Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
O widzisz, jakiś pożytek z Ciebie jest. Ciągne 40gb na PC.
Miałem na PS4, ale to nic specjalnego. Zrobię drugie podejście.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jaka beznadziejna gra... Żeby zabić kogoś, magazynek w głowe nie wyatarcza... Do widzenia
 

moto2004

Member
Panowie trochę zejdę na bok w tym temacie, rozglądałem się za czymś z serii VR- początkowo myśląc do dobrej kierownicy Thrustmaster T500 + PSVR aby przygotować się na nadchodzące Gran Turismo Sport :) jednak po lekkim research'u ludzie powiedzieli, że to niezbyt dobry pomysł gdyż PS4Pro nie bardzo wyrabia i jest w gorszej jakości niż porównywalne do siebie Oculus Rift CV1 czy HTC Vive- na których za pomocą PC można pograć w masę gier i np iRacing czy też Project Cars etc ( wymagany mocny PC minimalnie GTX1070 aby było stabilnie ). Co sądzicie na temat VR, czy ktoś miał przyjemność na aktualnym sprzęcie ( pomijając pierwsze serie oculusa gdyż to była podobno porażka ) ? Chętnie bym poczytał jakie są obiektywne wrażenia, w sieci większość się zachwyca...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pograłem trochę w Sniper Ghost Warrior 3.
Mechanika leży i kwiczy. Tak się robiło gry 10 lat temu.
Archaiczna pozycja, szkoda, bo pomysł na grę świetny, a sama w sobie nie jest zła.
Ghost Recon Wildlands już o wiele lepiej, ale nie miałem okazji jeszcze sprawdzić online, a tu się pewnie zabawa zaczyna.
Battlefield1 - niekwestionowany król.
Świetna pozycja w każdym calu, od filmowego singla, do online.
Bez odbioru.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wildlands online nie polega na zabijaniu się nawzajem po 60 osób na mapie tylko robisz to samo co sam lub w max 4 osoby, misje itd. Bez mikrofonu granie z różnymi ludźmi to pomyłka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No zgadza się, BF1 w online to sieczka. Też mnie to już irytuje.
10s na mapie i leżysz, przy gimbazie nie ma zmiłuj.
Jest moc i jak ktoś lubi, to 10/10, ale wolę taktyczne i spokojniejsze rozwiązania. Dlatego dorwałem się do Snipera, ale spartaczyli.
Wezmę jeszcze na warsztat Snipera4 (to inna seria).
Grałem sporo w 2 i zabawa była przednia, kampienie w tej grze to podstawa.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Pograłem trochę w Sniper Ghost Warrior 3.
Mechanika leży i kwiczy. Tak się robiło gry 10 lat temu.
Archaiczna pozycja, szkoda, bo pomysł na grę świetny, a sama w sobie nie jest zła.

Niedopuszczalne jest aby twórcy wypuszczali tak niedopracowane gnioty, powinni opóźnić premierę, ponieść dodatkowe koszty ale finalnie być w lepszej sytuacji niż teraz.
Akcje firmy poleciały na łeb na szyję, próbują się ratować patchami robionymi na kolanie ale chyba bez rezultatu.
Najgorsze, że CI Games straciła rekomendację BZ WBK, który udzielił dużej pożyczki na tą właśnie pozycję.
Szacowana sprzedaż na poziomie 700-800tyś sztuk ma ledwo pokryć budżet, który wyniósł 60mln złotych.
Spółka po spłacie zobowiązań nie będzie miała środków na kolejną produkcję wielkości Snipera 3. W obecnej sytuacji ciężko uzasadnić biznesowo produkcję Snipera 4.
Szkoda polskiej marki a producenci dostali bardzo kosztowną lekcję, mam nadzieję, że jakoś z tego wybrną.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ciekawy jestem Asasyna. Podobno ma to być reboot serii, której było to potrzebne. Zobaczymy co im z tego wyjdzie, chociaż po Ubisofcie nie spodziewam się cudów.
 

FoX88

New member
Ciekawy jestem Asasyna. Podobno ma to być reboot serii, której było to potrzebne. Zobaczymy co im z tego wyjdzie, chociaż po Ubisofcie nie spodziewam się cudów.

Mnie te sandboxy Ubisoftu nudzą. Nie mam pojęcia dlaczego. Nie jestem super zwolennikiem otwartego świata w grze, ale jeśli jest dobrze zrealizowany to z ogromną chęcią w niego wsiąkam (np. Wiedźmin 3, Horizon Zero Dawn), a gry od Ubisoftu jednak zawsze w 1/3 czy w połowie porzucam.

