Porządne kino domowe

Real_yeti

New member
Wiec myślę że kupię 5.0 + amplituner a za kilka miesięcy dokupienia suba i jakiś BD. Zastanowię się jeszcze jaki model. Zakupy dopiero maj/czerwiec .
 

Real_yeti

New member
Tak, wymieniłem na UD5007 i jakość filmów jest sporo lepsza od PS3. To już nie te czasy, kiedy PS3 był najlepszym BD playerem, może raczej powinienem napisać playerem o najlepszym stosunku jakości do ceny. Kiedyś w swojej cenie był lepszy od konkurencji, miał możliwość częstej aktualizacji oraz konsolę dostawałeś gratis ;)

Tylko ze ja nie biorę Morantza pod uwagę bo to za wysokie progi na dzisiejszy dzień. Myślałem o czymś za max 1000zl.
 

Real_yeti

New member
Może dla mnie porządny to dla Ciebie tani badziew. To co dla mnie jest sufitem dla Ciebie moze byc podłogą. W każdym razie to wszystko co możemy na audio do salonu przeznaczyć. W tym okresie musimy umeblować i wyremontować nowo zakupiony dom wiec na więcej nie mogę sobie pozwolić.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Rel_yeti, błagam, edytuj posty, zamiast pisać po kilka z rzędu.
W prawym górnym rogu okienka każdej wypowiedzi masz opcję: "edytuj", która działa przez 1000 minut od napisania, czyli ponad 16 godzin ;)

Co masz na myśli pisząc sprzęt za 1000 zł? Jakiś konkretny model?
Tak jak pisałem wcześniej, PS3 w powiedzmy 2006-7 roku, kiedy to na rynku było kilka liczących się odtwarzaczy BD oraz HD DVD była jedną z lepszych propozycji, potem miała możliwość obsługi również dźwięku HD, BD Live, itp., jednak niektórym egzemplarzom doskwierało głośne chłodzenie. Nie znam zbyt wielu odtwarzaczy BD, ale całkiem możliwe, ze BD za 1000 zł będzie lepszy, a na pewno nie będzie miał głośnego aktywnego chłodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:

Real_yeti

New member
Rel_yeti, błagam, edytuj posty, zamiast pisać po kilka z rzędu.
W prawym górnym rogu okienka każdej wypowiedzi masz opcję: "edytuj", która działa przez 1000 minut od napisania, czyli ponad 16 godzin ;)
Sorry
Co masz na myśli pisząc sprzęt za 1000 zł? Jakiś konkretny model?
Tak jak pisałem wcześniej, PS3 w powiedzmy 2006-7 roku, kiedy to na rynku było kilka liczących się odtwarzaczy BD oraz HD DVD była jedną z lepszych propozycji, potem miała możliwość obsługi również dźwięku HD, BD Live, itp., jednak niektórym egzemplarzom doskwierało głośne chłodzenie. Nie znam zbyt wielu odtwarzaczy BD, ale całkiem możliwe, ze BD za 1000 zł będzie lepszy, a na pewno nie będzie miał głośnego aktywnego chłodzenia ;)
Nie mam konkretnego modelu na myśli, tylko wiem ze sprzęt który Ty używasz jest cenowo dla mnie niedostępny i dlatego nie wiem czy połowę tańszy jest nadal lepszy w jakości odtwarzania niż ps3.

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zainwestuj ostatnie pieniądze w sprzęt, a player BD zostaw sobie na sam koniec.
PS3 jako player sam w sobie nie jest zły, bo rozumiem ze juz masz i chciałbyś zamienić, lub dokupić dedykowany player BD?
 

