Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Gaia chyba miała dostęp do jakiś polskich stron torrentowych,tyle że kilka z nich zostało ostatnio zamkniętych.Tak więc raczej będzie problem by znaleźć dobrze działająca wtyczke dająca dostęp do polskiego kontentu,bo tego po prostu nie ma na hostingach.Jedyne co jest to właśnie Fanfilm ale jak on działa to już sam wiesz...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To pewnie stare czasy,bo u mnie wyszukuje praktycznie wszystko,wraz z obrazami płyt 1:1 z menu,także nie przedłużam RD :grin:
No dobra,dam mu jeszcze szansę ;)
Polish_20230217_104727436.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tradycyjnie Nexus u mnie (ponownie) kaprysi. To jest jak miesiączka, tyle, że kwartalna.
Odpalam, pojawia się menu i wraca do pulpitu Shielda.
Czyściłem cache itd. Za którymś razem przestaje wyrzucać.

Na oficjalu (tym ostatnim) działa bez problemu.
Dobrze mieć te dwie instalacje w rezerwie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego tego nie rozumiem, ale to się powtarza odkąd mam na Nexusie te widżety na głównej.
To jest całkiem przydatne, ale tutaj może jakiś konflikt... w dłuższej perspektywnie.
 

EMR9

Member
Witam trochę nie na temat soundbar podłączony pod hdmi arc a box do soundbara do wejścia w nim hdmi.Czy w takim podłączeniu będę miał dolby digital i dts z boxa
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
No właśnie działa tak że ciągle u mnie to wiesza i nie wiem czy to wina kodi czy tej wtyczki czy tego że kodi jest zainstalowane na tv...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na tej wtyczce MB filmy,znalazło mi 11 stronek,z czego da radę odpalić tylko 3 (Shield).
Vizjer - znajduje polskie produkcje,animacje z dubbingiem i filmy z lektorem... chociaż jakość pozostawia wiele do życzenia.
Oglądaj - widzi tytuły,ale nie chce ich uruchomić (jest też Premium - pytanie,czy działa ?).
Zerion - (seriale).
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nawet chodziłem meeega dumny :grin:,dopóki nie wpisałem (powiedziałem) - Nie lubię poniedziałku :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Da radę odpalić zawartość płyty UHD (foldery BDMV i CERTIFICATE) z pełnym menu,czy musi to być ISO ?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Sony Bravia XR z ubiegłego roku pracujący na Google TV sprawia psikusy i ukrywa niektóre ikony zainstalowanych aplikacji. Tak się mi dzieje z Kodi (Kodinerds Nexus) i nowym serwisem streamingowym SkyShowtime. Gdy po instalacji ustawię je sobie w odpowiednim miejscu głównego ekranu i wyłączę tv, po ponownym włączeniu ikony nie pojawiają się. Nie ma ich również w menu "Pokaż wszystkie". Pojawiają się w "Pokaż wszystkie" po restarcie tv, ustawiam je na głównym ekranie, po czym znowu znikają, aż do ponownego restartu tv. Oczywiście są w menu Ustawienia/Aplikacje, ale uruchamianie ich z tego poziomu jest uciążliwe. Z innymi app nie ma i nie było takich problemów. Napisałem do serwisu Sony, ale oni są raczej nierychliwi. Może ktoś zna jakiś rozwiązanie...
 
Do góry