Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teraz znalazło 23 źródła powyżej 20 GB (12 torków i 11 hostingów).
A gdzie tam się włączało hostingi w FEN/POV ? ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Włączyłem Kodi,pojawiło się info "POV - nieudana instalacja" i zainstalowana wtyczka sobie zniknęła :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem coś podobnego jakiś czas temu, POV sam się odinstalował, ale jakoś szybko udało się przywrócić. Zgadza się, cyrk na kółkach ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja jeszcze zauważyłem jedną rzecz, od czasu do czasu znika mi ikona Kodi z pulpitu Shielda i ląduje schowana w programach (nie na głównej). Tylko ta ikona Kodi, z żadną inną nigdy nie miałem takich cyrków.
Przestawiam ją ręcznie na główną, mija jakiś czas i znowu, normalnie zabawa w kotka i myszkę ; )
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Eurosport 4K jest na Trexie w 2560x1440p/25 FPS.
Na Crystalu - w 4K/50 FPS.

Teoretycznie sygnał może być ten sam.wystarczy ,że jeden jest podany progresywnie a drugi jako interlacing.

W apce w TV jest HDR (nie ma go na Shieldzie).

W telewizji linearnej HDR jest zawsze HLG,Shield tego nie obsługuje , choć gdzieś napotkałem informację ,że w połaczeniu z TV LG , potrafi mu taki sygnał przekazać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Teoretycznie sygnał może być ten sam.wystarczy ,że jeden jest podany progresywnie a drugi jako interlacing.
Niemniej jednak,wygląda to lepiej na Crystalu.
4K/50 mam też na Plusie,chociaż dzisiaj były tam pewne problemy.

W telewizji linearnej HDR jest zawsze HLG,Shield tego nie obsługuje , choć gdzieś napotkałem informację ,że w połaczeniu z TV LG , potrafi mu taki sygnał przekazać.
Chyba nawet o tym pisaliśmy ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:grin:
Screenshot_20240804_182821.png
 

leszekgd

Active member
@Piramida w końcu ;). Przerzuciłem się na FEN, bo POV bardzo często "nie zalicza" mi postępu filmu w Trakt. W FEN takie psikusy są bardzo rzadkie. Macie taki problem w POV?

Edit: przed chwilą sprawdziłem POV i "It Follows" wyszukał mi dwa źródła.... @Piramida jak to zrobiłeś?! :confused:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, u mnie za to Pov wyszukał 4K, ale max 48Gb i na EN.
RD max 16Gb i FHD

Na FEN za to wyszukał RD i Preniumize 48Gb

Czyli tradycyjnie cyrki, to wszystko żyje własnym życiem.
 
Do góry