Ps4 czy warto

Dubek

Member
Bez reklam
Pograłem parę godzin w The Last of Us 2 i muszę powiedzieć, że gra jest świetna. Grafika w HDR wygląda bardzo dobrze, dużo bardziej obszerne lokacje niż w pierwszej części, mimika twarzy też na duży plus. Fabuła pewnie nie każdemu podejdzie ale mi nie przeszkadza, klimat genialny.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nudy ;)

Masz już TLOU2 ?
Ta, ale dopiero wczoraj wieczorkiem odpaliłem i pograłem chwilę (jestem po burzy śnieżnej i jezdzie na kucykach). Na razie średnio. Wstęp do jedynki bardziej skopał mi dupę. Mam nadzieję, że tutaj koniec rozdziału bedzie na podobnym poziomie :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ta, ale dopiero wczoraj wieczorkiem odpaliłem i pograłem chwilę (jestem po burzy śnieżnej i jezdzie na kucykach). Na razie średnio. Wstęp do jedynki bardziej skopał mi dupę. Mam nadzieję, że tutaj koniec rozdziału bedzie na podobnym poziomie :D
Dobra, rozkręciło się :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jechałeś już Ellie przez las ? :D
2Kj.gif
 

Dubek

Member
Bez reklam
I jak tam wrażenia z TLoU Part II? U mnie świetne, mniej więcej połowa gry za mną, graficznie i mechanicznie pierwsza liga, brutalność zabójstw kozacka, fabuła chociaż wielu na nią narzeka dla mnie jest ok. Zobaczymy jak się to skończy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I jak tam wrażenia z TLoU Part II? U mnie świetne, mniej więcej połowa gry za mną, graficznie i mechanicznie pierwsza liga, brutalność zabójstw kozacka, fabuła chociaż wielu na nią narzeka dla mnie jest ok. Zobaczymy jak się to skończy.
A odgłosy Ci się nie podobają ? :D
[youtube]kXe5k_rJZYg[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I jak TLOU2 ?
Ja się mega wkręciłem :grin:

Nowy gameplay Cyberpunka (polecam obejrzeć w 4K na dużym ekranie).
[youtube]rjgFi8szvpk[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Może być ale w jedynkę się bardziej wkręciłem. Zobaczymy jak bedzie dalej. U mnie na razie w dalszym ciagu Seattle dzień 1 i droga do jakiegoś budynku TV.
 
Do góry