Ps4 czy warto

pantomima

Banned
No nie wiem wlasnie haha

Na oficjalnej stronie Playtstaion ta gra widnieje w katalogu gier przeznaczonych pod gogle ,wiec :D


Myslaem o tej grze nawet , ale zobaczylem vr i mi rurka zmiekla .
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo ja mam inne zdanie na temat Assassyna.
Jedynka moim zdaniem była super, a black flag najlepszy. Od znajomych słyszę, że nowy jest bardzo dobry, ja go ogram po nowym roku.
A mi właśnie jedynka podobała się może przez pierwsze kilka godzin. Później zaczęła się powtarzalność. Dwójka była super. Black flag też był dobry. Znacznie lepszy od trojki. Karaiby statki piraci. Fajny klimat. Szkoda tylko że mechanika gry to kalka poprzednich części. Mam nadzieję że w Origins Ubisoft się faktycznie odkuł od oklepanego schematu co potwierdzają dobre recenzje. Chętnie sprawdzę zapewne też po nowym roku.
 

pantomima

Banned
Piramida - co powiesz na temat Horizon:Zero Davn ?

Ostanio chyba ogrywales, wiec masz swierze odczucia ;)

Zamowilem wlasnie . Mial byc Nier, jednak ta gre rezerwuje na swieta .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Horizon Zero Dawn ? Lipa na maxa :-D
A na serio,to dobry wybór,bo według mnie gra jest warta uwagi.
Graficznie (z tego co pamiętam są tam 2 opcje do wyboru) to mój dotychczasowy TOP 3 na PS4,wraz z Uncharted 4 oraz The Order 1886 ;)
Ciekawe są tam pojedynki z mechanicznymi zwierzętami,których najlepiej zapamiętać słabe punkty,aby szybciej padały na glebę :D
Sterowanie i praca kamery również dosyć sprawne i nie dają się tak we znaki,jak w niektórych grach z widoku trzeciej osoby.
Sama historia tyłka nie urywa,ale powiedzmy,że jest ok ;)
 

pantomima

Banned
Opinie Seizo juz znam , ale mialem na uwadze to ze niedawno co przechodziles ta gre i chcialem wylapac jak tam Twoje wrazenia na goraco tuz po jej przejsciu ;)

Wychodzi na to , ze calkiem pozytywnie ja oceniasz , co dobrze zwiastuje dla mnie ;)


To teraz powiedz mi chlopie kiedy robisz podejscie do Bloodborne ' Dark Souls 3 , czemu zwlekasz, na co Ty czekasz ? (pytam serrio , bez glupawki)

To jedne z najlepszych pozycji przeznaczonyc na Playa jesli nie najlepsze , wiec skad ta zwloka ?
W ogole masz w planie bawic sie w te tytuly ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To teraz powiedz mi chlopie kiedy robisz podejscie do Bloodborne ' Dark Souls 3 , czemu zwlekasz, na co Ty czekasz ? (pytam serrio , bez glupawki)

To jedne z najlepszych pozycji przeznaczonyc na Playa jesli nie najlepsze , wiec skad ta zwloka ?
W ogole masz w planie bawic sie w te tytuly ?
Na bank będę sprawdzał,ale to jeszcze za chwilę ;)
Najpierw zapodam Bloodborne,czyli kolejność,którą kiedyś zalecałeś ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Pograłem trochę w nowego asasyna :D Graficznie prezentuje się bardzo dobrze i wygląda ładnie nawet po tym patchu, który rzekomo pogarszał jakość oprawy. Nie robiłem porównań przed i po, zostawiam to Piramidzie :p
Sterowanie poza systemem walki nie uległo znaczącej zmianie. Ta teraz bardziej przypomina tą z Wiedźmina albo BB tylko w dużo gorszym wykonaniu. Mamy blokowanie, lockowanie przeciwników, uniki, mocny i słabszy cios. Ogólnie w tym aspekcie dla mnie na plus w porównaniu do poprzednich części. Elementy skradankowe też działają fajnie i można je porównać do tych z Horizon. Wysoka trawa, gwizdem zwabiamy przeciwników i eliminujemy cichaczem. Kuleje tutaj trochę SI przeciwników, bo nawet jeżeli zwabimy tak dwóch, to ten z tyłu nic nie zauważy :) (gram na normalnym poziomie trudności, na wysokim może być inaczej). Motyw w orłem bardzo fany. Ptak jest pomocny w rozgrywce (znajdowanie i oznaczanie przeciwników, miejsc do których musimy się udać w misji, innych zwierząt itp.) Można też sobie nim swobodnie pokierować i pozwiedzać. Pomaga też w orientacji. Z góry można zobaczyć jak ominąć przeciwników i którą drogą najlepiej przejść dalej - jeżeli nie chcemy walczyć. Jest drzewko rozwoju postaci. Po osiągnięciu kolejnego levelu dostajemy punkty do wykorzystania w rozwój swoich umiejętności i z tego co widziałem naszego orła. Możemy tworzyć lepsze elementy odzieży ze skór zabitych zwierząt. Są sklepy gdzie możemy sprzedać znalezione rzeczy i zarobić trochę kasy, którą możemy przeznaczyć na zakup, łuków, tarcz, mieczy itp. Mamy kowala u którego możemy zakupić mocniejszy sprzęt, lub wzmocnić posiadaną broń. Tutaj podobnie jak w Wiedźminie, broń jaką możemy użyć zależy od levelu postaci. Historia nawet dobra. Nic głębokiego, ale zapowiada się ciekawie. Dużo zadań pobocznych. Niektóre lepsze niektóre mniej ciekawe. Są też grobowce do odwiedzenia, punkty widokowe do zdobycia i jakieś gwiazdozbiory. Ogólnie jest co robić. Na chwilę obecną wyczyściłem Siwe i wybieram się do Aleksandrii (około 5 godzin gry za mną) i muszę przyznać, że bawię się dobrze. Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej. Polecam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma sprawy , ale to nie o te soulsy kaman :wink:

Divine Souls ? :D

Pograłem trochę w nowego asasyna :D

Gdybym chwilowo nie miał w co grać,zapewne trafiłby i do mnie ;)
Używki można dorwać nawet 100 zł taniej niż nówki w dniu premiery,która była miesiąc temu.
Podobne sytuacje zdarzają się w przypadku innych gier...

Nie robiłem porównań przed i po, zostawiam to Piramidzie :razz:

Mogłeś wrzucić porównania nad i pod albo chociaż z boku :mrgreen:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Gra któż PES18 tutaj? Jak tak, to z chęcią zagram z kimś. Ale....uprzedzam , gram fair, na manualu , bez radaru, kamera z góry , żadnych wspomagaczy , tak jak w prawdziwej piłce.:). Po 22-3 w nocy. Czekam na bohaterów.:p

RA, grałeś w INSIDE?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi się podoba, a to dopiero początek gry. Naprawdę odświeżyli tego asasyna i tutaj Ubi mnie miło zaskoczyło. Na ten moment polecam grę, bo zapowiada się świetnie. Co by tylko później nie poszli za bardzo w powtarzalność chociaż patrząc na recenzje nic na to nie wskazuje.
 
Do góry