Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
@Piramida
Pozazdrościłem Ci tej platyny, że aż sam wbiłem. Pierwsza platyna, ale tylko dlatego, że wybicie jej było bardzo ciekawe. Lubię czyszczenie baz itd., ale nawet robienie zdjęć było ok ze względu na wspomniany wcześniej już sposób poruszania się po mieście :grin:
da689f81e7afbf79458aba7b84c50dd3.jpg
Gratki :-D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
@Piramida
Pozazdrościłem Ci tej platyny, że aż sam wbiłem. Pierwsza platyna, ale tylko dlatego, że wybicie jej było bardzo ciekawe. Lubię czyszczenie baz itd., ale nawet robienie zdjęć było ok ze względu na wspomniany wcześniej już sposób poruszania się po mieście :D
da689f81e7afbf79458aba7b84c50dd3.jpg
Szybko Ci poszło. Tydzień temu zaczynałeś:D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
12 stycznia wstawiłem zdjęcie i wtedy też zacząłem. 2 tygodnie około :) God of War męczyłem przez pół roku... Pająk mnie wciągnął jak bagno :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Red robi się coraz bardziej ciekawy :D

Ja dziś ukończyłem drugi epilog, a co za tym idzie całą grę i czuję taką pustkę, że w najbliższym czasie nie zagra się w nic równie dobrego. Epilog to doskonałe wprowadzenie do pierwszej części RDR. Swoją drogą przydał by się remake na poziomie dwójeczki :p Jeżeli ktoś narzeka na wolne tempo w pierwszej części gry, to cała końcówka poza kilkoma zwrotami akcji utrzymana jest właśnie w takim stylu. Wolna, leniwa. Symulator życia na dzikim zachodzie :D
Gra jest doskonała w każdym calu :eek:k: Dla mnie nr 1 tej generacji.:blagam: Rockstar.
Zostało mi jeszcze odwiedzenie kilku miejsc na mapie co jest zwiazane z pewnym trofeum, a w szczególności jednego z nich i po tej całej przygodzie uważam to za obowiazek.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja zabiłem wszystkich z całej mapy :grin:
A serio,to mam 34 % fabuły i zrobiłem wczoraj kilka grubszych misji :wink:
Zmieniając temat, ograłeś dodatki w Spider Man? Chciałem je kupić, ale są tylko w wersji cyfrowej... Poczekam na jakąś wersję Deluxe/Complete Edition na płycie i wtedy wrócę do tej świetnej gry.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tylko uważaj, bo gra ma 2 zakończenia. Dobre i złe. Z niskim poziomem honoru przyjdzie ci oglądać to gorsze, a to taki strzał prosto w pysk :D

Kurde,to ja mam z 1/6 paska :mrgreen:
No co ? Jakoś krzywo się na mnie patrzyli :D
Ale spoko,nazbieram trochę honoru,chociaż chcę również zobaczyć drugie zakończenie (zrobię jakiś save) :wink:

Ciesz się grą i nigdzie nie śpiesz.

Dobrze Seiziku :D
Pewnie jeszcze z miesiąc/półtora/w porywach do dwóch się pobawię i dopiero jakoś w marcu pomyślę nad czymś kolejnym,np. nowym Metrem :wink:
Ty ograłeś Wolfa 2 z tego co pamietam. Jak oceniasz?

Solidny tytuł :wink:

Zmieniając temat, ograłeś dodatki w Spider Man? Chciałem je kupić, ale są tylko w wersji cyfrowej... Poczekam na jakąś wersję Deluxe/Complete Edition na płycie i wtedy wrócę do tej świetnej gry.

Grałem w samą podstawkę.Może kiedyś wezmę DLC ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Zakończenia masz 2 Piramida i mie zależą od paska, a od podjętej decyzji pod koniec gry. Nie spoileruje, jak chcesz doczytasz w necie:)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wow! A kiedy to Ty zdążyłeś "Sergen B" stać? Znów kłamiesz?:banned:
Jeżeli któż grał , podpowiedz cie , czy jest duża różnica w "Farming simulator 2018" w stosunku do "FS 2019"?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli któż grał , podpowiedz cie , czy jest duża różnica w "Farming simulator 2018" w stosunku do "FS 2019"?

Nie mogę, też siejesz pole i orasz grządki? :D
Ostatnio to ściągnąłem (chyba to) i trochę pograłem z ciekawości, jak ktoś lubi, to super zabawa.
Fajnie zrobione, szkoda, że kombajnem nie można mielić przechodniów ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zakończenia masz 2 Piramida i mie zależą od paska, a od podjętej decyzji pod koniec gry. Nie spoileruje, jak chcesz doczytasz w necie:)
No właśnie zależą. Mam tutaj na myśli ostatnią kulminacyjną scenę kończącą rozdział 6 :), a biorąc pod uwagę ostatnią decyzję to w sumie mamy 4 zakończenia.
Nie da się napisać nic więcej bez uniknięcia spoilerów, więc wysyłam Ci na PW o co konkretnie mi chodzi.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No właśnie zależą. Mam tutaj na myśli ostatnią kulminacyjną scenę kończącą rozdział 6 :), a biorąc pod uwagę ostatnią decyzję to w sumie mamy 4 zakończenia.
Nie da się napisać nic więcej bez uniknięcia spoilerów, więc wysyłam Ci na PW o co konkretnie mi chodzi.

Dzięki za wiadomość, ja trochę wprowadziłem Piramidę w błąd, a info brałem chyba z eurogamera o tym zakończeniu:D
 
Do góry