Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Brawo Piramida. Teraz wiem czemu chcesz nowe konsole. Będziesz mógł przechodzić gry jeszcze szybciej, bo nie będzie loadingów.
8251f2adb038eb81f4c0e14fdba7426d.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Za długo,tak naprawdę,to oglądam tylko zakończenia na YT i mam gierki zaliczone :-D

Do obadania :
Deliver-Us-The-Moon-3783-1570715344.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To może być dobre, już szukałem gdzie można kupić, ale jest w gamepassie. To mi się podoba, już się instaluje - całe 9gb.

Edit: ... a zaraz, to wątek PS4, a tu nie ma gamepassa... Sorry amory :D
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
HZD to IMO najładniejsza i jedna z najlepszych gier na tę generację konsol. Druga część zapewne będzie genialna. Ciekawe tylko czy się zmieści na tym małym SSD :E
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,co jest z Tobą ? Wszyscy już grają ;)

Piruś, ja nie mam czasu na jakieś gierki, są ważniejsze rzeczy do robienia... a tak na poważnie :D to już od 23.00 sklep odświeżam, ale zagrałem już z rana.
Dobra, lecę, bo most trzeba odbudować, a jeszcze muszę na stacje bo pali jak smok ; )

 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo,coś dla nas.
assassins_creed-v.jpg

nws_acvalhalla.jpg


Ano, moje ulubione gierki :)
Tylko jak czlowiek gral grekiem a potem juz rzymianinem to juz nudnie sie robilo. Wkolko to samo. Wiec boje sie ze monotonia bedzie, ale glowna historie napewno przejde

W sumie Atlantydy to tez nie przeszedlem jeszcze.

Teraz mecze codziennie LOL,
Mam zainstalowane kingdom come deliverance ale wkolko mnie w lesie ubijaja i mi sie znudzilo, nie gram.


Nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale chyba za stary jestem na gierki. Nie chce mi sie w nic grac. Lola partyjka maks dwie i tez mam dosc.
 
Do góry