Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Panowie, kończę przygodę z asasynem. Zaczyna mnie nudzić. To co na początku wydawało się dobre jest teraz wałkowane w koło i stało się rutyną. 12 godzin na liczniku i nie mam już ochoty biegać po tej mapie. Historia zwolniła do tego stopnia, że nawet przewijalem opcje dialogowe, nie mówiąc już o tych misjach pobocznych. W każdej lokacji to samo. Zabij dowódcę, zabij kapitana, znajdź skarb, znajdź pergamin. Może komuś się spodoba, ale ja odpuszczam i cieszę się że nie zakupiłem. Asasyny jednak nie dla mnie :D Wiedźminowi nie dorasta nawet do pięt.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Kończę GTAV (naszła mnie ochota żeby raz jeszcze zacząć od początku :D) i biorę się za RE VII, albo Evil Within 2.
Wiedziałem :D Kinga przeszła do MS:p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo,instaluję Heavy Rain,bo te Zaginione Dziedzictwo zaczyna mnie nudzić.Cały czas ta sama lokacja i zdaje się tak będzie do końca.
Ja rozumiem,że jest mnóstwo gier,których akcja dzieje się na jednej mapie,jednak w przypadku Uncharted wolałem zwiedzać różne kraje,jak w Kresie Złodzieja.
Ta Chloe też jakaś podejrzana - trochę transem zalatuje :grin:
 

pantomima

Banned
Panowie, kończę przygodę z asasynem. Zaczyna mnie nudzić. To co na początku wydawało się dobre jest teraz wałkowane w koło i stało się rutyną. 12 godzin na liczniku i nie mam już ochoty biegać po tej mapie. Historia zwolniła do tego stopnia, że nawet przewijalem opcje dialogowe, nie mówiąc już o tych misjach pobocznych. W każdej lokacji to samo. Zabij dowódcę, zabij kapitana, znajdź skarb, znajdź pergamin. Może komuś się spodoba, ale ja odpuszczam i cieszę się że nie zakupiłem. Asasyny jednak nie dla mnie :D Wiedźminowi nie dorasta nawet do pięt.

Dobrze , ze o tym wspominasz bo sie przymierzalem do tej gry ;)


Co myslisz o grze Nioh ? (pojdzie za assasina )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo,instaluję Heavy Rain,bo te Zaginione Dziedzictwo zaczyna mnie nudzić.Cały czas ta sama lokacja i zdaje się tak będzie do końca.
Ja rozumiem,że jest mnóstwo gier,których akcja dzieje się na jednej mapie,jednak w przypadku Uncharted wolałem zwiedzać różne kraje,jak w Kresie Złodzieja.
Ta Chloe też jakaś podejrzana - trochę transem zalatuje :grin:
Tutaj są tylko Indie i chyba 10 rozdziałów. Mi się nawet podobał ten dodatek, ale rozdziały chyba od 5 wzwyż. Po tej otwartej lokacji gdzie jeździmy sobie samochodzikiem i zbieramy żetony.

Dobrze , ze o tym wspominasz bo sie przymierzalem do tej gry ;)


Co myslisz o grze Nioh ? (pojdzie za assasina )
To że mi nie siedzi nie znaczy, że Tobie się nie spodoba. Ja tylko wyraziłem swoją opinię o tej grze. Dla mnie wieje nudą. W Nioha nie grałem oprócz wypróbowania kiedyś tam jakieś wersji testowej i mnie nie kupiła.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Pany czy na apce YT bądź Netflix macie minimalnie „zwolniony” obraz taki lekki pokaz slajdów powiedzmy...? Ja w porównaniu do aplach w TV tak mam...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida
Assassins Creed Origins widziałem wczoraj w 4K. Do Forzy czy Tomb Ridera, pod względem jakości grafiki nie ma on startu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mój ojciec kupił Xone X i ogrywa teraz Assassina Origins to będę miał od niego jak skończy. Orientujecie się może czy Wiesiek 3 dostał już łatkę do 4k?
 
Do góry