Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak Ty masz Piruś 25% w Redzie, jak ja mam 15%, a ledwo przetuptałem na tym zamulonym koniu kilka ścieżek.
Wkurza mnie ta pierwsza wioska (jestem jeszcze tam), nie można tam biegać, nie można wjechać na koniu, nie dość, że gra jest powolna, to jeszcze zwalniają w bazie. Kiedy zmiana wioski?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na koniu będziesz mógł wjechać dopiero do miasta, a to jeszcze trochę, przynajmniej jedna wioska, albo 2 jeszcze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to lecimy, nie robię żadnych upgrejdów, jedynie z żółtej do żółtej ikony.
Brakuje mi trochę urozmaiceń, czegoś wow, ale dopiero początek.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig odpal neta i szukaj złota. Będziesz miał dużo kasy na ugprejdy i inne pierdoły, a przede wszystkim ogarnij sobie białego konia, którego można złapać w lewym górnym rogu mapy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Złoto miało być w gratisie za zalogowanie w weekend bodajże.
Musze sprawdzić. Poboczne misję ok, ale tymczasem chce pchnąć główną akcje do przodu. Za mało się dzieje i nie chodzi już o tą powolną akcje, bo taki klimat, ale o zupełny bram atrakcji. Bo niby co, wyciągnąć gościa z więzienia. Ok. Dorwać jakiegoś szamana, ok. Cały czas ten sam schemat, ale wierzę, że to wszystko się zmieni. Nie ma innej opcji.

Co do upgrejdów, to zupełnie mnie nie rajcują. Nawet konia nie chce mi się szczotkować, siorpie, dyszy, a ja go do upadłego ujezdzam. Nie ma to tamto :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oby, bo nie mam czasu.
W GTA5 potrafiłem godzinę siedzieć w warsztacie, wybierać kolor, odcienie itp.
Każdy upgrejd to była radocha, a potem na miasto-online i lans, autentycznie ludzie się zatrzymywali, wysiadali z auta i oglądali, komedia :D Potem się całą ekipą jeżdziło na wyprawy. Tak było na początku jak było sporo kasy i ludzie widzieli coś nowego na co ich jeszcze nie było stać.
Tutaj co mam robić w stajni? Podkowy, kabury wymieniać, no dajta Pany spokój ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W grze jest pewien easter egg.
Na górze mapy znajduje się ukryta chatka Indianina,handlującego ziołem.
Gdy zajarasz najmocniejsze,przenosisz się do podrasowanego GTA V :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Złoto miało być w gratisie za zalogowanie w weekend bodajże.
Musze sprawdzić. Poboczne misję ok, ale tymczasem chce pchnąć główną akcje do przodu. Za mało się dzieje i nie chodzi już o tą powolną akcje, bo taki klimat, ale o zupełny bram atrakcji. Bo niby co, wyciągnąć gościa z więzienia. Ok. Dorwać jakiegoś szamana, ok. Cały czas ten sam schemat, ale wierzę, że to wszystko się zmieni. Nie ma innej opcji.

Co do upgrejdów, to zupełnie mnie nie rajcują. Nawet konia nie chce mi się szczotkować, siorpie, dyszy, a ja go do upadłego ujezdzam. Nie ma to tamto :)

Pomaż Sobie. Ta gra jest nudna jak flaki. Wiem że ach-uch i td. I co z tego że to RS. Nuda, nuda i nuda. Wątki poboczne to to samo co w Bloodborne. W kółko to samo. Pojedz tam, zabierz to, znajdż to. Nie rozumiem tego hejtu. Bo co, bo RS, bo świat otwarty? Nu i kij z nim co świat otwarty, jak tam w kółko to samo. Bo można kogoś złapać i pod pociąg podłożyć? Co dalej? Nuda i powtarzalność. O taki super-hiper western od RockStar. Też mi gra roku. Moja ocena 7/10. Nici więcej. :razz:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mało tego, z burdelu nie można normalnie korzystać ; )

W grze jest pewien easter egg.
Na górze mapy znajduje się ukryta chatka Indianina,handlującego ziołem.
Gdy zajarasz najmocniejsze,przenosisz się do podrasowanego GTA V :D

Na razie to mnie Trevor odwiedził i czekamy na burze, co by piorun go teleportował z powrotem, bo siare robi u mnie na wiosce i konie płoszy :D

d26od3r1dsr11.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kupiłem sobie tego czarnego Araba,co Ci go pociąg przejechał.Muszę sobie też ogarnąć coś większego ;-)

[youtube]sDGDm0mj6yc[/youtube]
 
Do góry