Problem z PS3

Ogr

New member
Bez reklam
A mnie czeka czwarta wycieczka do serwisu SONY:eek:k: Idealny sprzęt:eek:k: Obiecali zwrot kasy :rolleyes: Coś pieknego !!!
A władca pierscienia pan X juz dwa lata śmiga:D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Cóż się stało tym razem?
Pytanie ile Ci oddzadzą? Tyle za ile kupowałeś?
Czyli widzę na horyzoncie PS3 80 GB + DS + Game? :D

@mietek099
Jakby nie było - powinno to być obsłużone.

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Resetuje się minimum raz w tygodniu do ustawień początkowych :( Trzeba wszystko ustawiac od początku,czyli obraz ,dzwięk ,data godzina itd
Pani w serwisie nie była pewna ile mi zwrócą ,prawdopodobnie tyle ile na dzień dzisiejszy kosztuje ps3 bez gier itp Powiedziała że może byc długi czas oczekiwania na odpowiedz SONY:( :???:
Dlatego oddam po świetach.
 

dienekes' shade

New member
Kurcze, fatalnie :(:(:( Rozumiem Cię, jak mało kto na tym forum ;)

Powiem Ci, że gdyby min. nie fatalne pady do x' a (IMO!!!), jego zabawkowy wygląd, płatny internet i wątpliwe excluzivy, już teraz kupiłbym 360 :rolleyes:

Aż strach odpalać konsolę, heh :( Ja mam już trzecią...

Dla zachowania pełnego obiektywizmu, należy podkreślić, że konsole, które odmawiają nam posłuszeństwa, nie są nowe - to odnowiony sprzęt, więc równie dobrze, w dniu wydania mogą być wadliwe (i były!!!).

Gdyby to nówki sztuki ze sklepu tak się sypały, mielibyśmy do czynienia ze strasznym bublem. Tak, padamy ofiarą nieuczciwych (IMO) praktyk producenta i jego wrednych (dla klientów) procedur :(
 

mataman

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Powiem Ci, że gdyby min. nie fatalne pady do x' a (IMO!!!), jego zabawkowy wygląd, płatny internet i wątpliwe excluzivy, już teraz kupiłbym 360 :rolleyes:


To jeszcze ze trzy awarie i zmienisz zdanie ? :D

Nie no żartuje, nikomu nie mozna życzyć takich doświadczeń jakie są wazszym udziałem. Paranoja jakaś.
 

dienekes' shade

New member
Oby ta trzecia była ostatnią... i sprawną :p

Mam nadzieję, że to więcej nie nastąpi, ale gdy ta mi padnie (odpluć - odpukać) poczęstuję Saturna pismem przedprocesowym :rolleyes: Jak nie dostanę nowej konsoli (nowej, nie odnowionej!), zaproszę tę spółkę na małe "rande wu" na Terespolskiej, hehe.

Nawiasem mówiąc, nic nie jest w stanie przekonać mnie do kontrolera od x' a i wyglądu samej konsoli (wiem, wiem to akurat mało istotne, ale że jestem estetą...).

Koronny argument za x' em - Gears of War, przestał istnieć, kiedy pierwsza odsłona powędrowała na PieCa. Druga też na pewno tak skończy, za rok, więc... :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Kontroler to akurat kwestai gustu. Dla mnie ten od x360 jest najlepszym padem pod słońcem (oprócz krzyżaka :) )
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla mnie na pierwszy rzut oka kontroler od Xboxa to totalna lipa w porównaniu do tego od PS3.
Przypuszczam jednak, że to tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia.

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Naturalnie, de gustibus non disputandum est :) Do tego dochodzi kwestia przyzwyczajenia (ps one się kłania). Dla mnie, ten od SONY, to synonim pada, choć dobrze pamiętam min. te od Amigi CD32, którą też miałem.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Pad od X'a ma delikatnie głębsze spusty, przez co nadaje się lepiej do "Ścigania" ;)

P.S. Współczuję problemów z PS3. Sam czekam już naście dni na "naprawę" :(
 

GOLUMN

Member
Mam pytanie.Odebrałem właśnie PS3 z serwisu bo nie czytała płyt.Dostałem niby z wyglądu nowy produkt ale...No właśnie.Gry czyta,dvd owszem ale mp3 tylko widzi foldery a ich zawartości nie,divixy ale nie wszystkie.Też tak macie?
 

mataman

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Do tego dochodzi kwestia przyzwyczajenia (ps one się kłania).


Były pady od psx: ten bez analogów, później pad z analogami, na końcu pierwszy dualshock. Przy PS2 dualshock 2, następnie pad do pierwszego x'a. Wydawało mi się wtedy że ludzkość nic lepszego jak DS2 nie wymyśli, myliłem się. Pad od x360 jest z nich wszystkich najlepszy. No ale to tylko moje zdanie i koniec tego offtopa :)
 

Mefju

New member
Witam , pisałem chyba w tym temacie , że sonka mi dziwnie "chrumka" :p przy motorstormie pacific rift , teraz zauważyłem , że gdy odpaliłem też Naruto jest to samo , to coś poważnego ? Ma ktoś podobny problem?
 

-bienek-

New member
Mi też chrumka na pacific rift.To chyba normalne ze wzgledu na to ze gra sie nie instaluje na dysku tylko czyta caly czas z plyty.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Pady od xbox,a są zdecydowanie solidniejsze ,nic nie trzeszczy itp;)
Jak tylko dało by sie używac ich w Ps3 to Dual sony dla mnie nie istnieje:eek:k:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jednym konsole świnki chrumkają, innym pady trzeszczą.
Ludzie co Wy macie za sprzęt? ;)
U mnie wszystko jak na razie świetnie - dziękuję :)

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Moje pady (zwyklak i DS) są solidne jak skała. Ten drugi mimo gleby (początkowa scenka w Dead Space...) działa, a jego konstrukcja pozostała nietknięta (nic nie trzeszczy i nie grzechocze).

A co do ergonomii, jak już wspomnieliśmy de gustibus...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mamy sprzęt SONY:eek:k: Czyli najbardziej awaryjny przereklamowany jaki w zyciu miałem:p :p Moze to intensywnosc potyczek w CODA powoduje że pady zaczynaja trzeszczec heheh
 
Ostatnia edycja:
Do góry