Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeszcze nie.Gram sobie powoli,oglądając każde źdźbło trawy :wink: ale już wiem,że będzie to jedna z moich ulubionych gierek,które wyszły w 2018
Dla mnie jest to bezapelacyjnie najlepsza gra, jaka wyszła w ostatnich latach. Wczoraj skończyłem 6 rozdział (ostatni) i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu co tam się odpierdzieliło :D. Zakończenie epickie, dramatyczne, wzruszające, wspaniałe. Z jednej strony już od końca 5 rozdziału wiadome było jak potoczy się los Arthura, ale sposób w jaki przedstawił to Rockstar (z dodanym zwrotem akcji) to mistrzostwo. Czapki z głów. Jedno z najlepszych zakończeń jakie widziałem w grach, jak nie najlepsze.
No nic, przede mną jeszcze dwa epilogi, kilkanaście misji i prawdziwe zakończenie gry :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swoją drogą, nigdy nie zrozumiem gdzie logika.
Za samo wywijanie bejsbolem dostanie wyrok, już to podciągną dalej i kilka latek pęknie. Po co to było, kilka sekund wywijania, kilka latek odsiadki.
No i dobrze, selekcja naturalna ; )

Btw.
Ograłem właśnie drugi premierowy (dziś wyszedł) odcinek Life of Strange 2
Dobra historia, nie sądziłem, że po latach wrócę do takich pozycji.
Polecam.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Widziałeś to ? Póki co,nie chcę za dużo wiedzieć,ale za jakiś czas,poogladam sobie te filmiki :wink:
https://www.youtube.com/results?search_query=smaczki+red+

Nie, teraz spojrzałem i jakość detali w tej grze faktycznie powala i bez wcześniejszego zapoznania się z takim poradnikiem na dużo rzeczy nie zwrócimy uwagi. Nie polecam Ci jednak oglądać tego przed rozpoczęciem epilogu. Za dużo spojlerów z samego zakończenia gry.

A tutaj Seizo :grin:
https://b1.gmbox***/c/165436.jpg
:D:D

8vyv4hgp3qo11.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Moim zdaniem taki świr powinien dostać kulkę po 5 sekundach. Krótka piłka, rzuć to albo kula, nie rzuci, bah i leży. Niestety w naszym kraju Policja ma gówniane prawa i ludzie traktują ich jak leszczy. W stanach tego barana policja sponiewierałaby w najlepszym wypadku.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ograłem właśnie drugi premierowy (dziś wyszedł) odcinek Life of Strange 2
Dobra historia, nie sądziłem, że po latach wrócę do takich pozycji.
Polecam.
I jak oceniasz historię w stosunku do części pierwszej? Trzyma poziom?
Ja poczekam aż wyjdą wszystkie odcinki i ogram całość.
 

wolfikx

New member
Swoją drogą, nigdy nie zrozumiem gdzie logika.
Za samo wywijanie bejsbolem dostanie wyrok, już to podciągną dalej i kilka latek pęknie. Po co to było, kilka sekund wywijania, kilka latek odsiadki.
No i dobrze, selekcja naturalna ; )

Btw.
Ograłem właśnie drugi premierowy (dziś wyszedł) odcinek Life of Strange 2
Dobra historia, nie sądziłem, że po latach wrócę do takich pozycji.
Polecam.
Nie lubię odcinków więc czekam na całość.
Niedawno grałem w before the storm.
Świetnie realizowane opowieści.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@Piramida
Pozazdrościłem Ci tej platyny, że aż sam wbiłem. Pierwsza platyna, ale tylko dlatego, że wybicie jej było bardzo ciekawe. Lubię czyszczenie baz itd., ale nawet robienie zdjęć było ok ze względu na wspomniany wcześniej już sposób poruszania się po mieście :D
da689f81e7afbf79458aba7b84c50dd3.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Teraz kolej na Spyro. Ciekawe czy bedzie tak dobre jak Remaster Crasha.
Potem jak czas pozwoli biorę się za Shadow of Colossus i czekam na premierę Far Cry na One X i Days Gone na PS4.
 
Do góry