Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem,że będzie narzekanie :D
Armanig,gdyby fabuła była 11/10,to Ty i tak pograłbyś max. 2 godziny :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hah, ale Kolego, powiedz mi po uj mam wchodzić na YT, jak mogę wejść w wątek na forum i poczytać opinie świeżaków co dopiero kupili konsole :D

Armanig,gdyby fabuła była 11/10,to Ty i tak pograłbyś max. 2 godziny :D

Nie, będę latał po mapie godzinami i szukał szyszek na platyne :D

Masz i sie ciesz ; )
[youtube]4mW9FE5ILJs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Hah, ale Kolego, powiedz mi po uj mam wchodzić na YT, jak mogę wejść w wątek na forum i poczytać opinie świeżaków co dopiero kupili konsole :D



Nie, będę latał po mapie godzinami i szukał szyszek na platyne :D
Czym się różni świeżak który ograł 30 gier od wyjadacza który ograł 20 gier? :E
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedz mi tylko jakie gry Cię tak znudziły, a nie ograłeś nawet największych produkcji od Naughty Dog? Te schematy stworzyło właśnie to studio.

Cóż Ty piszesz, nie ograłeś? Jak ogrywałem Rings of Power od Naughty Dog, to Pirusia jeszcze na świecie nie było :D To była jeszcze Sega jak pamiętam ; )

Crashe, Jak & Dexter, The Last of US, no i Uncharted fortuna Drejka, gdzie już po drugiej, czy trzeciej części lata temu pisałem jak skiepścili obrażenia, ale pewnie i tak piałbyś z zachwytu.
Ta Ostatnia, to już zupełnie inna inszość. Udało im się, jeżeli ktoś lubi serię.

Tak samo jak GTA V jedzie na schematach od czasu GTA III, tylko wtedy nazwiesz to cechami, a nie schematami. Trochę niesprawiedliwe ;)

Hint: fizyka - i tyle jeżeli chodzi o fabułe, bo trudno się nie zgodzić, że sama fabula (singiel) jest przyzwoita i tyle. Przecież nic wybitnego, ja akurat lubię klimaty gangsterskie i mi pasuje. Gdyby to było fantasy, to nie byłoby tematu.

Tylko, że ja piszę w kontekście GTA5 o ONLINE!!! To zupełnie osobna sprawa.
Online które jest podzielone na wiele kategorii i najśmieszniejsze jest to, że każda z tych kategorii (głównie za sprawą fizyki i plastyczności) potrafi lepiej wypadać, jak niezależne produkcje z danej kategorii.

Jak zbierzesz ekipę znajomych, z którymi będziesz robił misje - przy okazji, a przez całą rozgrywkę będziesz rozmawiał z ludżmi, to zrozumiesz, że gra jest tylko dodatkiem który to umożliwia.
Nie ma nic piękniejszego jak misja z ekipą żywych (nie zombie ; ) ), wierz mi.
Żaden wyścig, żadna misja, napad, podchody nie smakuje tak jak w online.

Dlatego nie tykam się niektórych gier, bo wiem, jak potrafi wciągnąć online.


Prowadzenie motoru w Days Gone jest ok, tylko trzeba go opanować. Jest nadsterowny, ale czy taki by nie był poruszając się po brudnych ulicach, trawach i mokradłach? :E

Opanować :D To tak jak model jazdy trzeba opanować w NFS i też jest super :D

P. S. Jestem po %, więc no offence.

Nie obrażam się ; )
 
Ostatnia edycja:

MyszatorRR

New member
Przebiło RDR2?

Obydwie pozycje nastawione są na realistyczną grafikę.
Jednak Days Gone jeszcze bardziej potęguję " naturalność " podczas gry.

Tak. Przebiło RDR 2 ...

View attachment 17963

Days Gone to jest taki ewenement w exach Sony.
Tak jak z głośnikami. Zrobić kolumny w określonym przedziale cenowym.
Ale nastawione maksymalnie na brzmienie naturalne / prawdziwe ...

View attachment 17964
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Żaden wyścig, żadna misja, napad, podchody nie smakuje tak jak w online.

Dlatego nie tykam się niektórych gier, bo wiem, jak potrafi wciągnąć online.

Ojjj masz racje.
Ja lekko dotknalem Leage of Legend i kurna dzien w dzien pykam, dzisiaj awans do srebrnej ligii.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie, będę latał po mapie godzinami i szukał szyszek na platyne :D

Jak ogrywałem Rings of Power od Naughty Dog, to Pirusia jeszcze na świecie nie było :D

No jak nie ? Już dawno zbierałem szyszki :-D
lesna-21.jpg


Co do porównania RDR2 i DG,to obie gierki mają podobną grafikę,jednak według mnie,pierwsza wypada fotorealistyczniej (ze screenów można robić pocztówki) ;)
[youtube]mJEM4kXehjM[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Cóż Ty piszesz, nie ograłeś? Jak ogrywałem Rings of Power od Naughty Dog, to Pirusia jeszcze na świecie nie było :D To była jeszcze Sega jak pamiętam ; )

Crashe, Jak & Dexter, The Last of US, no i Uncharted fortuna Drejka, gdzie już po drugiej, czy trzeciej części lata temu pisałem jak skiepścili obrażenia, ale pewnie i tak piałbyś z zachwytu.
Ta Ostatnia, to już zupełnie inna inszość. Udało im się, jeżeli ktoś lubi serię.



Hint: fizyka - i tyle jeżeli chodzi o fabułe, bo trudno się nie zgodzić, że sama fabula (singiel) jest przyzwoita i tyle. Przecież nic wybitnego, ja akurat lubię klimaty gangsterskie i mi pasuje. Gdyby to było fantasy, to nie byłoby tematu.

Tylko, że ja piszę w kontekście GTA5 o ONLINE!!! To zupełnie osobna sprawa.
Online które jest podzielone na wiele kategorii i najśmieszniejsze jest to, że każda z tych kategorii (głównie za sprawą fizyki i plastyczności) potrafi lepiej wypadać, jak niezależne produkcje z danej kategorii.

Jak zbierzesz ekipę znajomych, z którymi będziesz robił misje - przy okazji, a przez całą rozgrywkę będziesz rozmawiał z ludżmi, to zrozumiesz, że gra jest tylko dodatkiem który to umożliwia.
Nie ma nic piękniejszego jak misja z ekipą żywych (nie zombie ; ) ), wierz mi.
Żaden wyścig, żadna misja, napad, podchody nie smakuje tak jak w online.

Dlatego nie tykam się niektórych gier, bo wiem, jak potrafi wciągnąć online.




Opanować :D To tak jak model jazdy trzeba opanować w NFS i też jest super :D



Nie obrażam się ; )
Myślałem, że nie grałeś w te gry.

Online nie jest dla mnie. Właśnie przez brak czasu. Jak chodziłem do szkoły to grałem bardzo dużo w RTSy. TeamSpeak i siedziało się po nocach. Nie te czasy jednak.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, kiedyś trzeba się zebrać i w kilka osób w coś zagrać. Chociażby dla jaj, jest sporo gier popierdółek przy których można pogaworzyć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W końcu widać większą różnicę w grafice,bo od kilku lat te F1 wyglądały prawie tak samo.
[youtube]s8Bi-Ma9A-A[/youtube]
[youtube]BZgON5hQxn8[/youtube]
 
Do góry