Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Którego tego Nexusa wrzucić do testów z Zephyrem, nie chce brudzić oficjala - który działa bdb. Już ich miałem tyle i każdy dzialal inaczej, że trudno o coś pewnego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzuciłem Nexusa, wstępnie ustawiłem i już na dzień dobry nie mogę zainstalować a4k - nieudane połączenie z repozytorium. Napisy idą z automatu, ale ENG. Zostaje przy oficjalu Matrixa, nie mam już nerwów na te instalacje ; )
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
a4k do Nexusa są inne niż do Matrixa,linkowalem tu i ZIP i adres do manadzera plików.Automatyczne napisy- musisz przestawić w FEN język.
Na pewno działa jedno i drugie ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A jak odpalić Żelazne Anioły ? :grin:
Znalazło dwie pozycje i klikam "download orginal to your RD cloud" ale coś nie idzie ;)
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Wejdź na swoje konto w RD i sprawdź czy już jest cały plik w twojej chmurze.Lub w FEN bodajże my services i tam jest wejście do chmury RD.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam

EMR9

Member
Witam takie pytanko czy aktywne konto RD można mieć na 2 boxach obecnie mam na fire cube a chciałbym jeszcze na boxie c+ mieć oczywiście oglądane będzie w danej chwili tylko jedno
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Można. Jeśli jedno IP możesz oglądać Ile chcesz jednocześnie. Jeśli złamiesz regule innego IP na różnych urządzeniach jednocześnie ban.
 

Attachments

  • 52813519-CB87-4A20-AF12-FB59AAA92DD1.png
    52813519-CB87-4A20-AF12-FB59AAA92DD1.png
    468,5 KB · Wyś: 26

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak u Was śmiga The Lord of the Rings S01E01 ważący 12 GB ?
Odpaliłem początek i obraz jest ostrzejszy niż na wrzutkach nr. 4 i 5 (2 i 3 jest w DV) ale chodzi o kilka kl/s wolniej.
Na orygialnej apce Prime w Shieldzie,też nie jest tak ostro.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzuć przy okazji tutoriala jak uruchomić poniższe tagi (kolory, oceny itp).
Mi się nie udało.
Podobnie w Playerze - chociażby na pauzie, grafika itp.
Strasznie szaro buro na tej skórce bez kolorów.

20221112_224716.jpg
 
Do góry