AC: Black Flag mnie znudził w połowie, odłożyłem i już nie wracałem nigdy.
FC 4 czeka na swoją kolej, myślę, że w tym roku się doczeka, ale kto wie..
AC: Unity - dałem drugą szansę innemu AC tym razem i było jeszcze gorzej, po ok. 5 godzinach mnie znudził całkiem.
Watch Dogs - Boże..nawet mi się komentować nie chce, też poszło na sprzedaż po jednym wieczorze z grą, nuda, nuda, nuda i bezpłciowy bohater.

Po prostu te światy kreowane przez Ubisoft nie mają nic co by przekonywało do dalszego odkrywania.

Za to gry w 2D, proste, platformówki oraz przygodówki wychodzą im bardzo dobrze, tj. Rayman Legends i Origins (obie na 8+ oraz 9/10) czy Valiant Hearts (8/10).
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mam dokładnie te same odczucia. Rayman Legends to najlepsza gra Ubisoftu w jaką ostatnimi czasy grałem. Ich sandboxy są nudne, schematyczne i powtarzalne do bólu. Ostatnio popróbowałem trochę Watch Dogs 2 i niby jest lepiej niż w części pierwszej, ale nawet kontynuacja nie przyciągnęła mnie na tyle żeby chciało mi się poświęcić jej więcej czasu. Na asasyna czekam, bo w 2, 3 i 4 grało mi się nawet przyjemnie. Reszta to dno, 1, Brotherhood i Revelation nie ukończyłem, a po Unity i Syndykat nawet nie sięgałem.

Jak już wspominał Piramida za miesiąc E3. Czekam na to co nowego zaprezentuje Sony i na jakieś konkretne daty zapowiedzianych i nowych exów. Ciekawy też jestem wystąpienia Microsoftu i pokazu Scorpio. Tylko tutaj przydały by się nowe gry, a nie 10 wersji nowych padów.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem Asasyna.

Ja w sumie grałem dłużej może w dwie części...
Ostatnio zrobili sobie dłuższą przerwę w ich wypuszczaniu co 3/4 roku,więc kto wie... :wink:

Olac to Scorpio , w ogole konsole Microsoftu .
Gier maja jak na lekarstwo , a to o ich dostepnosc glownie chodzi .

To fakt,"Forza","Halo" i "Gearsy" to coś mało,ale i tak ciekawy jestem jak wypadnie graficznie... :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest jeszcze szansa. Może Microsof zasypie nas exami na tym e3 :razz::razz::razz:

giphy.gif


:grin:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No tak, faktycznie. Zapomniałem że Phil znowu pieprzył od rzeczy, jak na każdej innej swojej konferencji :D:D

"Zapowiada się na to, że 2017 będzie należał do najlepszych lat dla grających na Xboksie. Szykujemy się na premierę najpotężniejszej konsoli, jaka kiedykolwiek powstała – Project Scorpio. Przykładamy się do dostarczenia jeszcze większej liczby exclusive'ów na Xboksa One i Windowsa 10 niż w ubiegłym roku, a także skupiamy na tworzeniu jak największej biblioteki gier w historii Xboksa, co oznacza, że lista gier dostępnych w programie wstecznej kompatybilności również będzie się w tym roku poszerzać."
 

vectra1

Member
Bez reklam
Podzielam punkt widzenia Piramidy.
Z najpotężniejszą konsolą na świecie na start pewnie będzie 15 nowych tytułów z czego 10 to remastery, 2 to Horza, 1 Gears of War i może dwa prawdziwe nowe exclusivy.
 

FoX88

New member
Podzielam punkt widzenia Piramidy.
Z najpotężniejszą konsolą na świecie na start pewnie będzie 15 nowych tytułów z czego 10 to remastery, 2 to Horza, 1 Gears of War i może dwa prawdziwe nowe exclusivy.

Wydaje mi się, że i tak jest to optymistyczny wariant. :p

No ale lubię być miło zaskakiwany i mam nadzieję, że coś w tym roku wyjdzie z gier faktycznie na XONE.

Od pół roku na swojej XONE S tylko Forzę od czasu do czasu odpalam, tak to nie ma tam fizycznie w co grać, jakieś starsze gierki to i tak wole na PC ogrywać, nawet z racji dysku SSD i szybszych loadingów.

Na premierę Dishonored 2 grałem na PS4 Pro, i wczytanie gry oznaczało około 30 sekund oczekiwania, niedawno odświeżałem sobie jedynkę na PC i wczytanie to 4-5 sekund. Jezu..jaki komfort, z tym czasem wczytywania na XONE i PS4 to czasami skisnąć można. Największy minus.

I tak wolę PS4 Pro, bo kompa mam pod gry już leciwego, ale jak mam do czynienia z tytułem na wiele godzin to dwa razy przemyślę, czy nie lepiej jednak na PC zakupić grę.
 
Do góry