Real_yeti

New member
Narazie zamierzam używać ps3. Tylko chce wiedzieć czy dużo stracę na jakości i czy warto wymienić w przyszłości. Teraz skupiam się na amplitunerze + 5.1 lub 5.0 i suba dokupię później.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz sa popularne playery BD wszystkoczytajace + smarty i inne cuda, sa wielkosci pudelka po chusteczkach i sa generalnie chwalone, chociazby Samsung czy Panasonic, koszt 600-1000zl. Jak budzet masz ograniczony, a te ficzery nie sa Ci potrzebne, to zostaw PS3 i nie boj sie o straty na jakosci.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Narazie zamierzam używać ps3. Tylko chce wiedzieć czy dużo stracę na jakości i czy warto wymienić w przyszłości. Teraz skupiam się na amplitunerze + 5.1 lub 5.0 i suba dokupię później.
To może właśnie zostaw sobie na razie PS3. Mój zakup podyktowany był wyjącym wiatrakiem PS3. Gdyby nie to, to pewnie używałbym nadal PS3, a że przy okazji dostałem lepszą jakość obrazu to dobrze, jednak traktuję to jako dodatek. Jeśli masz cichy egzemplarz, lub nie przeszkadza Ci to, to zrób tak jak pisze armanig, skup się teraz na sprzęcie, suba też potem dokupisz.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie. Mieszkam koło oxfordu. Przesyłka z polski to ok 500 zł wiec wole znaleźć coś w uk

Nie chcesz nic uzywanego? Za 700zl kupisz Onkyo 807, za 1000zl 875, a za 1300zl Onkyo 905.
Nie wspominajac juz o innych markach.
Co do przesylki, to nie kosztuje 500zl, a 50-100zl. Zalezy czym wysylasz.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Na stronie którą ci podałem, a jak widać nią pogardziłeś jest w twoim zakładanym budżecie kilka fajnych zestawów np. Denon AVR-X2000 + Q Acoustics 2000i Bundle Package. Byłbyś więcej niż zadowolony a przy okazji zestaw głośników nie wymaga dużych pomieszczeń a gra świetnie.
 

Real_yeti

New member
Nie chcesz nic uzywanego? Za 700zl kupisz Onkyo 807, za 1000zl 875, a za 1300zl Onkyo 905.
Nie wspominajac juz o innych markach.
Co do przesylki, to nie kosztuje 500zl, a 50-100zl. Zalezy czym wysylasz.

Przesyłka to ok £80 + £10 dojazd pod adres. Już szukałem a pozatym lepiej chyba kupić na miejscu jeśli będę musiał użyć umowę gwarancyjna.

Używany sprzęt nie wchodzi w grę. To takie moje zboczenie..

Na stronie którą ci podałem, a jak widać nią pogardziłeś jest w twoim zakładanym budżecie kilka fajnych zestawów np. Denon AVR-X2000 + Q Acoustics 2000i Bundle Package. Byłbyś więcej niż zadowolony a przy okazji zestaw głośników nie wymaga dużych pomieszczeń a gra świetnie.

Nie pogardzilem ja. Tylko nie należy do najtańszych. Ciagle próbuje znaleść sklep by kupić taniej niż w innych.

http://homeavdirect.co.uk/q-acoustics-2000i-5-1-home-cinema-speaker-pack
£650 jak wydam na głośniki to mi nie wystarczy na ampli. Z denonem który proponowałeś to £900. Nie mogę tyle przeznaczyć.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przesyłka to ok £80 + £10 dojazd pod adres. Już szukałem a pozatym lepiej chyba kupić na miejscu jeśli będę musiał użyć umowę gwarancyjna.

Mowa jest o kupnie na miejscu, u Ciebie. To naturalne. U nas uzywany kosztuje wiecej jak u Ciebie nowy.
Koszt przesylki, to inna sprawa i chcialem Ci uswiadomic ze przesylki sa duzo, duzo tansze.
 

collider

New member
Bez reklam
Przesyłka to ok £80 + £10 dojazd pod adres. Już szukałem a pozatym lepiej chyba kupić na miejscu jeśli będę musiał użyć umowę gwarancyjna.

Używany sprzęt nie wchodzi w grę. To takie moje zboczenie..



Nie pogardzilem ja. Tylko nie należy do najtańszych. Ciagle próbuje znaleść sklep by kupić taniej niż w innych.

Home AV Direct: LCD TVs | Plasma TVs | Blue Ray & DVD Players | DAB radios and more
£650 jak wydam na głośniki to mi nie wystarczy na ampli. Z denonem który proponowałeś to £900. Nie mogę tyle przeznaczyć.

Ale ty źle patrzysz na tej stronie.
Home AV Direct: LCD TVs | Plasma TVs | Blue Ray & DVD Players | DAB radios and more
 
Do góry