Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Stary news, Redzi dali mi cynka już wczoraj ;)

To co nic nie pisałeś ? :D
1,5 roku trzymałem bon z Media Markt za zakup Synology na 250 zł, aby kupić tę grę :D

Też mam,odpalę wieczorem przy ziołowej herbatce :mrgreen:
Polish-20200619-121754096.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dla gry. Zrobiłem tak z RDR2 i teraz też chcę. Jedyny minus to nie ma kodu w środku, a gra zostaje przypisana do pierwszego konta które zaloguje się na tej konsoli.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak, też będę chciał sprzedać, ale sprawdzę najpierw Dishonored jak przejdę The Last of Us 2. Potem nie ma już żadnej gry dla mnie do premiery nowej generacji.

Nawet jakby konsola stała przed TV to i tak bym wolał coś stonowanego (czarnego :D). Co innego jakbym miał pokój gracza, wtedy taka limitowana edycja ze światełkami na obudowie stała by na podeście ;)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ta dostałem taką paczkę razem z wersją beta Cyberpunka ;D Teraz nie wiem czy The Last of Us 2 grać czy Cybera...

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja ze 2,5 i jak na razie jestem zadowolony.
Z tego co widzę,dużo osób wystawiło słabe oceny za fabułę,wątki LGBT,aspekty religijne,czy z obowiązku ;)
Graficznie kosa (lepsze miejscówki jeszcze przede mną).
Muszę zrobić porównanie z RDR2 na XOX.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mnie oceny innych nie interesują :D Widzę jednak, że z Days Gone było na odwrót, bo recenzenci opisywali na 7-8/10, a gracze na 10.

Pograłem już 3h około. Dla mnie gra jest świetna. Wątek lesbijski nie jest zaskoczeniem jeżeli grało się w dodatek do pierwszej części... Nie wiem kto mógłby być zdziwiony i czemu dają za to niższą ocenę, ale mi to wisi. Graficznie rzeczywiście świetnie, fizyka postaci genialna. Fabuła narazie mega ciekawa. Póki co 10/10.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
90% userów pewnie nawet gry na oczy nie widziała, bo ma tylko Xboxa i daje 0(1?)/10
d2ca42266d129de2e7a9f5d73e6fb638.jpg


Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dlatego takie oceny są ;D Lolo już 30 min po premierze zrobił 6k głosów na 0/10 :D

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na jakim grasz poziomie trudności ?
Ja wziąłem "trudny" ale nie wiem,czy nie przejdę na "przetrwanie" aby lepiej wczuć się w klimat i bardziej na siebie uważać ;-)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Gram na "średni", ale przejdę na "trudny", bo zbyt łatwo jest narazie. Najwyżej cofnę na średni :D

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry