Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Jak juz go dorwiesz, to daj znac jak grywalnosc .

Ja lubie ta serie , ale ostatnio delikatnie sie zniesmaczylem.

Na ps3 mialem 3 czesci : Nfs The Run /Most Wanted i cos tam jeszcze...

Spasowal mi tylko The Run.

Obecnie mam tego Nfs Rivals i jest porazka , jak dla mnie .

Takze 3 ost czesci w ktore gralem sprawily , ze srednio jestem zainteresowany kolejnym wydaniem .



GT wyglada extra , ale dla mnie za duzo technikaliow ;)
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Gdzie najtaniej w necie można kupić grę na play4 w pudełku ? Potrzebuje młodemu kupić maincrafta , najtaniej znalazłem za 100. Widział może ktoś gdzieś taniej ?
 

pantomima

Banned
Horizon Zero:Davn - bardzo fajna gra ale tak samo mega powtarzalna . Po odpowiednim uposazeniu Aloy dosyc łatwa , w następstwie przyjemna ( nie trzeba sie az nadto mordować , no chyba ze poziom trudności ustawimy na harda).

Zaliczyłem główna misje i szczerze nie bardzo mi sie chce z jednego konca mapy teleportować na drugi koniec w celu ukończenia zadań pobocznych by zdobyć platynę (takie przerzucanie) .
Mega błędem w grze jest system zle zorganizowanej mapy .Schemat ,system poruszania sie po niej czyli brak powrotu,oznaczenia misji juz ukończonej i powrotu do jej punktuza pomocą nawigacji. Zabrakło mi jednego ogniwa , ktore gdzies po drodze zostawiłem i z godzine sie mordowalem by odnalezc odp lokacje by je odzyskać co mi sie i tak nie udalo haha

Ogolem giera spoko ale spodziewałem sie czegos wiecej .

Seizo - dopadłem Nier Automate . Dla mnie jak narazie Bomba ! Specyficzny klimacik ! Mniam :)
Bedzie tylko problem z tymi save'ami ;)

W pudełku mam jakis kod , ktory nie bardzo wiem do czego ma mi służyć .
Gre dopadłem w sklepie Ultima .
Nier Automata One Day Edition w promocji za 220 zl. Konsultując zamowienie poprzez infolinie usłyszałem od gościa ze na pudełku nie ma wzmianki "one day edition" ale w srodku znajduje sie pelna wersja gry . Mozliwe ze jest to kod DLC ?
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja z tymi ogniwami też miałem problem, aż w końcu skorzystałem z poradnika bo tylko tego trofeum brakowałoby mi do platyny :D Cała ta reszta zadań typu szukanie kwiatków, czy figurek banuk była całkiem przyjemna. Łowy i zbieranie żarsłońca na każdym terenie też całkiem spoko. Niektóre misje poboczne faktycznie dosyć schematyczne, jednak w porównaniu do takiego do AC Origins wypadają dobrze :) Wątek główny za to ciekawy i ogólne grało się przyjemnie.
No to jak na pudełku nie ma Data one edition to to nie jest Data one edition i:) Nic straconego bo to całe DLC do Nier o ile się nie mylę to tylko jakieś skórki i inne pierdy.
 

pantomima

Banned
Czyli nic nie trace , ale delikatny nerw lapie bo na srtonie sklepu bylo jednoznaczne info,ze to pelna wersja gry .

Zakupu dokonalem poprzez infolinie, poniewaz zapomnialem hasla do loginu, tym samym mialem okazje pogadac ze sprzedawca, ktory stanowczo zapewnil mnie ze jest to wersja One Day Edition...

No nic , i tak gra sie swietnie ;)
 
Do góry