Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Najwyżej schowam do szafki :D
https://retina.news.mail***/pic/91/9d/main36211292_c70adc02ebbd6b1fdecc3ef941b48368.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba widziałem taki na podwórku :D
shutterstock_139234613.jpg


No dobra,zobaczmy co oni tam wrzucą :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Spider-Man na obecną generację gniotł pod pewnymi względami. Co będzie na nowej? o_O

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Az taki ten spiderciec byl fajny?
Fabularnie tak sobie, ale grafika i dynamika rozgrywki to najwyższa liga. Sam sposób poruszania się przez miasto to unikalne doświadczenie. To wszystko na starej PS4.

Kolejna i dla mnie najlepsza prezentacja to Horizon II. Dla mnie pierwsza część to top 3 gier. Śmiało można ją postawić obok Wiedźmina.

Wygląd samej konsoli też mi się podoba, chociaż wolałbym całą czarną.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę namieszała mi w głowie ilość tych gierek :D
Muszę obejrzeć je ponownie,w lepszej jakości na TV.

Sama konsola nie jest brzydka,chociaż również wolałbym (obecnie) całą czarną.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W pionie kozacko, ale już na glebie, nie bardzo to się prezentuje. No nic, jak nie będzie w co grać, to przynajmniej będzie oko cieszyć :)

Swoją drogą, być może przyjdzie nam kiedyś doświadczyć pełnego gameplayu w takiej jakości.

[youtube]NdOo9xCQiJQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pierwsza myśl, że ten slot na płyty, to coś nie halo, Digital foremniejszy, no, ale to nie XB i allegro, slot musi być :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciekawe, że teraz głównie pokazują konsole w pozycji pionowej na prezentacjach. U mnie tylko taka opcja wchodzi w grę. Teraz obie konsole też stoją pionowo.

Widzieliście pilot? Dobrze się prezentuje. Szkoda, że Sony ma bardzo zamknięte podejście jeżeli chodzi o odtwarzanie mediów. Mogliby bardziej się otworzyć np. na takie Kodi i zrobić coś ala tryb odtwarzania mediów, aby konsola brała mało energii i działała pasywnie to Shield TV byłby nie potrzebny.

Teraz tylko trzeba czekać na oficjalne ceny. Ten kto da niższą ma szansę zdobyć więcej rynku. Już teraz widzę trend bardziej Xboxowy na forach. Zasada CCC zrobiła swoje. Do tego Game Pass i młode pokolenie dostawało masowo Xbox na komunię, święta i urodziny. PS4 było prawie 2x droższe patrząc na promocję najtańszych wersji. Świadomi gracze wybierają głównie ze względu na nadchodzące gry i wtedy decydują co kupić.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
4c5d4216b7c8dc71debf1b48d634be84.jpg


Edit: właśnie zobaczyłem jakie to bydle :D

1cb237ba9614a1b21433434d7d13d199.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wygląd samej konsoli też mi się podoba, chociaż wolałbym całą czarną.

Myślę, że prędzej czy później będzie czarna wersja. Nie zapominajmy o różnych promocyjnych limitowanych wersjach.

Ja biorę digital najprawdopodobniej. Cena czyni cuda i zobaczymy. Po prezentacji Microsoftu nie miałem ciar. Tutaj mam i dzięki Bogu już mam tv ps5 ready :D.
 
Do góry