Ps4 czy warto

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Origins to było moje trzecie podejście do AC. Kolejnego już nie będzie.

Pada już opanowałeś? :)

Nie,
Mialem problemy z hdmi, potem kupilem optyczny hdmi tez obraz zanikal czy sie krzaczyl, teraz kupilem trzeci kabel hdmi troche krotszy ale nie chcialo mi sie przeciagac pod sufitem. Tak mnie to wkurzyla ta cala zabawa z hdmi i xboxem ze zadnej gry nie pogralem. Kupilem AC Black Flag, zainstalowalem i nawet nie uruchomilem.

To nie dla mnie chyba. Jakos nie mam parcia na zwykle gry. Pogram jeszcze w AC valharie, kupie Cyberpunka i to chyba wszystko (ale na PC) . Jak wyjdzie pirat na kompa to zagram w Calla lub Battlefilda. Nic innego mnie juz nie interesuje. Dopadl mnie sredni wiek chyba.


Jedynie w Lola pykam od niechcenia, po roku czasu dopiero wczoraj udalo mi sie dostac do zlotej ligii.




Ja ogolnie jestem jakis dziwny, nic mi sie nie chce, nic mi sie nie podoba, wszystko mi sie nudzi po 5 minutach...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie,
Mialem problemy z hdmi, potem kupilem optyczny hdmi tez obraz zanikal czy sie krzaczyl, teraz kupilem trzeci kabel hdmi troche krotszy ale nie chcialo mi sie przeciagac pod sufitem. Tak mnie to wkurzyla ta cala zabawa z hdmi i xboxem ze zadnej gry nie pogralem. Kupilem AC Black Flag, zainstalowalem i nawet nie uruchomilem.

To nie dla mnie chyba. Jakos nie mam parcia na zwykle gry. Pogram jeszcze w AC valharie, kupie Cyberpunka i to chyba wszystko (ale na PC) . Jak wyjdzie pirat na kompa to zagram w Calla lub Battlefilda. Nic innego mnie juz nie interesuje. Dopadl mnie sredni wiek chyba.


Jedynie w Lola pykam od niechcenia, po roku czasu dopiero wczoraj udalo mi sie dostac do zlotej ligii.


Ja ogolnie jestem jakis dziwny, nic mi sie nie chce, nic mi sie nie podoba, wszystko mi sie nudzi po 5 minutach...

Bierz Wiedźmina, chyba, że już ograłeś? Sam stan "niechcenia" znam, też nie ruszałem gier, potem całkiem przypadkowo kupiłem konsole i od tego czasu ograłem wszystkie duże produkcje. Teraz od jakiegoś miesiąca posucha i nie oglądam filmów, ani nie odpalałem konsoli. Do tego treningi odwołalne i poza pracą zacząłem Dr Housa oglądać od nowa :D Wczoraj byłem pierwszy raz od dawna w knajpie, pierwsze zaskoczenie to dużo ludzi na mieście. Widać, że wszystkim brakowało takich wypadów.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bierz Wiedźmina, chyba, że już ograłeś? Sam stan "niechcenia" znam, też nie ruszałem gier, potem całkiem przypadkowo kupiłem konsole i od tego czasu ograłem wszystkie duże produkcje. Teraz od jakiegoś miesiąca posucha i nie oglądam filmów, ani nie odpalałem konsoli. Do tego treningi odwołalne i poza pracą zacząłem Dr Housa oglądać od nowa :D Wczoraj byłem pierwszy raz od dawna w knajpie, pierwsze zaskoczenie to dużo ludzi na mieście. Widać, że wszystkim brakowało takich wypadów.

Wiedzmina juz dawno temu opykalem. Swietna gra. Chcialem siasc jeszcze raz z modami ale to juz nie to.

Serial El Chapo obejze do konca i tez nudno, bo nic mnie nie zainteresowalo na netflixie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Gra jest ciekawa, tylko Piramida psuje rozgrywkę :D

Teraz bez żartów. Gra jest bardzo wciągająca, emocjonalna i filmowa. Ten film to taki wycinek akcji, bez dużego skill ciężko w to tak grać. Cała mechanika gry nie jest do tego przystosowana. Bardziej chodzi o skradanie, emocje i fabułę. Z ciekawostek to niedługo ma być też serial.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To dobrze, bo i tak źle w to grasz. Jak się wczuć w klimat jak same headshoty walisz i biegniesz przez mapę. To nie Doom...

Piramida w akcji, gdyby ktoś nie widział:
[youtube]i4Y0DQgbLkE[/youtube]

Tu akurat byłem jakiś przymulony :grin:

Odpaliłem Sonkę (mam do dokończenia Zaginione dziedzictwo) i aż gęba mi się ucieszyła,jak zobaczyłem normalne menu ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podali pod koniec zwiastuna,że niby ma wyjść na obecną generację...
[youtube]4euIi1JfMqs[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No troche sie zmusilem, pada nadal nie ogarniam

Kurna nawet niebwiedzialem ze przeoczylem te wersje gry. Myslalem ze to byla historia w ameryce i connorem.

 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pograj chwilę i opanujesz. Za jakieś 25 lat będziesz już tak dobry jak Armani, a za 35 będziesz łoił noobów w Dooma jak Piramida :D Ja po dwóch latach grania ciągle nie odpaliłem Multiplayera. Prawie się skusiłem w CoD, ale tam Armani szalał na serwerach i odpuściłem.

Apropo CoD to jutro w plusie WWII. Nie grałem w to to chętnie nadrobię.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy.
Se zbytnio nie wyobrazam sprawnej szybkiej gry w strzelanki. Ale raz kapusta (ciekawe czy wogole pamietacie go :)) chwalil sie na youtube jak w jakiegos Snipera gra. Sprawnie to wszystko bylo.

Co do WWII to zjadliwa gierka byla. Kolo nowego Coda raczej to nie stalo ale zagrac mozna.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pewnie, że pamiętam kapuste. Wbrew pozorom siedzę tu bardzo długo :)

Sprawdzę tego CoD dzisiaj. Trzeba by konsole w końcu odpalić.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziennikarze już grają.

EY7uCJsWoAQEWDY


EY7DTPyUYAAf5p-
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Też bym pograł. Przejdę sobie CoD WWII do tego czasu. Szybciej minie. Tylko coś zabrać się za granie nie mogę.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No mnie kusi ta miejscówka,ale trzeba ją jeszcze odnaleźć ;-)
[youtube]4Q9sfd47X7E[/youtube]



Daje radę.

Tylko trzeba jeszcze pewnie dodatek dokupic :(
W podstawce nie bylem jeszcze na misji z meduza i nie zebralem tych artefaktow, chcialem jak najszybciej skonczyc glowny watek i skonczylem granie. Tych wszystkich tajemniczych masek z tego klanu tez nie poubijalem.
 
Do góry