Ps4 czy warto

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ograłem chwilę Shadow, schemat typowy, ale robi wrażenie wizualnie.
Brałbym RDR2 bez zastanowienia.

Ja lubię takie gierki, bieganie, szukanie, Rise'a już dawno bym skończył gdyby nie to, że cisnę na 100% każdy teren:D W kolejce mam RDR2, Wiedźmina 3, Shadow... i obowiązkowo Far Cry w lutym, a czasu nie ma w ogóle, nie dość że trzeba będzie na wiosnę dom wykańczać to jeszcze dziecina w maju się pojawi - będzie z kim grać w fifę w przyszłości:D

btw
Zapomniałem o Assassynie nowym jeszcze...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tyle czasu a ty jeszcze wiedzmaka nie przeszedl? Nie znam RDR ale watpie aby jakas gra powtorzyla tak wciagajaca fabule jaka jest w wiedzmaku.

Co do assassina, jezeli grales w Orygins to jest prawie to samo co Odyssey. Ja utknalem na okolo 60% bo troche mnie znudzila monotonia.
Problemem assassina jest to ze na poczatku gra jest w miare trudna, lecz z biegem gry gra staje sie latwiejsza do tego stopnia ze juz nie chce ci sie byc assassinem tylko Rambo na Koniu. Wpadasz glownym wejsciem zabijasz wszystko biezesz lupy i wypad. Zle maja to wymyslone.


Dlaczego PS4
https://m.joemonster.org/art/45099

Kontra XboX
https://m.joemonster.org/art/45110
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Argumenty, argumentami, ale mając tylko Xa, nie zagrasz w chociażby obecnie wybraną grę roku God of War, którą oceniam na 8/10 i daleko jej do takich tytułów jak Horizon Zero Dawn czy The Last of Us.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiedziałem,że wrzucisz tę zajawkę :grin:
Ogólnie najciekawsze są E3,chociaż w przyszłym roku,nie będzie na nich Sony :wink:
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Świetna gra do kanapowego coopa. Pamiętam ile było frajdy za czasów PSX :D
W ogóle to zapowiadali, że Kojima klei nowy zwiastun DS, a tutaj lipa.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Nie zaczynałem Wiedźmaka bo moje zboczenie to ogranie gier na 100%, a w tym przypadku to długa zabawa.
Wiedźmin na full z dodatkami to z pół Roku.
Rdr2 następne pół roku, tak żeby wszystko zrobić.
Przy moim graniu, to rok na każdą z nich.
Rdr2 zaczęliśmy z kolegą, natrzepalismy kasy na glitchu i w 25% gry stwierdziliśmy że za fajna ta gra żeby ją tak szybko przechodzić i zaczęliśmy od zera, bez ułatwień z kasą.

Wiedźmina na PC byłem na końcu pierwszego dodatku.
Zacząłem pół roku temu na PS4 od nowa i kupiłem drugi dodatek, jeszcze z rok mi zajmie [emoji3]
To są dwie najlepsze gry ostatnich lat.
Moim zdaniem.

Shadow of tomb raider nawet nie zły.
Tą grę ogarnąłem w miesiąc. Bo trzeba było szybko skończyć przed Rdr2.
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
A, kupiłem jeszcze assassin Creed ten z dolby atmos, żeby zobaczyć jak to brzmi.
Hmmm.
No, brzmi jakoś tam.
Sama gra wygląda na nudną już po pół godzinie grania.

Chyba przy Shadow of Tomb raider się bardziej postarali ale ją akurat miałem na PS4, bez atmosa.
 
Do góry