 2, to Ubisoft więc nie liczyłbym na cuda. Zapewne będzie to klon pierwszej części + kilka nowinek jak widoczne drony czy parkur i za niedługo zrobią z tego tasiemca pokroju AC. Już się dziwię że zaliczyli aż tak dużą czasową obsuwę :p Jedyne co mi się na razie podoba to lokalizacja.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z całej serii chyba najbardziej podobał mi się Bad Company 2 o ile dobrze pamiętam, ale ograny na PC w full dawno temu.

"Bad Company 2" pod względem fabuły i dubbingu,z tych ostatnich,było chyba najlepsze ;)

A widziałeś grę Ubisoftu która by nie zaliczyła aż tak widocznego downgradu? Wiadomo że każda gra po premierze brzydnie ale Ubisoft jest w tym mistrzem :)

Znam temat i mam nadzieję,że po krytykach graczy,ogarną się trochę z "fajerwerkami" :wink:
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Maksymalne ustawienia.
Zobacz The Division jeszcze tutaj. Żenada.

[youtube]xNter0oEYxc[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Postaram się wrzucić wieczorem fotki z Division. Oczywiście nie oczekuje cudów graficznych jak w prezentacji bo Xone to słaba konsola.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale czego maksymalne ustawienia jak gameplay jest z konsoli.
Zresztą nie istotne, chyba nikt z doświadczonych graczy nie wierzy tym oszustom.

Pamiętacie "gameplay" z Motostorm na PS3, to był największy przekręt 10-lecia. Nie wierzyłem, ale o dziwo większość łyknęła jak młody pelikan.
Mimo to gra była ładna, ale absolutnie nic nie miała wspólnego z rzeczywistością (prezentacją)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,widzę że lubisz wspomnienia :D
Ale pomimo,że masz dobrą grafikę i tak zaliczysz/dłużej pograsz w jakieś 2-3 pozycje na rok ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lubie wspomnienia, bo przypominają mi jak jesteśmy dymani.
Sam wielokrotnie dałem się zrobić, ale teraz? Jak nie zobaczę na własny oczy to nie uwierzę :)
Pecet daje mi o tyle fajne wrażenia, że nie wiem co faktycznie zobaczę. W wymagających grach zawsze jest miejsce na suwakach, w konsolach nie ma i nie będzie w tej generacji żadnej pozycji która jest mnie wstanie zaskoczyć, a tego bardzo nie lubię. Teoretycznie gameplay to podstawa, ale nie widzę przeszkód żeby delektować się zaawansowaną fizyką czy grafiką :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
. W wymagających grach zawsze jest miejsce na suwakach, w konsolach nie ma i nie będzie w tej generacji żadnej pozycji która jest mnie wstanie zaskoczyć,

Kilka miesięcy temu na filmiku,widziałem jakiś wybór zmian grafiki na konsolach...
Jak znajdę to wrzucę,jednak była to kosmetyka :wink:
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Tak jak obiecywałem, wrzucam pierwsze screeny. Gra jest na takim poziomie graficznym jakiego się spodziewałem. Nie urywa d..y jak to zapowiadano, ale wygląda dosyć ładnie. Na pewno wygląda lepiej niż na screenach, które wklejam. Są to zrzuty ekranu z Xone i chyba nie da się tu lepszej jakości ustawić.

Ogólnie pruszy śnieżek, szalejący wiatr otacza gracza(tutaj ubolewam bo mam tylko 5.1, ale za jakieś 2,3 latka będzie dedykowana salka i 7.1.4 więc niektóre tytuły się ogra z upmixem Atmosowym:D )

Jak będą się pojawiać jakieś ciekawe miejsca to powrzucam jeszcze jakieś screeny. Jutro napiszę coś więcej na temat samej rozgrywki.

Klikamy na obrazek prawym i otwórz w nowej karcie.

Na początku kreator bohatera



Miasto-początek gry





Śmieci wyglądają realnie.



Brak możliwości zmiany jakości detali.
 
Do góry