Problem z PS3

Mefju

New member
Konsolka jakoś ucichła :D chyba zmęczona była , a nie powiem mój ds i jak to powiedzial dienekeses "zwyklak" przeżyły sporo upadków ( nie myślcie , że jestem jakimś bulwersującym się gnojkiem :pP ) po prostu często mi z łapy , spadał z biurka jak łokciem tam jakos walnąłem i raz kumpel upuścił , ale trzyma się dobrze ;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
W sklepie Robson sprzedaja kompletne napedy do Ps3 .Czy ktos zna serwis ,warsztat gdzie mogą go wymienić po gwarancji ? Nie chodzi mi o serwis sony!!!Koledze padł laser a gwarancji juz dawno nie ma .
 

dienekes' shade

New member
Zgoda, co do konsoli, ale pady? Mój zwyklak ma już rok, przeyżł naprawdę wiele (sam COD 4 z permanentym sprintem to 120 h gry) i wszystko jest cacy. Rozpoznaję, że DS jest jeszcze lepszy :)
 

mietek099

New member
Masta_J napisał:
Jednym konsole świnki chrumkają, innym pady trzeszczą.
Ludzie co Wy macie za sprzęt? ;)
U mnie wszystko jak na razie świetnie - dziękuję :)

Pozdrawiam,
Dokładnie. Ja też nie wiem co im tam chrumka (przecież laser musi chodzić) i trzeszczy. Nie chcę zapeszać, ale u mnie też jest wszystko w jak najlepszym porządku. BTW, wszystkie pady SONY, które miałem (począwszy PSX'a) były solidne i "stabilne". Nawet po upadkach. Jest to kwestia gustu, ale IMO są to najlepsze/najwygodniejsze pady na świecie.
 

lst

New member
w ciagu ostatnich dwoch dni konsola zaliczyla 3 zwiechy, czarny ekran ... slychac tylko potrojne pikniecie i koniec. po twartym restarcie (przycisk z tylu obudowy) wszystko wraca do normy. czy ktos wie co oznacza to potrojne pikniecie ?
 
Do góry