Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Tak, to jest niezależna historia nie powiązana z poprzednimi.

Zapomniałem dodać, że podczas tych kilku godzin natknąłem się już dwa razy na poważne glitche przez które musiałem robić restart :)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Tak, to jest niezależna historia nie powiązana z poprzednimi.


No wlasnie o to mi chodzilo .

Wizualnie gra mi pasuje , wiec chyba po nowym roku wystartuje z tym Assassin'em ;)

Dzis odpalam lada chwila Horizon:Zero Dawn - wlasnie kuriera w oknie wypatruje :). w swieta Nier:Automata , wiec dopiero w nowym roku , nie wczesniej .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pogralem troche w HZD i coz moge powiedziec ? -ogolem swietna gra( graficznie bajka) ! Oderwac sie nie moge ;)
No i gitara :D

Już w sprzedaży ;-)
small_415461540.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ukończyłem Beyond: Dwie Dusze i jak dla mnie - BOMBA :eek:k:
Widzę,że opinie w necie są dosyć skrajnie podzielone a niektóre osoby narzekają na to,że podejmowane podczas gry decyzje mają dosyć mały wpływ na dalsze wydarzenia...
Mi ogólnie grało się bardzo przyjemnie i nawet bym już skończył wczoraj,jednak chciałem podelektować się jeszcze trochę innego dnia :D
Zero nudy,wkręcająca fabuła,interesująca główna bohaterka,a co rozdział inne emocje i chęć poznania tego,co będzie dalej.
Gra podejmuje dosyć ciekawe a i trudniejsze tematy...
Filmowy sposób przedstawienia historii,pomysłowa scenografia (pod koniec jest mega) i niezłe animacje postaci,dodatkowo wpływają na wczutkę :D
Warto również wspomnieć o bardzo dobrej ścieżce dźwiękowej nakręcającej klimat.
Są różne zakończenia,które warto poznać.
Tak wygląda remaster,gdyby ktoś jeszcze nie widział :wink: :

Beyond_Two_Souls_20171117205113.png

Beyond_Two_Souls_20171128194238.png

Beyond_Two_Souls_20171128190912.png

Beyond_Two_Souls_20171128150432.png

Beyond_Two_Souls_20171126153325.png

Beyond_Two_Souls_20171120171405.png

Beyond_Two_Souls_20171117205745.png

Beyond_Two_Souls_20171129174126.png

Beyond_Two_Souls_20171129173812.png

Beyond_Two_Souls_20171129133532.png

Beyond_Two_Souls_20171129131801.png

Beyond_Two_Souls_20171128215513.png

Beyond_Two_Souls_20171128202812.png

Beyond_Two_Souls_20171128200009.png

Beyond_Two_Souls_20171129194812.png

Beyond_Two_Souls_20171129193833.png

Beyond_Two_Souls_20171129193641.png
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
I to jeszcze jak, ale Piramida lubi nudne gry :p Teraz sięga po jakieś Heavy Rain. Kolejna gra naszprycowana QTE :D Jak w to grać :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A to niby co , screenshot'y z najciekawszych fragmentow gry ?

O jejku , ale ta gra musi byc nudnaaaaaaa ! ;)

To co teraz ?

To dramat psychologiczny science fiction a nie gra akcji :-D

Co teraz ?
Mam w tym samym pudełku remaster Heavy Rain,ale nie chcę przechodzić go od razu po Beyond...
Czekam na Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.Jutro/pojutrze powinno być,bo sprzedawca się przymulił i gierka trochę się opóźni :wink:

I to jeszcze jak, ale Piramida lubi nudne gry :p Teraz sięga po jakieś Heavy Rain. Kolejna gra naszprycowana QTE :D Jak w to grać :)

I zapewne sięgnie po Detroit... :D

Aaaa... Patrzyłem jeszcze na inną gierkę od Quantic Dream,ale przyznam,że trochę mnie odrzuca ta grafika ;-)
[youtube]iknO25Pj5rE[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
I to jeszcze jak, ale Piramida lubi nudne gry :p Teraz sięga po jakieś Heavy Rain. Kolejna gra naszprycowana QTE :D Jak w to grać :)


A daj spokoj ;)

Seizo - jakies cenne wskazowki odnosnie Horizon:Zero Dawn (bo z ta pirmida nie gadam !)?


Kurde, gierka jest extra , spora odskocznia od BB/DS3 , ale biegania troche duzo ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ej no , ale wredny nudziasz z Ciebie ! ;)

Nie rozwijam wczesniejszego watku , bo az mnie telepie .
Lepe bys dostal gdyby to bylo tylko mozliwe ! ;) , a Savron to by pewnie po jajach Cie skopał :D

A nie ma sprawy, z przyjemnością.:) A o co chodzi , Panto? Co on znów narobił? :confused:
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Ten dzieciak w ogole sie nie slucha !

Przechodzi gofniane gry , jedna po drugiej i nawet nie mysli zabrac sie za DS3 .

Ech , nie mam juz sily . Wes sie moze Ty za Niego ;)



Konkretna giwera ! :D Hahahaha...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ten dzieciak w ogole sie nie slucha !

Przechodzi gofniane gry , jedna po drugiej i nawet nie mysli zabrac sie za DS3 .

Ech , nie mam juz sily . Wes sie moze Ty za Niego ;)



Konkretna giwera ! :D Hahahaha...

:krol: Nie bierz do głowy. Wiesz , nie każdy może być wytrwałym i ze skillem.:lol:
Jednemu DARK SOUL'S, drugiemu FIFA:D.
U niego na profilu jest wszystko zaszyfrowano. Można tylko domyślić się w co On gra. :hihi:
Twardziel. :krol:
A tak, na serio, jestem bardzo zaskoczony że RA zagrał w TLG . Bravisimo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry